Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek az amcsik honnan...

Szerintetek az amcsik honnan szerezték a mágnesplazma rakéták tervét amit meg is valósítottak és az elméleti hipertér generátor tervét (hiperhajtó mű) Lehet hogy az idegenektől?

Figyelt kérdés
2012. máj. 3. 20:40
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

énis tudom hogy az ionhajtómű tovább fejlesztet változata a mágnes plazma rakéta

itt egy videó a tesztelésről

[link]

2012. máj. 4. 13:32
 22/27 anonim válasza:

Amikor emberek a holdon járnak, hazajönnek és szupertitkosan beszámolnak arról, mit mondtak.

Most nem mondom, hogy nem hiszek az amerikai tudósok okosságában, de ha innen nézzük, azt mondanak, amit akarnak, nem?

2012. máj. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
akár még ez is lehet azt titkolnek el vagy mondanak el amit csak akarnak övék a hatalom mi meg csak találgassunk
2012. máj. 4. 22:10
 24/27 anonim ***** válasza:

Ez egy privát topik????

Már csak azért kérdezem, mert a kérdező itt nagyon jól eltársalog saját magával!

2012. máj. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
márn megint ez a kérdés nem néhányan akik írtak azoknak írtam magyarázatot de inkább privát üzenetben elégítetem voln ki a kiváncsiságukat
2012. máj. 4. 22:49
 26/27 anonim ***** válasza:
A reptoidoktól, csakhogy rosszul másolták le, ezért lett rosszabb mint az igazi.
2012. máj. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
tuti a németektől, amúgyis mindent a németektől nyúltak ami így előrerepítette őket bizonyos kutatásokba.
2012. máj. 17. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!