Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Többször valaki a nevemen...

Többször valaki a nevemen szólít de nincs ott senki!?

Figyelt kérdés
Az iskolában egy bizonyos helyen már többször is hallotam hogy valaki a nevemen szólít. Amikor oda nézek viszont nincs ott senki, vagy csak ismeretlenek akik biztos nem szólnának utánam. Nem tudom mi lehet az oka, vagy ki lehet ez. Többen azt mondják biztos rosszul hallottam, de ilyenkor teljesen máshol vannak a gondolataim, eszembe sem jut ez. Teljesen váratlanul történik, és mindig ugyan azon a helyen. Tanácsot szeretnék kérni!
2018. máj. 28. 20:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hogy poén a kíirás vagy sem! De először győződj meg róla hogy nem az ismeretlenek szólítanak! :S :)

Egyébként mit takar ez a bizonyos hely? Pontosan hol? lehet ennek is van jelentősége.

2018. máj. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért lássuk be, valószínűbb, hogy az "ismeretlenek" (iskolatársaid) közül szórakozik ezzel valaki, mint hogy természetfeletti entitás lenne a dolog mögött.

Illetve ha nem a teljes nevedet mondja végig, talán csak egy druszádat szólítja valaki, amire te is felfigyelsz.

2018. máj. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én egyszer amikor a osztályban voltam akkor tapasztaltam hasonlót. Tüsszentettem és úgy hallottam mintha valaki oda súgta volna nekem hogy egészségedre. De senki nem sughatta mert nekem senki nem szokta mondani. Főleg nem olyan suttogó hangon. Érdekes volt.
2018. máj. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%

Temetőn megy át a néni éjfélkor.

Egyszer egy hang: Én vagyok a James (Ejtsd: james)

Néni szaporázza a lépteit. Megint e hang, egészen közelről: Én vagyok a James.

Mamóka reszket a félelemtől, de megy tovább.

Megint a kísérteties hang: Én vagyok a James.

Nénike szívéhez kap, meghal.

Ekkor a hang: Hihihi, nem is én vagyok a James.

2018. máj. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
"Az"
2018. máj. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Pszichiátert javaslok. Ez egy ismert szindróma.
2018. máj. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#5 😂😂😂 köcsög James
2018. máj. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hallucinálsz.
2018. máj. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha mindig ugyanazon a helyen történik, akkor van ott valaki/valami, ami olyan hangot ad ki, amit te a nevednek hallassz. A Yanny vs Laurel cucc megvan? Na, ugyanezen az alapon lehet, hogy senki más nem hallja a te neved, csak te.
2018. máj. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!