Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Valóban léteznek a vámpírok...

Valóban léteznek a vámpírok (videó lent), , hogy hol lehetne rájuk találni? Milyen nyomokat hagynak maguk után? (komoly válaszokat kérek, szívesen beszélgetek olyanokkal akik már több éve nyomoznak, kíváncsi lennék, hogy mit derítettek ki.

2012. júl. 13. 12:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
a vámpírók nem ufok!
2012. júl. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
ha belegondolsz mindennek van valami valóságalapja. Ember nem talál ki ilyeneket, a világ különböző részéről származnak észrevételek, stb, amik stimmelnek.. de hát ki tudja
2012. júl. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Kérdező hát én régóta keresem a vámpírokat kb 1 éve és meg tudtam az igazságot és ezt a saját szememmel is láttam a kérdésedre a válaszom:Igen léteznek vámpírok de a félmek nem mondom hogy nem mutatnak az igazságra mert ez nem így van van bennük igzság!de nem az egész igaz!Vigyáz a vámpírokal mert vannak nagyon veszélyesek pl engem most meg akar ölni egy nem tudom mindek de a véremre éhezik de nem bándhat mert a vámpíroknál az egyik szabály az hogy aki meg van jelölve nem bándhatják és én meg vok!biztos lesz olyan aki örültnek tart majd de nem vok az lehet hogy annak tünik de nem vok örült.erről biztosithatok mindenkit!:)
2012. okt. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Ha láttad a Mátrixot, megtalálod a választ...


Ha netán egy szimulációban élünk, akkor a vámpírok egy rendellenesség lehet(ett) a főprogramban. Mivel megtörtént ez meg az, ezért létrejöttek a babonák és a hiedelmek. Vámpírok, boszorkányok és hasonló más, természetellenes dolgok.


Szóval lehetséges.

2012. nov. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!