Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Minek jönnek ide az idegenek?

Minek jönnek ide az idegenek?

Figyelt kérdés

Ugye vannak híívei ennek az UFO témának miszerint idegen lények űrhajókkal repkednek ide évezredek óta, ők építették a piramisokat és más hasonló építményeket, vannak akik azt moindják már, hogy egyenese az idegenek alkottak minket embereket és a bibliai paradicsomot is valamiféle mesterséges tesztkörnyezetnek tartják például, ahol kezdetben az első emberekkel kísérleteztek az idegenek.

Valamennyire én is hiszek abban, hogy vannak földönkívüliek, de félig-meddig szkeptikus is vagyok.

Mégis minek repkednek ide vagy alkottak meg minket, ha ebből nekik semmi hasznuk nincs? Értem ezalatt, hogy nem visznek el semmilyen nyersanyagot (legalábbis ennek semmi nyoma) és az emberiséget sem használják fel. Állítólag embereket visznek el kísérletezni, de kérdem megint: miért? Ha évezredek óta ide járnak, akkor már talán csak kiismerték az emberi fajt.

Aztán van a régi elmélet, ami szerint elakarjá foglalni a bolygót? De kérdem megint: ha idejárnak már baromi régen vagy akár csak évtizedek óta, akkor az ő szupertechnológiájukkal és szuper fejlettségükkel nem kellett volna már minket elsöpörni, ha akartak volna? Vagy akkor annyira nem is fejlettek?


Mi a véleményetek? Trollkodni lehet, de inkább kevesebbet. :)



2022. jún. 28. 15:56
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
32%

Egyikük sem jár ide. Ahhoz előbb létezniük kéne. És közel kéne hogy legyen a civilizációjuk.


Hülyeség az egész

2022. jún. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
31%
Bárcsak olyan lenne a világ, ahogy te látod 11#.
2022. jún. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Érdekes dolog. Senki sem tudja mi az igazság.
2022. jún. 29. 17:54
 14/26 anonim ***** válasza:
24%
Ez így nem igaz, néha látom leírva az "igazságot", sok más rossz válasz között, tehát páran ismerik, de tény hogy nincs konszenzus.
2022. jún. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
24%
13: Az igazság oda át van :)
2022. jún. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
34%

#13


Az igazság az hogy van egy rakat ostoba ember akik senkik és így akarják különlegesnek érezni magukat hogy na ők tudják az igazat a sok birka meg nem

2022. jún. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem azok a kisemberek vetik legjobban vissza a világot, akik ha ők maguk nem tudnak, nem értenek valamit, akkor azt akarják hogy más se tudja, és kész.
2022. jún. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Mindenestre nem árt kocsit óvatosnak kell lenni szerintem az ilyrn hírekkel.
2022. jún. 29. 18:18
 19/26 anonim válasza:
55%

Az idegen létformák jóval túlszárnyalnak minket minden értelemben.


Szerény véleményem szerint nincs szükségük a mi nyersanyagainkra és a technológiánkra.

Megfigyelnek ez tény.


Az az intelligencia ami képes több százezer fényévet utazni, és ilyen űrhajókkal közlekedni és manőverezni, nem tart minket versenytársnak.

Ők az életet tartják értéknek, ezért nem avatkoznak bele a dolgainkba mind a mai napig.

Leszámítva az atomrakéták semlegesítését, amit a nagyokos amcsik az űrbe ill. a Holdra is ki akartak már lőni.

Nyilván ezt a földönkivüliek nem nézik jó szemmel.

Ezért is avatkoztak be számos alkalommal. ( pl. ballisztikus rakéta másolatot lőttek szét a kilövés pillanataiban.)


Szóval mi nem vagyunk nekik rivális.

Éppenhogy saját magunktól akarnak megvédeni minket.

Ha ellenséges szándékaik lennének, már rég elpusztíthattak volna minket mind egy szálig kismillió alkalommal, elnézve a technológiájukat.


Azt nem lehet tudni mik a hosszútávú terveik velünk, de egy biztos.

Nem gátolják a fejlődésünket, ami sokkal többet elárul róluk bármiféle kommunikációnál...

2022. júl. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Nem tudom, én nem hiszem, hogy mindegyikük békés, ha léteznek. Akkor nem lennének ezek az elrablásos történetek. Ha békés vagyok, akkor nem rabolom el a másik élőlényt, nem kísérletezek vele.
2022. júl. 6. 14:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!