Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha létezik az elrablás-dolog,...

Ha létezik az elrablás-dolog, akkor miért szinte csak amerikai állampolgárokat visznek l?

Figyelt kérdés

2020. máj. 26. 21:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
92%
Pataky Attila nem amerikai állampolgár.
2020. máj. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
75%
Amiért Jézus is természetesen náluk "jelent meg" másodszor (mormonok hülyesége), és amiért mindig, minden filmben kivétel nélkül amerikai menti meg a világot. Mert a világ közepének képzelik magukat.
2020. máj. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
32%
Azért, mert UFOk nem léteznek :
2020. máj. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
37%
Pont ezért mert nem létezik ez az elrablásos dolog. Már csak azért sem mert nem tudunk egy földön kívüli életformáról sem, nemhogy még elraboljanak valakit
2020. máj. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
64%
Mert Európa jóval sűrűbben lakott, mint Amerika. Ott van olyan, hogy farmok, lakóházak egymástól kilométerekre vannak. Sokkal izoláltabb helyek vannak náluk, mint nálunk.
2020. máj. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 FoxtrotLidérc ***** válasza:
68%
Itt is vannak történetek azért szép számmal. Feltéve hogy igaz, meglepően sok.
2020. máj. 27. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
62%

6-os tudsz linkelni oldalt is ahol lehet ilyet olvasni?


Tippem szerint amúgy valószínű hogy azért mert a genetikájuk érdekesebb számukra, és mert nagy hatalom, 51-es körzet, valószínűleg közrejátszik az 1947-es rooswell-i dolog is. Lehet próbálják megtalálni az elveszett társaikat is.

2020. máj. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
16%
A magyarok genetikája amúgy ezerszerte mixebb mint az amerikaiaké. Szerintem nem vagyunk szem előtt nekik. De inkább a jó földönkívüliek szeme előtt legyünk mint az elrablós típusúak szeme előtt. Vagy az is lehet, hogy azért mert nem tudjuk, de védnek minket a jó földönkívüliek a rosszaktól. Biztos többet tudnak az egész emberiségről, mint mi magunk, és azt is tudják szerintem hogy a magyarok között több a géniusz, akik általában külföldön többet tudtak segíteni a világnak és a hazájuknak is.
2020. máj. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
49%

1-es Pataky Attilát szerintem nem rabolták el a földönkívüliek. Szerintem szimplán azért kezdett így viselkedni, mert nem nagyon volt már olyan népszerű mint régen. Amúgy nem is értem a földönkívülieket ha elrabolták is, valószinűleg Edda fanok lehettek, és azért volt annyira beparázva Pataky mert egy hétig hipnózisba énekeltették, és helyette nem valós emlékeket adtak neki az elrablásáról telepatikusan. Több helyen olvastam, hogy akiket elraboltak nem valós emlékekkel vitték haza az elrablásukról és ez vezetett hipnózissal derült ki később.


Lehet nagy többséget csak azért rabolták el, hogy megmentsék őket, mert betegek voltak, több ilyet is olvastam már és ha ők nem segítenek akkor nem segített volna nekik senki.

2020. máj. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
20%

#8 te jó ég ezeket a sületlenségeket honnan veszed? :D Egyrészt az amerikaiaknak is bőven van keveredés a génjeikben, másrészt ez miért számítana bármit is?

"többet tudnak az emberekről mint mi magunk". Ez nem is értem hogy fogalmazódott meg benned. Mi magunk vagyunk az emberek mi éljüók az életünket mi foglalkozunk az emberi személyiségekkel, tulajdonságokkal, betegségekkel stb. stb. A földönkívüliek ha léteznek is, még a föld közelében sem voltak nem hogy közöttünk. Úgy meg elég lehetetlen jobban ismerni az embereket hogy nincsenek is a közelünkben.

"magyarok között több a géniusz" Pont hogy magyarország sokkal fejletlenebb mint nagyon sok más ország, és nem véletlenül. Nagyon sok a buta ember és nem sok magyarról lehet elmondani hogy világhírű tudós volt például.

2020. máj. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!