Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerinted ha most eljönnének...

Szerinted ha most eljönnének az UFOk és barátilag jönnének akkor mit csinálnának?

Figyelt kérdés

Mit csinálnának a világ vezetőivel akik egyértelmű hogy nem éppen "barátiak" velünk?

Mi lenne azokkal a nemzetekkel amelyeket a végsőkig raboltak fosztottak elnyomtak(Afrika, arab-országok, Dél és Közép Amerikai országok, Kelet-Európa)?

Mi lenne azokkal a nemzetekkel akik a fenti országokkal ezt csinálták (USA, Izrael, Oroszország, Nyugat-Európa stb)?

Meg úgy mi lenne a Földön szerinted?


2011. máj. 24. 17:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

először tuti pánik!

de ha a vezetők találnak 1 közös nyelvet az idegenekkel akkor tárgyalnának!

nem hiszem hogy a fejlett országok élén pánikolós, azonnal háborút indító, megfontolatlanul döntő emberek állnának.


ami meg a Földet illet, az emberek nyilván ijedtek lennének de egy idő után béke lenne a fajok között.

2011. máj. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hát szerintem lelőnék szegény földönkívülieket még mielőtt kiszállnának az űrhajújukból ugyanis olyan baktériumokat és vírusokat hozhatnak magukkal amik számunkra halálos lehet és ugyan ez fordítva is igaz.
2011. máj. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 valakiakitnemismersz ***** válasza:
Én mennék E.T-t irtani :D Nem kell ide senki (nincsenek idegenek). Szóval nem is jönnek.
2011. máj. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
valakiakitnemismersz ha nincsenek akkor minek olvasod a témát? :S
2011. máj. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 eNerdzsy ***** válasza:
Hát, ha most eljönnének az UFO-k baráti szándékkal tuti, hogy nem azzal lennének elfoglalva, hogy "békebírósdit" játsszanak a világ nagyhatalmai és a többi ország között.
2011. máj. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Mivel egy másik, a miénktől valószínüleg teljesen különböző evolúció eredményei lennének, a viselkedésük számunkra irracionális is lehetne. Számunkra akár teljesen értelmetlennek tűnő reakcióik, feltétlen/feltételes reflexeik lehetnek. Elég nehéz lenne meghatározni még azt is, hogy "barátilag" jönnek-e, vagy hogy van-e náluk egyáltalán olyan hogy "barátilag".
2011. máj. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Mit csinálnának? szilvás buktát mert azt szeretem!!
2011. máj. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Utolsó

Talán nem kellett volna láncfűrésszel maszturbálni :P

2011. máj. 24. 19:20
 9/15 anonim ***** válasza:
Megpróbálnánk jófejek lenni. Ha látnánk, hogy ők is azok, kihasználjuk őket amennyire csak lehet.
2011. máj. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én földönkívüli vagyok és nézem hogy miről beszélgettek.
2011. máj. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!