Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit láthattam az égen este?

Mit láthattam az égen este?

Figyelt kérdés

Tegnap (augusztus 29.) este fél 9 körül egy érdekes jelenséget figyeltem meg az égen. Újpesten lakom, és az a valami nyugat-kelet irányban mozgott, nagyjából olyan sebességgel, mint egy repülő. Fölöttünk nagy a repülőforgalom Ferihegy közelsége miatt, ezért felismerek egy repülőt, de ez biztos, hogy nem az volt. Egy narancssárga gömböt láttam, aminek erős fénye volt. Jóval nagyobb volt, mint esténként 1-1 repülő fénye, és ugyebár a szín sem stimmel, nem fehér volt, nem zöld és nem is piros, mint a jelzőfények. Narancssárga volt és ragyogott. A másik érdekesség, hogy hang nem kísérte a jelenséget.

Nem azt akarom sújkolni, hogy ufó volt, mert én sem hiszem, de érdekelne, hogy mi lehetett. Úgyhogy várom az ötleteket.


2010. aug. 30. 13:08
1 2 3 4
 1/37 anonim válasza:
37%
talán a Holdat láthattad és ahogy a felhők mozogtak, úgy észlelted, mintha az mozgott volna
2010. aug. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
86%
Lehet valami Fideszes kampány. :)
2010. aug. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
76%
Hát vagy a hold... Vagy léggömb, vagy egy csészealj. Másra nem tudok tippelni.
2010. aug. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
85%
azt nem tudom hogy mi lehetett de tnap este énis láttam valamit ami olyan volt int egy csillag de sokkal nagyobb és csak az az egy volt az égen és olyan gyorsaságba ment mint egy repülő. dehát én is már láttam repülőt és az nem ilyen:/ eleve a repülők villognak de ez meg folyamatosan világított és kör alakú volt:/
2010. aug. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:

A Hold a jelenség után nagyjából 20 perccel "kelt fel" keleten (az ablakom pont arra néz, és láttam is). Nem a Hold volt. És nem is csillag, az sem ilyen narancssárga.

Egyéb ötlet?

2010. aug. 30. 13:37
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
esetleg műhold, nézd meg ma is ugyanabban az időpontban, mint tegnap. Ha látod ismét, akkor tutira műhold.
2010. aug. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
Azt még hozzáteszem akkor, hogy nagyjából 2-3 percig volt látható, tényleg repülőgép sebességgel mozgott. Az erkélyen vettem észre, ami nyugatra néz, ott követtem 1-2 percig, majd átrepült a házunk fölött, akkor átjöttem a szobámba (keletre néz) és innen láttam, ahogy halad tovább, majd eltűnik. Annyira érdekelne, hogy mi lehetett ez...
2010. aug. 30. 13:41
 8/37 A kérdező kommentje:

13:24 az repülő lehetett, egy bizonyos magasság felett nem észleled a jelzőfények villogását, csak a lámpáját látod, ami úgy néz ki, mintha csillag lenne, csak mozog, és valamivel nagyobb.

13:38 követtem már figyelemmel műholdat, az is csillagszerű volt, soha nem narancssárga. Ez a szín "aggaszt" engem, ezért nem találok rá én sem magyarázatot...

2010. aug. 30. 13:45
 9/37 anonim válasza:

Szia! Lehet, hogy én is ugyanolyan jelenséget láttam két napja, mint amilyet Te. Csak én éjfél előtt pár perccel vettem észre. Én Heves megyében lakom egyébként.

Ez is narancssárga volt és ragyogott is. Én négyet láttam belőle. Először volt kettő, majd amikor azok már kezdtek elhalványodni, akkor kicsit odébb megjelent másik kettő, amik sokkal fényesebbek voltak. Direkt ki is mentem az erkélyre megnézni, hogy jól látom-e és igen, valóban ilyen narancssárga és fénylő dolgok voltak. Rajtam kívül mások is látták őket. Lassan ereszkedtek lefelé és fokozatosan elhalványodtak. Ilyet én még nem láttam, de nagyon érdekes volt. Én szerintem ezek hullócsillagok voltak, de lehet, hogy rosszul gondolom. Csak egy tipp.

2010. aug. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
Narancssárga hullócsillag????:S
2010. aug. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!