Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mennyi a valószínűsége hogy...

Mennyi a valószínűsége hogy az univerzum spontán felrobban? Kell-e től tartani?

Figyelt kérdés
2012. jún. 19. 09:19
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Nem kell tőle tartani!


Az idegenek sem ismerik az univerzum tágulását, sőt mi sem tudjuk, hogy mi okozza!


Én úgy gondolom, sok helyen kutattam-és arra a következtetésre jutottam, hogy az univerzumunk él! egy élő lény! -Ami nővekszik , táplálkozik és fejlődik.. Ezért tágul... Amikor megszületünk mi is nővekszünk fejlődünk.. Az univerzumunk is ezt teszi!


Nincs miért felrobbanija. Ami felrobbanhat azok szupernovák!

2012. jún. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Szögezzük le:

Semmi sem biztos, a válaszolók csak csillagászati és kozmológiai elméleteket idézgetnek, kényük-kedvük szerint. Emlékeztetnék mindenkit, hogy a tudomány már többször tett ténynek hitt kijelentéseket, amik sorra megdőltek. Az Univerzum tágulására sincs egyértelmű bizonyíték, csak mert gyorsulva távolodni látunk néhány égitestet még nem biztos, hogy az a valami is tágul amiben ezek a testek elhelyezkednek. Ha pl. van egy léggömböd tele szórva rizsszemekkel és felrázod, akkor a rizsszemek egymáshoz képest távolodnak, de ez nem jelenti automatikusan a léggömböd tágulását. Szóval tessék inkább a dolgok viszonylagosságán elmélkedni, pláne nem bedőlni olyan kijelentéseknek, hogy évre pontosan mennyi idős az Univerzum. (Jelenleg a Föld életkorát sem tudjuk egyértelműen meghatározni).

2012. jún. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!