Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Minek jönnek ide az idegenek?

Minek jönnek ide az idegenek?

Figyelt kérdés

Ugye vannak híívei ennek az UFO témának miszerint idegen lények űrhajókkal repkednek ide évezredek óta, ők építették a piramisokat és más hasonló építményeket, vannak akik azt moindják már, hogy egyenese az idegenek alkottak minket embereket és a bibliai paradicsomot is valamiféle mesterséges tesztkörnyezetnek tartják például, ahol kezdetben az első emberekkel kísérleteztek az idegenek.

Valamennyire én is hiszek abban, hogy vannak földönkívüliek, de félig-meddig szkeptikus is vagyok.

Mégis minek repkednek ide vagy alkottak meg minket, ha ebből nekik semmi hasznuk nincs? Értem ezalatt, hogy nem visznek el semmilyen nyersanyagot (legalábbis ennek semmi nyoma) és az emberiséget sem használják fel. Állítólag embereket visznek el kísérletezni, de kérdem megint: miért? Ha évezredek óta ide járnak, akkor már talán csak kiismerték az emberi fajt.

Aztán van a régi elmélet, ami szerint elakarjá foglalni a bolygót? De kérdem megint: ha idejárnak már baromi régen vagy akár csak évtizedek óta, akkor az ő szupertechnológiájukkal és szuper fejlettségükkel nem kellett volna már minket elsöpörni, ha akartak volna? Vagy akkor annyira nem is fejlettek?


Mi a véleményetek? Trollkodni lehet, de inkább kevesebbet. :)



2022. jún. 28. 15:56
1 2 3
 21/26 anonim válasza:

Igen, elrabolnak de nem okoznak kárt benned.

A vizsgálat a tanulmányozás szempontjából fontos.

Ugyanúgy ahogy mi az állatvilággal tesszük.

Ha felfedezünk egy új fajt, megfigyeljük, tanulmányozzuk.

Nincs ebben semmi ördögtől való.

2022. júl. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

Ja, de egy új fajt nem fektetsz műtőasztalra egyből. Meg elvileg idejönnek évzredek óta. Nem vizsgáltak meg már elég embert? Minek ez az egész? Ez vagy kamu vagy ha léteznek akkor nagyon akarnak valamit de az nem békés.

Az erőforrásaink meg izgathatják őket. A bolygónkon rengeteg víz van, ez kellhet nekik. Illetve szerintem ők is nukleáris energiával operálnak, ha léteznek, mert azok akik azt állítják, hogy elvitték őket mutatnak a sugárbetegséghez hasonló tüneteket. Szerintem az se véletlen hogy az atomkor kezdetén szaporodtak meg az észlelések.

Ezek a lények, ha léteznek, akkor akarnak valamit maguknak tőlünk, a világ kormányai pedig tudhatnak róla, csak csődöt mondtak és inkább titkolóznak, nehigy világhisztéria legyen.

2022. júl. 6. 20:41
 23/26 anonim ***** válasza:
A megszaporodott észlelésekért részben az Egyesült Államok a hibás, az 1947-ben "zsákmányolt" lezuhant űrhajót több példányban lemásolták, és évtizedeken át folytatták a próbarepüléseket velük. Jelenleg közel 80 éve az USA birtokában van ez a technológia, és 30 éve már stabilan is tudják használni.
2022. júl. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
Sztem már asszimilàlódtak csak mi nem vettük észre .A nagy elit hatalmak sem mondanak el mindent.Pentagonban sok mindent eltitkolnak .
2022. júl. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
Van is erről egy film a jelek .Sztem egy kicsit eltúloztàk a filmet a valóságban vmi hasonló készülhet .Manipulàlnak minket tv rádió stb.
2022. júl. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

Igen, a jelek az egy jó film. M. Night egyik legjobbja, a másik az esemény (The Happening).

Szerintem nem is annyira hülyeség, bár az hogy a víz a gyengéjük a filmben szerintem nem túl reális.

2022. júl. 7. 22:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!