Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért látom és érzem ezeket a...

Miért látom és érzem ezeket a dolgokat?

Figyelt kérdés

Két nagyon ijesztő dolog történt velem, több kevésbé ijesztő.

1.: egyedül voltam, felébredtem hajnalban, kinyitottam a szemem, és nem tudtam mozogni, se megmozdulni, és a mellkasomon fájdalmat kezdtem érezni. Azt hallucináltam, hogy a tesóm a szobában van, és tanul és ég a lámpa. Tudni kell, hogy a tesóm ekkor egy másik városban volt. Ez a hallucinálás és a bénaság pár percig tarthatott, mikor vége lett, oldódott lassan a bénulásom is és lassan meg tudtam mozdulni.

Ezután felkeltem, kimentem inni meg a háziállatomra ránézni és visszafeküdtem aludni. De rögtön hallottam, hogy vki fürdik a fürdőszobában, és hogy folyik a víz. Nem mertem odamenni körülnézni, csak dermedten vártam, hogy mi lesz. Ezután lépéseket hallottam, a valami a szobám felé jött, már rettegtem, ekkor a küszöbön abbamaradt a lépkedés és pár másodperc után egy érdekes enrgiaféleséget éreztem, mintha vmi meg akarna szállni, vagy rámnehezkedne, kiáltani akartam segítségért, de csak szófoszlányok jöttek ki a torkomon, védekezésből ütni próbáltam, de nem tudtam megmozdulni se.Ez is pár percig tarthatott, aztán hirtelen vége lett a ,,támadásnak". A ,,támadás" alatt tehetetlenségemben Istenhez fordultam segítségért, magamban beszélve hozzá.


2.eset: éjszaka volt és egyedül voltam. Felébredtem, és megint nem tudtam megmozdulni, és megint fájdalmat éreztem a mellkasomon, ami az egész testemre kiterjedt. Hirtelen öt szellemszerű lényt láttam berepülni a szob ába, füstszerűek voltak, volt vmi arcuk is, köröztek párat, aztán eltüntek, egyébként egy köralakú faasztal fölött köröztek. Ahogy eltüntek, meg tudtam mozdulni.


Több ilyen eset is volt már, meg néha, amikor felébredek, látok embereket engem nézni, és mindig ugyanott állnak, volt hogy a tesómat láttam, csak kicsiként.


Van egy olyan gyanúm, hogy alvási paralízis okozza ezeket a dolgokat, mert ébredés után történnek, általában akkor, ha egyedül vagyok, ijesztő dolgokat élek át, van alvási bénulás közben, a tudatom tiszta, stb. Sok egyéb dolog utal rá, hogy ez alvási paralízis lehet nálam, bár az a fürdőszobából kijövő és támadó vmi nem felel meg az a.paralízisnek, mert ott fel is keltem, nem rögtön ébredés után történt, még telefonáltam is, megvolt a szám reggel is a telefonban, amit tárcsáztam, az a bizonyíték, hogy nem álom volt csak.

De ha ezek a.paralízisek akkor elég gyakran fordulnak elő velem és olvastam, hogy el kell menni ilyenkor alváslaboratóriumba kivizsgálásra, mert betegségre is utalhat, ha gyakran fordul elő.

Nem tudom, mit tegyek, de már nem merek egyedül aludni se, mert félek mindig. Többen azt mondták, hogy ezek démonok támadásai, nem a.paralízis, csak az orvostudomány hívja annak.

Kérlek, adjatok tanácsot, a véleményetekre vagyok kíváncsi vagy arra, hogy esetleg élt-e át más is ilyet.

Előre is köszönöm szépen, ha írtok!


2010. máj. 28. 20:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Mert anettka felment a holdra, és ott garaival, és armstrongal, luis-al, elkezdték fuvolázni, és trombitálni a katyúsát.
2010. máj. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Amikor terhes voltam, akkor fordult elő velem, amikor ébredeztem láttam magam körül mindent, de mintha meglettem volna kötözve, hiába kiabáltam, egyszerűen nem ment a felébredés, és egyszercsak sikerült. Lehet valami keringési zavar a háttérben.
2010. máj. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

úgy ahogy írtad ez alvásparalízis tudni kell hogy ez hallucinációval jár,pontosabban még félig álmodsz de ezt már valaki másnak részletesen kifejtettem itt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__termeszetfeletti-len..

Itt is csak ugyanazt mondom mint ott, nézd meg a filmet ha érdekel de a legtöbb infót a neten is megtalálod.

és az alváslaboratórium se tűnik rossz ötletnek.

Drukkolok neked hogy jobbra forduljon!

2010. máj. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Utolsónak: köszönöm szépen a választ, ki tudja, lehet, hogy igazad van, bár én nem vagyok terhes:-)
2010. máj. 28. 20:39
 5/17 A kérdező kommentje:
20:35-ösnek és a 20:37-esnek köszönöm szépen a segítséget!
2010. máj. 28. 20:41
 6/17 anonim ***** válasza:
áhh ezt végig se olvastam,csak hogy felébredtél és nem tudtál megmozdulni,meg kérdésből kiderült,h féltél,ez alvási paralízis :D Nekem is volt már wááá :S:S utálom
2010. máj. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
20:50-es: Neked is köszönöm a véleményt, megértelek, én is utálom ezt. Ha egyedül alszom, 10-ből 8-9 alkalommal biztos, hogy átélek ilyet... :(
2010. máj. 28. 20:53
 8/17 anonim ***** válasza:

Az alvásparalizis csak ritka esetben betegség.

Neked alvásparalizised volt,ami járhat módosult tudatállapottal.Ez nem hallucináció,hanem "áthallás"az asztrál síkról.Tehát,amit az alvásparalizis alatt tapasztaltál az létező dolog,csak nem a fizikai síkon.

Az alvásparalizisből könnyen kialakulhat testen kívüli élmény,amit könnyen valóságos élménynek hihet az,aki átéli és tulajdonképpen valóságos is,annyi külömbséggel,hogy fizikailag nem vagy jelen miközben az élményt átéled.

Velem sokszor előfordult alvásparalizis és testenkívüli élmény is,nem kell tőle félned.Először én is féltem,mikor még nem értettem pontosan,mi történik velem,de mostmár nem félek,sőt kíváncsian várom ezeket az élményeket:)

2010. máj. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Az alvasparalizis alatt a hallucinalas gyakori. Szerintem a furdoszobas esetnel is felalomban voltal mar. Azert menj el orvoshoz, de szerintem ez a stressz miatt is lehet..
2010. máj. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

21:34-es köszönöm, hogy írtál!

21:40-es: Neked is köszönöm, hogy írtál! Az a helyzet, hogy nem voltam félálomban a fürdőszobai esetnél, mert előtte fel is keltem, meg telefonáltam is. Nem tudom, érdekes.

2010. máj. 28. 22:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!