Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha az emberiségnek lenne...

Ha az emberiségnek lenne lehetősége, hogy elfoglaljon egy másik civilizáció bolygóját, megtenné?

Figyelt kérdés
2011. aug. 23. 13:10
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%

Bizony, szerintem ezért kéne valamilyen formában védeni a földet, és ennek a kulcsa a népességnövekedés visszafogása lenne, mert minél több ember él, annál több nyersanyagra van szükség, ami mint tudjuk fogytán van.

De előbb fog elfogyni a gazdaságosan kitermelhető energiahordozó a földről, mint olyan technikánk legyen hogy exobolygókat hódítsunk meg. Még a szomszédos Mars elérése is nagy kihívás, nem hogy másik naprendszerekben háborúzzunk.

2011. aug. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
Digó, kezdjük veled !
2011. aug. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
Rendben, mit szeretnél Hatos Lajos?
2011. aug. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:

Stephen Hawking b*zdmeg... jó.

-

Igen, biztos, hogy megpróbálnák.

2011. aug. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 hmnd0 ***** válasza:
47%
Nem nem tennénk meg mert az sérti a galaxis törvényeit.Én tudom hiszen a Buminároktól tanultam meg mindent amit most tudok a galaxisunkról.A Buminárok nagyon messze élnek tőlünk és féreglyukakon utaznak a téren és időn át.Ők gyakran látogatnak a Földre mert nekik a bolygójuk nagyon hideg.A kérdésedre visszatérve nem is lenne lehetőségünk mert a többi civilizáció olyan fejlett hogy szinte semmi lenne nekik a mi támadásunk.Én megtapasztaltam saját magam hogy mennyire fontosak a szabályok mikor a Buminároktól lopni akartam egy növényt.Észrevették és a lopás miatt elaltattak és a fejembe operáltak egy készüléket ami megakadályozza hogy megszegjem a galaktikus törvényeket.Pedig én csak a tudósoknak akartam megmutatni a növényt hogy végre elhiggye a világ hogy léteznek más civilizációk is.De nagyon megjártam.Az volt csak a szerencsém hogy a Buminárok békeszerető faj és azóta már olyanok nekem mintha emberek lennének szinte minden nap beszélek velük.Lehet hogy sokan nem hiszitek el a történetemet,de higgyétek el,én nem hazudok.Ja és vigyázzatok mit csináltok mert az idegenek mindig néznek minket.
2011. aug. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy viccelsz-e kedves előző, de az írásod alapján eszembe jutott még kérdések:D Végül is mindenki azzal jön, hogy milyen civilizáltak, fejlettebbek hozzánk képest.. Tegyük fel sok-sok év múlva rájövünk, mi emberek, hogy pl. hogy kell a teret meghajlítani, és ezáltal hatalmas utakat megtenni a galaxisba, és találunk olyan bolygót/kat, hogy azon nincs fejlett élet csupán az állatokhoz hasonlító, ösztönös fajok. Egyáltalán honnan gondolják sokan, hogy 10 másik hozzánk hasonló bolygóból mind a 10-en fejlett, űrhajóval fényéveket megtevő "lények" vannak. Simán eltudom képzelni azt is, hogy ugye vannak elméletek, hogy régóta figyeltek minket az űrlények. Tudósok találtak 65 millió éves ólomöntvényt. Mi volt 65 millió éve. A dínók rejtélyesen eltűntek. Talán azok a bizonyos űrlények eljutottak a bolygónkig és látva annak szépségét a dínókat talán " átköltöztették", vagy kiírtották, hogy hozzájuk hasonló lényekkel, talán saját magukkal népesítsék be a földet.
2011. aug. 23. 21:07
 17/33 anonim ***** válasza:
Hát ez olyan Daniken-es felvetés..
2011. aug. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 hmnd0 ***** válasza:
Az idegenek már meg tudják hajlítani a teret,amúgy se lennék hülye ezekhez a dolgokhoz mert a fizika és a csillagászat állnak hozzám legközelebb mióta találkoztam a Buminárokkal.Ők mondták nekem hogy a dinók előtt még nagyon sokan voltak a Földön de mivel a Hipokik nagyon szeretik más fajokat bolygatni nem hagyták hogy meg is maradjon az élet a Földön.A Dinoszauruszok után a Buminárok megelégelték amit a Hipokik tettek és létrehoztak más fajokkal közösen a Földre vonatkozó törvényeket hogy nem szabad a Földön kipusztítani az élőlényeket.Előtte azt csinálhattak szinte amit csak akartak a Földdel.Ezért van az hogy még az emberek mindig megvannak mivel nem támadhatnak meg bennünket,de ugyanakkor a törvénybe az is benne van hogy amíg náluk fejletlenebbek maradunk addig nem léphetnek kapcsolatba az emberiséggel.Az egész emberiséggel ugyan nem,de majdnem 1000000 emberrel tartják a kapcsolatot az egész világon,minden országból van pár ember hogy megismerjék minden ország kultúráját.Láttam korábban hogy sokakban felmerült a kérdés hogy hogy kommunikálnak velünk.Vannak fajok amik a gondolatukkal képesek beleférkőzni az agyunkba és úgy kommunikálnak hogy az agyunkból lemásolják a szavakat és megtanulnak Magyarul beszélni,de akiknek ez nem megy azoknak van egy szerkezetük ami lefordítja a mi nyelvünket az ő nyelvükre az ő beszédüket pedig a mi nyelvünkre.
2011. aug. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
És miért akarják megismerni kultúráinkat pl. Egyáltalán miért figyelnek minket( lásd ufoészlelések) ?
2011. aug. 24. 10:56
 20/33 hmnd0 ***** válasza:
Azért mert kíváncsiak hogy milyen faj lett belőlünk,mivel ott voltak mikor létrejöttünk segítettek fajunknak a megszületésben.Nem tudom melyik faj tette mert eltűntek miután segítettek nekünk.Azok szerint a fajok szerint akiket én ismerek szerintük mi vagyunk emberek azok az idegenek leszármazottjai.De néhányan azt is állítják hogy mi vagyunk az a bizonyos faj csak mikor a Földre jöttünk megváltoztattuk a kinézetünket és töröltük a tudásunkat mert sok faj haragudott és el akart pusztítani minket.Talán mi vagyunk ők talán nem,ezt a kérdést egyik faj sem tudja biztosan.És azért figyelnek minket hogy nehogy olyan agyi szintre kerüljünk és olyan fegyvereket találjunk fel amivel le tudnánk igázni őket.
2011. aug. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!