Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Milyen bizonyitékok vannak a...

Milyen bizonyitékok vannak a földönkívüliekre?

Figyelt kérdés
Látom itt sokan hisznek benne (én nem nagyon). De mégis, van valami kézzel fogható bizonyíték a létezésükre?

2012. jún. 14. 19:51
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
A nagy számok törvénye nem bizonyíték, csak találgatás. A youtube-os videóknak annyi valóságalapja van, mint a híres fényképnek a Loch Ness-i szörnyről, amiről kiderült hogy egy faág. Nem olyan bizonyítékra gondoltam, ami manipulált (képek, videók, vagy megvágták vagy olyasvalamit vettek fel amire bármit lehet mondani mert nem teljesen kivehető), hanem olyan bizonyíték, ami szilárd lábakon áll (mint például a vázarajzok a görögöktől, amik izotópos kormeghatározással bizonyítottan az ókori Hellas idejében és helyén keletkeztek).
2012. jún. 14. 22:55
 12/20 anonim ***** válasza:
A nagy számok törvényével az a baj hogy felvet egy paradoxont. [link]
2012. jún. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
A földi élet a bizonyíték!
2012. jún. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
??? a bizonyíték a földön kívüli életre a földi élet? Ez kicsit paradox...
2012. jún. 17. 17:57
 15/20 anonim ***** válasza:
68%

Kedves Kérdező! Örülök, hogy fogékony vagy a vitára. Pozitív jelenség. Egyébként vannak dolgok, amiket az ember egyszerűen tud, mert sokszor találkozik tényanyagokkal. De íme, felsorolok néhányat:


- a globális civilizáció a piramisok korában (a kifutópályákkal együtt)

- egyiptomi dombormű: Meritaton, Mekaton, Anheszenpaaton alakjai (szintén nem emberi fejformával)

- a nagy piramisban hidrogént állítottak elő (amolyan erőműként funkcionált)

- a Lyditből készült genetikai lemez

- 6 ezer éves orvosi eszközök szintén lyditből

- Puma Punku kiváló kőmegmunkálása (egyszerű eszközökkel, amelyek az elterjedt nézet szerint akkoriban léteztek, nem lehetett ilyen színvonalú munkát végezni)

- Ugyanitt 2,6 méteres csontváz, deformált fej (Amerikában külön múzeum is van, egész gyűjtemény, tehát nem véletlenszerű deformációról van szó, de ez az egyiptomi amarna-kor művészetében is látható)

- a vimánák

- Törökország: Derinkuyu (13 emelet mélyen a földben, 20 ezer fő részére)

- Új Mexiko, Archuleta-fennsík Dulce - jicarilla rezervátum: az indiánok gyakran látnak a hegyoldalból felszálló gépezeteket, és feltűnően sok amerikai helikopter repül arra

- 1935: Palenque: Feliratok Temploma - maja dombormű (Kukumac istent ábrázolja): egyesek szerint repülő szerkezetet ábrázol

- Blumrich-féle Ezékiel "szekér"

- 1561 április 4.- Nürnberg - Hans Glazer fametszete

- Teller Ede álmai (valószínűleg telepatikus kommunikáció)

- És a nagy bumm, ami miatt komolytalannak tűnik: az evolúció. Amit manipuláltak. NA de ez egy külön történet.

(Apropó, minek is kell a Vatikánnak két csillagvizsgáló? Miért is mondják, hogy az embereket teremtették? Bordából... genetikailag létrehozni egy másik egyedet. Nagyon életidegennek tűnik? Különben meg,ha Ádám és Éva volt az első emberpár, hogy lehetséges, hogy a Paradicsomon kívül - ami a tigris és eufrátesz között volt - már léteztek városok? - Az első város Waset - erről neveztek később mindent városnak.


Egyébként a legjobb az, ha mindent a szemünk elé tárnak, mert ami elég régen volt, arról elhisszük, hogy az, amit a múzeumban a címkén a tárgyhoz odaírnak. Ha ugyan bekerülnek a tárgyak a múzeumba.


Ha pedig valami nagyon közeli történt, eltitkolják, hogy ne keltsenek oktalan félelmet, vagy kevésbé oktalant. Ahogyan az ember, úgy a földön kívüli lények is többfélék. Vannak jók és rosszak, jóakarók, és kevésbé jóakarók. Valószínűleg az ő párharcukból ered az ember (vallási) dualista felfogása. Nem véletlenül, hogy a legtöbb vallásban feltűnik egy "végső csata" képe.


Ezek mellett nem lehet csak úgy elmenni. Egyébként számtalan sok ilyet láttam, de a pontos megnevezés híján nem írom le, mert akkor nyilván "már csak mindenbe belelátom". Remélem épülésedre szolgált :). Remélem utána nézel, mert ezért nem fejtettem ki, hogy magad fedezhesd fel, hogy vannak más nézőpontok.


