Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » 404, diator vagy valaki, a...

404, diator vagy valaki, a Bika-csillagkép lakói melyik földönkívüli civilizáció?

Figyelt kérdés
2011. júl. 12. 21:20
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

404:


Egyértelmű, hogy a sok nyári program miatt nyüzsögnek ennyien. Nemrég ért véget a Balaton Sound, a Pécsi Rockmaraton, most van a Hegyalja Fesztivál, a hónap végén pedig Campus Fesztivál lesz. Az ilyen programokra mozdul boldog-boldogtalan.

2011. júl. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
És ezek a Bika-csillagképbeliek szimpatizálnak a nácikkal?Mert egy náci szekta egyik tagja olyan dolgokat beszélt,hogy transzállapotban csodálatos műszaki információt kapott a Bika-csillagkép civilizációjától.
2011. júl. 13. 12:17
 13/25 anonim ***** válasza:
De 404! Te csillagvizsgálóval nézed őket és nem szabad szemmel, mi nem láthatjuk azt amit te a méregdrága űrteleszkópoddal! Gondolkozz! Nekünk nincs olyan ketyerénk. Hogy néznek ki amúgy azok az ufók? Fényképezd már le őket ha le tudod teleszkópon át nagyon kíváncsi vagyok rá és sztm. más is.
2011. júl. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Nem szimpatizálásról van szó, hanem elvileg onnan származik az "árja" faj is.
2011. júl. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Imádok ide járni :P
2011. júl. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Na kedves kérdező.


Nem hinném hogy a plejádok a nácikkal szimpatizáltak volna. A plejádok népessége 400 ezer fő. 700 évig élnek.

Hasonlítanak ránk, a bőrük olyan mint ha fény lenne benne. A testük fénnyel telített emberi test.


Nem mondanám a plejádokra hogy ők arja faj lenne. Ez pusztán náci gondolkodás eszme. Minden lény tökéletes a világunkban. Minden az ami! A tökéletlenség a tökéletes.

Szóval ez a arja dolog nem másról szól mint a hatalomról és a gyengébbek elnyomásáról.


Röviden ennyi.

2011. júl. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Akkor miért adtak műszaki információt a náciknak?
2011. júl. 13. 18:08
 18/25 anonim ***** válasza:
404, ne ijesztgess már! Már mindjárt itt a 2012. :D
2011. júl. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Nem ők voltak azok akik a náciknak technológiát adtak, hanem a nagy szemű alacsony idegenek, hozzá tenném hogy nem biztos hogy a szürkék. Sok idegen faj van világunkban.


A technológiát nem azért adták a náciknak hogy harcoljanak. Én úgy tudom, hogy miután a idegen faj megtudta hogy a technológiájukat fegyverkezésre akarják felhasználni, az után a idegen identitások elhagyták a bolygónkat és a technológia nagy javát elvitték magukkal. Ami ott maradt technikát, csak felderítésre tudták használni. Shcauberger hozta létre az első emberi kézzel készített csészealjat. Amiben a hering hal faj segített, hiszen schauberger arra lett figyelmes hogy a hering egy helyben tud maradni hatalmas víz áradás esetén is.


Nem tudom hogy érthető az amit mondtam, én így hallottam a dolgokat. A plejádok Svájcban száltak le először, beszélték a német nyelvet.


Nem kell azt hinni a plejádokról hogy jók, nem jók. Nem lehet tudni. Azt is hallottam hogy a mi bolygónk börtön bolygó.


Azt is tudom hogy a plejádok és a szíriusziak a mi bolygónkon lévő börtön örök. Hasonló dolgok, elvileg 2012-ben szabadulunk.

2011. júl. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Diator,nem azt mondom,hogy az egész technológiát ők adták,hanem csak egy műszaki adatot adtak egy náci szekta egyik tagjának,amikor az transzállapotban volt.
2011. júl. 13. 22:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!