Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Elraboltak a földönkívüliek...

Elraboltak a földönkívüliek tegnap! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap elraboltak a földönkívüliek és ma reggel hoztak vissza. Mentem este éppen az utcán és egyszer csak összeestem, egy fura helyen ébredtem meztelenül és fura lények álltak ott, de nem sima földönkívüliek hanem vámpír földönkívüliek, mármint földönkívüliek de vámpírok magyarul más földönkívüliek vérét szívják mert láttam a szememmel, és kipróbálták az én véremet is. De nem nyakon át szívják ki hanem kipárolják belőlem valami fura módszerrel, szerintetek mit tegyek? Vagy mit akarnak?
2010. nov. 15. 08:35
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
56%
Én is jártam már így! Nagyban eddzek amikor is egyszer bejöttek az ablakon ilyen dildóhoz hasonlatos eszközzel ami tényleg rezgett is! Hát mondom nem állok meg az edzéssel nincs az az isten. Hát de ők csak erőszakoskodtak, az egyiket így hát leütöttem a francia rúddal de a másik lefogott és beadott valami szert. Az űrhajójukon ébredtem ahol azt láttam, hogy egymás vérét szívják, persze pucéran! Csak megkérdeztem tőlük, hogy beszállhatok-e. Jó rám is cuppantak, de nekem se a nyakamra hanem az ugyan ilyen vastag férfi díszemre. Eleinte élveztem aztán rájöttem, hogy baromira fogazik. Még szerencse, hogy felhozták velem együtt a tárcsákat is így könnyen rendet tudtam tenni köztük. Még szerencse, hogy az űrhajó a házunk közelébe zuhant le így fel tudtuk használni. Most is a pilótának a székében ülök.
2010. nov. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
Ha ott is van számítógép meg internet, akkor MARADJ!
2010. nov. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
De am már itthon vagyok szóval, és ne hülyéskedd el mert ez komoly
2010. nov. 15. 08:58
 4/34 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen átérzem a helyzeted! Engem már 16 éve rabolnak el minden éjjel. A folyamat hasonló a Tiedhez, leszámítva, hogy nekem a spermám szívják ki, majd fecskendezik be egy orbitálisan nagy tartályba. Valószínűnek tartom, hogy a 16 év alatt lecsapolt spermából már benépesítettek egy bolygót, ahol csak az én klónjaim élnek.

Különben ezek homoszexuális űrlények, mert nagyon hasonlítanak Hello Kittyre. Van pár fotóm, amivel bizonyítani is tudom, csak nincsenek nálam, mert elvették.


Nagyon rettegek, hogy egyszer engem is elvisznek a spermámmal benépesített bolgyóra és magammal, illetve klónjaimmal kell élnem, ne adj Isten még közösülnöm is.

2010. nov. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
25%
Máskor ne lődd be magad ennyire
2010. nov. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
91%
A drog rossz! Értem?
2010. nov. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
Aha,elraboltak titeket az ufók,mi?!De nem azért ám,hogy esetleg tényleg klónozzanak,hiszen tudják,hogy a hozzátok hasonlókból egy is nagyon sok!Csupán kicserélték az agyatokat atomhulladékra.Ezért nem vettétek észre még azt sem,hogy ez az ezotéria ,nem pedig a humor kategória.
2010. nov. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Ha jól láttam ilyen Hello Kittyhez hasonló lényeket is elraboltak!!!
2010. nov. 15. 09:10
 9/34 A kérdező kommentje:
Jah és nem szívták a vérem hanem kipárolták!!!!
2010. nov. 15. 09:10
 10/34 anonim ***** válasza:
67%
Ez nem humor, már elnézést! Ez halál komolyan így volt! Most lefényképezzem a széket?
2010. nov. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!