Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Most akkor mi van Miami-ban???

Most akkor mi van Miami-ban???

Figyelt kérdés
Gondolom mindenki hallott róla hogy mi történt... De mi történt akkor???

jan. 8. 04:17
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
66%
Semmit nem vettél el. Azért vagy lepontozva, mert nem mindenki ért veled egyet. Dolgozd fel, hogy nem tudod ráerőszakolni másra a nézeteidet.
jan. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
0%
#31 Ezek nem nézetek, hanem az, ami a videón is tisztán látszik, csak nem szeretnék az emberek észrevenni, mert akkor rombadől az illúziójuk és kénytelenek lennének azzal szembesülni, hogy tényleg nincs ufó. :)
jan. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
70%
De, ezek csak a te nézeteid. :)
jan. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
0%
#33 Nem nézet kérdése, hogy egy videón sétálgatnak-e járókelők vagy nem. :D De akkor áruld el, mi a te "nézeted" erről. :) (Értelmetlen erre a "nézet" szót használni, de legyen, ha neked így jó.)
jan. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
14%

UFO-hívők szempontjából ezek az ő nézeteik, hogy fantazmagóriákban hisznek.

Az én nézeteim szerint ez hülyeség. Hülyevideókat megnézni is felesleges.

jan. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
64%

34. Az a nézetem, hogy ez a videó nem a plázában vagy hol készült és aki készítette nem volt ott. Az, hogy ezt hozták nyilvánosságra nem cáfolja azt, ami ott történt.

A másik pedig, hogy nem mindenki érzékeli az árnyéklényeket. Ezt tapasztalatból tudom, mert igen, én pl. láttam már hasonlót.


35. Ez pont te írod, akinek szökőévente vannak önálló gondolatai, az esetek nagy részében pedig AI által írt válaszokat másolgat be.

No comment.

jan. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ez egy nyomásgyakorlás volt az USA kormányára, szerintem volt már ilyen, és lesz még ilyen.
jan. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
36%

36. Nem használok AI-t egyáltalán, ha neked ilyen képzeteid vannak, ott a gond.

Ennyi erővel tényleg kitalálhatsz bármit, amit te valóságnak hiszel.

jan. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
65%

"Amit a 11-es linkelt videót, abban 0:47-nél halál nyugodtan sétálgatnak az emberek 5 méterre az állítólagos ufótól, meg az utca másik oldalán is, de egyiknek sem jut eszébe egy jó minőségű videót csinálni róla. Vajon miért? Na miért? Azért, mert onnan jól látszott, hogy az nem ufó, azért."


Na, de ha ez így lenne, akkor miért maradtak és jöttek még rendőrautók?!


Ha nincs semmi, akkor nem lenne/maradt volna ott senki és nem lett volna ekkora cirkusz...


Másrészt ha valaki nem hisz az ufókban, akkor minek írogat ufós fórumokba?!


Ez olyan, mintha egy ateista bemenne a templomba győzködni a híveket. Semmi értelme! :D

jan. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:

#39: Én hiszek bennük, és érdekesnek találom a miami incidenst, de attól még szeretem elolvasni az ellentábor véleményeit is, amennyiben azt normális indokokkal támasztják alá.

Ez esetben meggyőzőnek találom azokat a nézeteket, hogy tényleg csak "pár" hülyegyerek balhézott, durrogtatással, amiket terrorcselekménynek véltek a rendőrök. Nem véletlen, hogy ilyen sokan vonultak a helyszínre. Képzeld el, mi lenne, ha csak egyetlen őrült nekiállna Budapesten a tömegben lövöldözni, oda is kivezényelnék szerintem a fél ország állományát. Nem csak a közelben lévő járőröket riadóztatnák, hogy "hát gyertek már ide, mert itt egy hülye halomra öli a civileket".

Hiszem, hogy léteznek, de azt nem, hogy egy tömött bevásárlóközpont előtt kezdenének bohóckodni.

Szóval nyugodtan írjanak a kétkedők is.

jan. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!