Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért hiszi sok ember azt,...

Miért hiszi sok ember azt, hogy vannak idegen civilizált lények?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 25. 23:18
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Túl nagy ahhoz az univerzum, hogy csak itt létezzen intelligens élet. Azaz jóval nagyobb az esély arra hogy van, mint hogy nincs.

Persze ahogy Fermi is feltette a kérdést:

[link]

Ha annyi civilizáció van körülöttünk, akkor hol vannak, miért nem találkoztunk még velük?

2011. ápr. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Mert az univerzum hatalmas,és elég kicsi az esélye hogy nincs egy másik bolygón élet. ezekből pedig miért ne lehetnének civilizáltak? :)
2011. ápr. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
mert miért ne? miért vannak olyan emberek akik nem hisznek benne ? :P
2011. ápr. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
ezt tagadni kb olyan mint Amerika felfedezése előtt " Biztosan nincs több szárazföld már , és az óceán végén egy szakadék van "
2011. ápr. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
91%

Mert már matematikailag is bizonyítva van.


[link]


Továbbá túl sok a véletlen a történelemben, és a technikai illetve tudományos fejlődésben is az elműlt 100 évben ahhoz, hogy ez a feltételezés hamis legyen.


Szóval van valami, és Roosvelt, meg mexico és oroszország nem volt kamu az 50 es években, plusz ezen országok űrprogram versengése sem véletlen volt...

2011. ápr. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
miért hiszi sok ember hogy nincsenek?
2011. ápr. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a kérdés kicsit mellé talált.

Nem az a hiszékeny ember, aki azt mondja, hogy vannak intelligens földönkívüli lények, hanem az, aki azt hiszi, hogy ő olyan fontos, hogy elrabolják az idegenek. Ezért is, az E.T.-s sztorik 98%-a pusztán kamu, kitaláció, hallucináció, kamerás trükk, földi repülőgép, vagy pusztán olyant láttak, amit a földön állítottak elő, vagy ’égi lámpás’. A valós sztorik emiatt, megkérdőjelezhetőnek tűnnek, hiába van rá bizonyíték (ahogy szól a mondás, arról, hogy az ember farkast kiáltott).

2011. ápr. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
köszi, további válaszokat várok
2011. ápr. 26. 14:21
 9/25 anonim ***** válasza:
én azért gondolom, vagy tom hogy vannak mert már láttam egyszer 3-at egyszerre izgi volt és többen voltunk nem egyedül tehát nem képzelődtem!:-)
2011. ápr. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
mesélj mindent részletesen milyen volt :)
2011. ápr. 26. 23:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!