Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » 404, diator vagy valaki, a...

404, diator vagy valaki, a Bika-csillagkép lakói melyik földönkívüli civilizáció?

Figyelt kérdés
2011. júl. 12. 21:20
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
asd
2011. júl. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
A Fiastyúk-beliek. Ez egy nyílthalmaz a Bika-csillagképben.
2011. júl. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
A minotauruszok
2011. júl. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
A bika-csillagképen 2 rokon civilizáció keveredik. Az egyik mohoggok -nak nevezik magukat, ugy néznek ki, mint a török bevándorlók, csak 3 szemük és 1 fülük van. A másik csoport a chuychik, akik leginkább egy csibekeltetőgéphez hasonlítanak.
2011. júl. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Fiastyúk-beliek: plejádok
2011. júl. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 404 ***** válasza:
passz
2011. júl. 13. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
A plejádok csillag rendszere kell hogy legyen, ha minden igaz. De nem igazán ismerem a csillag képeket, és azt hogy milyen csillag rendszereket zárnak magukba.
2011. júl. 13. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 404 ***** válasza:
Diator hogy hogy fenn vagy ilyen későn? Néha vess egy pillantást az égre mert most jelentős mennyiségben kíváncsiskodnak hívatlan vendégek. Nem értem miért és honnan jön ez a sok ismeretlen, de már tegnap éjjel is láttam őket, nem jönnek be a Föld légterébe, sőt messzire elkerülik, elhaladnak a Föld mellet tisztes távolságra, de mi ez a hirtelen tömeg az rejtély! Van amelyik egy helyben áll, de a többség tartja az irányt és a sebességet. Nem tudom mi a fene van hogy minden jöttment erre jön most, minden esetre érdekes, valószínű véletlenül pont erre van az útjuk. Bántani nem akarnak csak átutazók lehetnek vagy nem tudom. Minden esetre kikerülnek minket és kicsit se nem foglalkoznak a Földdel meg ami rajta van.
2011. júl. 13. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
:O
2011. júl. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Köszi 404, meg nézem, amúgy ki szoktam menni este, hajnali 4 kór is kimentem. Nem nagyon tudok aludni :). Meg hát reggel nagyon meleg van , ezért is éjszakai életmódot folytatok.


Ja még annyit, hogy kiszoktam menni és 10-15 percig néztem, utána bejövök, és rá egy két óra múlva megint kimegyek. Tegnap egy kicsit felhőd volt az ég.


Érdekes jelenségek zajlanak akkor. Már alig várom hogy lássam őket :DD

2011. júl. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!