Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A kicsi szürkék tényleg...

A kicsi szürkék tényleg gonoszak? . Rossz szándékuk van a Földel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Normális, kulturált válaszokat kérek, Köszönöm!:)
2011. okt. 16. 12:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
404 UFO kutató de nem az az UFO kutató akit UFO kutatónak hívtak itt volt hanem a másik.
2011. okt. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Igen gonoszak, de szerintem nincs semmi céljuk a Földdel.
2011. okt. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Jók a kis szűrkák és már a régi festményeken is ábrázólták őket egyiptomban [link]
2011. okt. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Na. Az alacsony (150-160) szürkék állítólag a legveszélytelenebbek. Sőt, segítenek minket (merthogy tőlük származik az emberiség, állítólag). Támadásról még nem olvastam, ha megtámadják őket, inkább ártalmatlanítanak, mint ölnek (bénító sugár, teleport). Régebben jobban érdekelt az ilyesmi, szóval ezek 10 éves infók. A magas (210-220)szürkék akaratosabbak állítólag.
2011. okt. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
54%

a kis szürkék gonoszak! Vannak a nagy fehérek ők a jó szándékúak akiket az ősemberek angyalnak neveznek...

az angyal szó is olvastam onnan ered hogy az ősembernek megjelent egy nagy fehér emberféleség ami repülni tudott egyébként ők teremtették meg az embert.. bibliába is mózesnél van hogy "az égböl lejövö villogó nagy szekér"

2015. aug. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!