Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » UFOt láttunk, vagy csak...

UFOt láttunk, vagy csak egyszerű véletlen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

2010 nyarán este 10 óra körül éppen számítógépeztem, amikor anyám kiabált be a házba hogy jöjjünk ki azonnal.Én,apám, és apám ismerőse azonnal kirohantunk, hogy megnézzük mi történt, és anyám az égre mutatott.Láttunk valami kis piros pontot ami egészen közel volt, semmi hangja nem volt, nagyon lassan haladott, és nyíl egyenesen ment,így a hullócsillagot kizártuk.

Apám azonnal befutott a házba, hogy kihozza a fényképezőt,amibe teljesen új elem volt, és az eset előtt kb fél órával néztük meg hogy jó-e az elem, és maximumon volt, mindaddig, amíg le akartuk fényképezni azt a valamit az égen.Amikor apám ráközelített arra a valamire, akkor a fényképező azonnal elkezdett csipogni, és kikapcsolt,mert lemerült az elem,így nem tudtuk lefényképezni.

Én nem akartam elhinni, hogy UFO, de szerintem nagy a valószínűsége hogy az volt.

Sokat gondolkoztunk, és mondtuk hogy tuti repülő volt.

Repülő?? piros fénnyel? ilyen alacsonyan? hang nélkül? amikor le akartuk fényképezni megmagyarázhatatlan módon a teljesen jó elem lemerült???? egyszerű véletlen??

Ha valaki látott valami hasonlót, azt szívesen meghallgatom.


15/F


2011. jan. 16. 02:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
A hullócsillagot miért zártátok ki? Az is haladhat nagyon lassan, hangja nincs, nyílegyenesen megy. Ha a látóhatár közelében volt, akkor a légkör fénytörésének köszönhetően simán lehet piros is. Ha tudsz pontos napot mondani, az bizonyíték lehet, hogy biztosan hullócsillag volt.
2011. jan. 16. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

A "hullócsillag" nagyon gyors, egy szempillantás és elég a légkörben a kis meteorit.

A repülők egyik szárnyán piros fény van.

2011. jan. 16. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
0%
Ezt teszi a félműveltség.
2011. jan. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Acsudába az én családom miért nem lát soha sem ufokat se m szellemeket sem semmi természetfeleti csudát?
2011. jan. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
56%

UFO= azonosítatlan repülő tárgy.

Magyarul,(nektek) UFO repkedett.

2011. jan. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Szerintem valószínű, hogy UFO volt. A hullócsillagnak nem piros a színe. És lemerült az új elem...szinte biztos, hogy UFO volt.
2011. jan. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Hát nem tűnt el az égen.

Végig követtük a szemünkkel, addig amíg a házak el nem takarták.

Egyébként miért ne lehetne földönkívüli?

A világegyetem óriási,így az ember nem tudhat mindent.

Én szerintem biztos hogy van élet a Földön kívül, miért is csak a Föld lenne az egyetlen?Szerintem akkoris volt élet,amikor a Föld nem is létezett.

Nehéz elfogadni,de az én egyéni véleményem szerint nem csak a Földön van élet.Szerintem biztos hogy valahol messze már rég kialakult egy sokkal fejlettebb civilizáció.

15/F

2011. jan. 16. 11:26
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen igazad van kérdező. Mivel minden egyes csillag egy Naprendszer.

Amit láttatok könnyen lehetett UFO.

Mivel már mi is láttunk olyan fényt, csak narancssárga volt, ÉS LEHETETT LÁTNI AZ ŰRHAJÓ ALAKJÁT, de nagyon-nagyon magasan volt, vérvörös színű, kizártuk hogy emberi űrhajó.

De nagyon hatalmas UFO lehetett. (azonosítatlan repülő tárgy)

És éjszaka volt, NEM a hold felé haladt, ezért zártuk ki hogy emberi űrhajó. A nagy fekete semmibe haladt.

És amúgy mit tudhat az ember a feketejukakról?

Mert bizonyított tény, hogy feketejukak léteznek.

Lehet hogy a feketejuk egy szupergyors átjáró, egy másik dinezióba. Lehet hogy évmilliárdodokkal ezelőtt a földönkívüliek hoztak létre valahogy olyan átjárókat?

Vagy lehet hogy alapból ott voltak?

Ezt nem lehet tudni. De szerintem pedig az biztos, hogy egy átjáró egy másik dinezióba. Persze egy emberi repülő tárgy nem élné túl az átjárót. Lehet hogy olyan feketejukakon keresztül jönnek ide a földönkívüliek?

Nem lehet tudni. De lehet hogy a feketejukak segítségével alig 1-2 perc alatt át lehet érni egy másik Naprendszerbe/dinezióba.

Mindenesetre én nagyon kíváncsi vagyok.

2011. jan. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Bocs, nem vérvörös színű volt, hanem narancssárga.

Túlságosan beleéltem magam az írásba, azért írtam véletlenül vérvöröset :D

2011. jan. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Érdekes sajnos nem láttam, biztos nagy élmény lehetett. Nem lehet kizárni hogy ufó volt. Mostanában gyakran látogatnak minket. 2010 Oktober közepére a plejádok megígérték, hogy New yorker felet megjelennek, és hát meg is tartották a szavukat.


http://www.youtube.com/watch?v=Uv9fr_Ades0&feature=player_em..

2011. jan. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!