Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hisztek hmnd0-nak a szintekkel...

Hmnd0 kérdése:

Hisztek hmnd0-nak a szintekkel kapcsolatban és hogy 3 fajt ismer?

Figyelt kérdés

Én nem tudom hogy elhiggyem e amit a szintekről állít.Ha valaki nem tudná miről van szó :

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__2131..


2011. szept. 4. 11:02
 1/10 A kérdező kommentje:
vagyis hisztek nekem?
2011. szept. 4. 11:03
 2/10 A kérdező kommentje:
Szeretnélek titeket megtanítani az univerzum szabályaira
2011. szept. 4. 11:04
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszek neked. Túlságosan nagyra becsülöd az emberiséget, és túlságosan 'földhözragadtan' beszélsz.

Bocs...

2011. szept. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én sem tartom igaznak amit mondasz,pedig elég jól írsz.

Ha igaz is lenne amit írsz,akkor eddig elég keveset írtál,mert még nem találtam olyan pontokat,amik például az igazi múltunkat feszegetnék.Tehát vagy nem tudnak a múltunkról és a jövőnkről ezek az idegenek,vagy csak neked nem beszéltek róla.

2011. szept. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Oké csak azért kérdeztem mert ha nem hisztek nekem én nem írok feleslegesen semmit
2011. szept. 4. 14:13
 6/10 anonim ***** válasza:
jó az anyag emberek?
2011. szept. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Az én véleményem csupán az hogy a 21. században olyan mértékű káosz lépett fel, ha úgytetszik szinte minden kiégetté és ennek köszönhetően lépnek fel mindenféle mutáns dolgok.
2011. szept. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Én nem tudom hogy elhiggyem e amit a szintekről állít."


Szép kis alak vagy! Még te sem tudod, hogy higgy-e magadnak, de mi azért higgyünk neked! XDD

2011. szept. 5. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Én nem tudom hogy elhiggyem e amit a szintekről állít.Ha valaki nem tudná miről van szó"


Reklámozni akartad magad, de arra is lusta voltál, hogy csinálj egy máik felhasználót? -.-"

2011. szept. 5. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 ABSOLON ***** válasza:
100%

Nem nem hiszek neked szerintem te ezt az egészet kitaláltad!

Szerintem ha igazán ismernéd őket többet tudnál róluk ez semmi,és még hazugság is!

Menj el írj egy UFO-s könyvet látom unatkozol.

2011. szept. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!