Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek mit láthattam az...

Szerintetek mit láthattam az égen?

Figyelt kérdés
A férjemmel és a barátnőmmel üldögéltünk a teraszon a csillagos éjszakában. Ők nagyon belemerültek a beszélgetésbe én meg bámultam egy csillagot, ami sokkal fényesebb volt, mint a többi. A Göncöl-szekértől jobbra helyezkedett el. Gondoltam szólok nekik, "hogy nézzétek csak, milyen fényes az a csillag", de előbb megvártam, míg befejezik a mondatot, nem akartam a szavukba vágni. Aztán amikor szóltam és oda néztek, abban a minutumban a csillag, ami addig egy helyben állt, elindult lassan felfelé kissé jobbra tartva, elkezdett halványodni, majd eltűnt. Annyit mondtak rá, hogy repülő, majd folytatták a beszélgetést, én meg hiába is magyaráztam, hogy de hát az eddig mozdulatlan volt. Láttatok már ilyent? Ne írjátok, hogy már megint valaki, aki mindenben UFO-t lát, mert nem állítom, de a repülőt kizárnám, a csillag sem tesz ilyent, hogy gondol egyet és odébb megy.
2011. szept. 6. 11:03
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
89%

Szia!

Szerintem is biztosan repülő.

Repülők képesek arra, hogy lelassuljanak és úgy tűnjenek mintha egy helyben állnának.

Akkor is megy az csak lassan de nekünk úgy tűnik mintha egy helyben állna.

2011. szept. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
91%
szerintem műhold volt... ezen a nyáron én is sok ilyet láttam... előbb fényesebb mint a csillagok, majd teljesen elhalványul...
2011. szept. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
79%
Én is pont ilyet láttam. Félelmetes volt... :D
2011. szept. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
14%
A lényeg az, hogy nem UFO volt, mert földönkívüliek nem léteznek. Mi vagyunk az egyetlen értelmes faj az egész galaxisban és az egész univerzumban!
2011. szept. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem félelmetes, csak elgondolkodtatott, mi mozoghat így. Tény, hogy a nagy távolság miatt lehet érzéki csalódás, amit mozdulatlannak látunk, nem biztos, hogy mozdulatlan.
2011. szept. 6. 12:01
 6/35 Smartguy86 ***** válasza:
94%
A repülők néha kanyarodnak is. Ha addig egyenesen ment, azt láthattad mozdulatlannak, főleg a légkör fénytörése miatt.
2011. szept. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
96%

A repülőt azért meg lehet különböztetni... vannak neki villanófényei. Egy piros, egy zöld, meg egy sárga asszem, mindenestre azok látszódnak rajta villogva...


Műhold lesz...

A nap süt rá, és attól fényes. Az, hogy hirtelen eltűnik, azért van, mert ahogy halad, bemegy a Föld árnyékába, és értelemszerűen a nap sem süt rá ott. A műhold magában sötét.

Ugyanígy lehet olyan, hogy az árnyékból jön, és mikor hirtelen rásüt a nap, olyan, mintha keletkezne egy mozgó csillag.

2011. szept. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

11:55-ös: Lehet hogy nem UFÓ volt viszont tévedésben élsz ha azt feltételezed hogy csak mi vagyunk az egyetlen értelmes faj...

Bár ha ezt feltételezed látszik hogy nem vagy eléggé tapasztalt.

Idegenek már pedig vannak, nem létezik hogy csak mi lennénk az egyetlen értelmes faj.

2011. szept. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

Ja és ha repülő lenne: Mért pont akkor gyorsítana amikor odanéznek?

Csillag sem lehetett.

2011. szept. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:

Huh ez fájt!

Én akárhányszor kinézek az ablakon mindig ilyeneket látok.

Baromira világit és utána gyorsít.

Hogy ez miért is van így?

Talán csak nem azért mert még nem kapott leszállási engedélyt?

Vagy esetleg foglaltak a kifutók?

2011. szept. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!