Üdvözlettel

Nekrato

2012. jún. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Az hogy itt vagyok 234567 évesen és unatkozom:) A frigysátor volt csillagközi rádióadónk, csak a végén el kellett venni tőlük a moduláló egységet, amit frigyláda néven hordozgattak jobb napokon. Ráadásul állandóan megsértették az éterfegyelmet, mert valami tízparancsolatot sugároztak rajta:) A rokonaim elutaztak a Tunguszkával, ami egy a Földnek fordított hajtómű volt, azért nincsenek nyomok. Az előttem szóló is írt egy jó pár dolgot, ami utal ezekre az időkre.

De olyan szép a földi világ és a nők, hogy hülye aki nem itt él és nem tud boldog lenni.

2012. jún. 26. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
13as vagyok!Miért lenne paradox,hisz,mi is valahonnan az űrből kerültünk ide!
2012. jún. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Mégis miért kerültünk volna mi ide az űrből?
2012. jún. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Nekrato,


És te el is hiszed ezt a sok marhaságot?


Hol vannak a globális civilizáció nyomai? Kifutópályák? Miért nem találtunk akkor ismeretlen fémötvözeteket? Hol vannak az alumínium ötvözetek, különböző, korrózióálló ötvözetek? Azok kibírták volna az elmúlt évezreket, hiszen arra tervezik őket... Egy globális civilizáció közlekedéséhez, repülőkhöz, pláne űreszközökhez ezek az ötvözetek elengedhetetlenek. Sőt, ha ennyire előrejutottak a fejlődésben, hogy az egész világon elterjedtek, modern technikával, hol vannak az atomenergia felhasználási nyomai?


A nagy piramisban miért állítottak volna elő hidrogént? Mi a fenéért kéne ahhoz egy piramis, amikor a legnagyobb része kő, csak szűk belső folyosók vannak? Pláne kőből? Miért pont hidrogént? Arra a piramis belseje pont nem alkalmas... Nem éppen tökéletes szigetelő a piramis, elárulom :) (Főképp nem a hidrogénnél...)


Mi köze a lyditnek bármilyen genetikai lemezhez? Az egy üledékes kőzet, túlnyomórészt SiO2-ból, ami nem éppen egy ritka anyag a bolygón (mondhatni kib..szot sok van belőle mindenhol).


A kétméteres csontváz, ha arra gondolsz, amire én, az egy hoax, számtalanszor cáfolták már, hamisított fotó volt. De ha jobban belegondolsz, egy kétméteres ember hírből se előfordulhatatlan csoda - ma is él nem is egy két méternél magasabb ember. Deformált csontváz sem éppen olyan elképesztő csoda - az Elefántemberről hallottál már?

Adhatnál linket arról a múzeumról, mert én semmiféle ilyen infót nem találtam...


A húszezer fős, 13 emelet a mélybe építmény meg erősen hamis sarkítás - rengeteg kőbe vésett lakás van arrafelé. Néztél már képet a környékről? Másból ugyanis rohadt nehéz lenne építkezni, mivel nagyrészt csak kő van, tehát nem nagy csoda :)


Az egyesek szerint repülő szerkezet meg mások szerint csak egy szimbólum. Megint mások szerint teljesen más. Az "egyesek szerint" kezdetű dolgok nem éppen földönkívüliekre bizonyíték.


Egy ember álmai meg mint bizonyíték? Én meg álmodtam már óriási savas hangyákról, akik csapdákat csináltak az autópályákon és autókat ettek. Ezek szerint ők fogják megszállni a Földet? :D


És mit manipuláltak az evolúción? Hogy lehet azt manipulálni? Pláne az ősrobbanást??? Miért ne lehetne Vatikánnak csillagvizsgálója? Ők is kutatják ám a csillagokat, csak más célból.


A Biblia, meg mint bizonyíték, hááát... Maradjunk annyiban, hogy használhatatlan. A Gyűrűk ura sem éppen igaz sztori, holott jó vaskos könyv, mégsem az az emberiség valódi történelme :D


A maradék meg a szokásos "én tudom az igazságot, amit ti nem!" És mégis miből jöttél rá arra, amire a többi 4 milliárd ember nem? :) Pláne, ha annyira el akarják a világ nagyjai titkolni? De te elolvastál három cikket, és megvilágosodtál? Esetleg egy totálisan megbízható youtube-os videót néztél meg? Vagy kettőt? :D És mi van, ha azok vernek át, és akarnak agymosni, mert világuralomra törnek azok, akik másokat akarnak ebben a színben feltüntetni - csak a sötétben akarnak maradni, hogy másokra bökdösnek? :D Ebbe bele se gondoltál, mi? Hmm, lehet, hogy terjeszteni fogom, mint összeesküvés-ellenes-összeesküvés-elméletet :D

2012. jún. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Kedves Sir Butcher!


Van egy nagyon elterjedt mondás, miszerint: ha nem hiszed, járj utána. Ajánlom gyakorold ezt a tevékenységet, legalább addig, míg elkészülök egy átfogó cikkel, ahol az említett vitapontokra is kitérek.


Üdvözlettel

Nekrato

2012. júl. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!