Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Most akkor mi van Miami-ban???

Most akkor mi van Miami-ban???

Figyelt kérdés
Gondolom mindenki hallott róla hogy mi történt... De mi történt akkor???

jan. 8. 04:17
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
69%
jan. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
77%
Műszakilag pontosan látják a pláza és a környék mobil átjátszóin, hogy hány telefon van a plázában, azok milyen típusok. Az adatátvitelt még a magyarok is le tudják kapcsolni egy-egy ilyen gócban, a telefonokra bemászni és a videókat átnézni, letölteni, törölni pedig még a magyar titkosszolgálat is képes volt, ezt kb száz újságíró telefonjaival megcsinálták a pegasus szoftverrel, az USA pedig legalább egy generációval már előrébb jár ebben.
jan. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
87%

A twitteren néztem egy vidit, hogy a srác felhívja az apját, aki rendőr Miamiban, hogy megmondja már meg mi ez a baromság, és azt mondja az apja, hogy nem beszélhet róla, és ezt ismételgetni, ahányszor a srác erőlteti.

Szóval passz, de nekem eddig hitelesnek tűnik.

Bár nyilván tippem sincs, mi lehetet a cél, ha ez egy "beköszönés" volt.

Annyire meg gondolom nem jó ott a hamburger, meg a taco, hogy azért beugorjanak, de passz.

jan. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
39%

A World Trade Centerbe elsőként becsapódó repülőgépről létezik tökéletes filmfelvétel, pedig a stáb nem volt rákészülve a történésekre és 2001-ben még nem volt mindenki keze ügyében egy videokamera.

A miami földönkívüliekről mi van a 8K korában: egy homályos pacni vonaglik a messzeségben. Ugyan már.

jan. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
90%

Nem hiszek az idegenekben, de ez a sztori tényleg furcsább annál, hogy fiatalok trollkodtak vagy balhéztak ahogy a hatóság beállítja. Láttam twitteren videókat, egytől egyik töröltetve lett.miért? Miért vonul ki száz rendőr egy csapat fiatal miatt? Miért zárták le a légteret Miami felett? Miért ellenőrizték a rendőrök a plázából kijövő emberek telefonját?

Itt valami nem stimmel, idegenek vagy sem...

jan. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
86%
Egyetértek,
jan. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem csak az, aminek terv szerint történnie kellett.


Nem lennék meglepve, ha ez is az amcsik műve lenne. Mármint a fekete ruhásoké..


C-vid után most az alien van porondon és megint paráztatni akarják a népet szerintem.


Elképzelhető, hogy tényleg eredetiek a szereplő idegenek, de akkor sem lennék meglepve, ha nem csupán maguktól jutott volna eszükbe Miamiban pánikoltatni a pórnépet.


Abban viszont biztos vagyok, hogy nem tini tömegverekedés történt, mert arra nem vezényelnének ki egy hadseregnyi rendőrt.... no meg, pláne nem rendelnének el hírzárlatot.


Valami van.


Talán ez volt a főpróba?!

jan. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem am. nem az a fő kérdés, hogy mi van ott, hanem hogy mi lesz itt még...
jan. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
25%
#11 Amit ufónak néztek, az három ember, ahogy mennek egymás mellett. Egy pillanatra látszik másik három ember is (0:42-nél), akik a kamerához képest horizontálisan mennek egymás mellett, és nem vertikálisan, így látszik, hogy 3 külön ember, nem pedig 1 darab, több méter magas földönkívüli. :D De persze egyszerűbb minden szar minőségű felvétel homályos foltjaiba földönkívüli lényeket látni. :)
jan. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
88%

Én nem hinném, hogy pár sétáló ember miatt szirénázik a rengeteg kivezényelt rendőr. :D


De gondolkodjunk még logikusabban:


ha földönkívüli lennék, nekem nem az jutna az eszembe, hogy egy idegen bolygó nagyvárosi plázájánál flangáljak tömegek előtt.


Még ha akármilyen szuper képességű is lennék, mi célból?


Elrettentésnek, megfélemlítésnek lehetne jó egyedül ez az egész.

Tehát kinek áll érdekében ez?

Aki be akar paráztatni.


Egy elvileg szuper képességű fejlettebb intelligencia, ha egyből a vesztünket akarná, akkor nem parádézna fő téren közönség előtt, hanem simán szétlövetné a lakosságot a szuper technikájával még az űrből, aztán nyugodtan vihetné, ami kell neki. Nem lenne szüksége cirkuszra, színjátékra....

jan. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!