Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ha álmodok egy személyel akit...

Ha álmodok egy személyel akit még soha nem láttam, és másnap pedig meglátom az jelent vmi? Vagy csak egy véletlen?

Figyelt kérdés
Én fiú vagyok,Ő pedig lány.Pozitív élmény volt a találkozásunk az álmunkban.
2011. szept. 21. 22:42
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Úgyis azt várod hogy jót jelent meg h. összejöttök stb...
2011. szept. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
21%

egyre hülyülnek a kérdések GYIKen :C

nem is értem erre milyen választ vársz...

amúgy ilyet nem lehet álmodni, csak utólag hiszed azt h ő volt benne, addig a nevét se tudtad

2011. szept. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

ha ez igaz, nagyon szép :)))

nekem is volt olyan, amit előre megálmodtam, nem ilyen romantikus, de van ilyen előre megálmodás, nem hiszem, hanem tapasztalatból tudom. Nem véletlen,ez nem.

Jung írja valahol,(nem tudom pontosan idézni)

az álmok nem egyenrangúak, vannak egyszerű, hétköznapi (ez a leggyakoribb) és vannak sorsfordító jellegűek, és vannak mítikus álmok. Ezeket rendszerint egy életen át nem felejtjük. :))

2011. szept. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
én egyszer azt álmodtam meg h bekopog hozzám két jard,,,pár nap múlva meg is történt-megöltek egy szomszédot-(helyszíneltek 2 napig,ott lógtam a konyha ablakban mert olyan jó pasi volt a helyszínelő:D
2011. szept. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A vmit mondó,és nem csak oltó válaszokat köszönöm.Amúgy télleg igaz,nem kamu.
2011. szept. 21. 23:29
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?:O

Én mióta reggelente felkelek mindig emlékezek az álmaimra. És volt olyan már, hogy megálmodtam a másnapot. NEM IS 1X. úgyhogy ez nem kamu részemről. :) Én hiszek neked. Amúgy ha okos lennél és gondolkoznál:Álomfejtés google kidob 1 párat h mit is jelent.



Pl.: Jelenlegi elképzeléseink, érzelmeink megváltozására utal, egy meghatározó élmény hatására sok mindent másképpen fogunk látni.

2011. szept. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
63%

Azt jelenti, hogy 10 év múlva összeházasodtok. Lesz egy rakás gyereketek(min 5)akikből az egyik szkizofrén(angyalnak képzeli magát) a másik epilepsziás, a harmadik opszesziós(azt hiszi, hogy jól tud énekelni, a másik kettő sem teljesen 100-as).30 év múlva elváltok, mert összevesztek azon, hogy Spongya Bob melyik szereplője hasonlít jobban az epilepsziás fiatokra. 50 év múlva kibékültök, mert már az összes gyereketek a föld alatt van, és összeházasodtok.

70 év múlva, ültök egymással szemben a fotelben. Akkor szinte egyszerre felordíttok egymást küldve a pokolban, majd meghaltok.

150 év múlva újra születtek éppen abban a családban.

180 év múlva egy jósnő miatt rájöttök, hogy régen férj és feleség voltatok, és szexuális kalandokban kezdtek, ami miatt elvisz a rendőrség.

Ettől a naptól fogva azért fogtok harcolni és felvonulásokat tartani, hogy fogadják el a testvér házaságokat.

250 év múlva, abban a tudatban, hogy harcotokat siker koronázta, egymást elküldve a pokolban meghaltok.

500 év múlva újraszülettek, de 530 év múlva kivégeznek benneteket, mert nem vagytok testvérek, és mertek szexuális kapcsolatot folytatni egymással.

A kivégzés előtt most utoljára megfogjátok egymás kezét, egymásra néztek, és elkülditek egymást a pokolban.

Többé nem születtek újra, mert a "három a magyar igazság" mondásunk miatt a pokolban kötöttetek ki.

2011. szept. 22. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 kr11va ***** válasza:
100%
velem is volt olyan h álmodtam 1 srácról ősszejöttünk megkérte a kezem is meg midnen.reggel úgy keltem fel néztem magam elé h ez meg ki volt.reggel mikor mentem be a suliba a buszon meséltem barátnőmnek a történetemet és egyszer csak elképedt a szemem megláttam azt a srácot a buszon rémülve modntam bnőmnek h ő volt az álmomban de azóta se láttam.
2011. szept. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!