Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek hihető Bob Lazar...

Szerintetek hihető Bob Lazar története?

Figyelt kérdés
A kormány el akarja titkolni előlünk az igazságot? Szerintetek az 51-es körzetben valóban tesztelnek földön kívüli technológiát?

2012. nov. 4. 16:16
1 2 3
 21/29 nemelfogult ***** válasza:

Ezt a linket egyszer elküldtem valakinek, de érdekes bárki részére, ha ide benéz (sajnos csak angolul).


[link]

2013. jan. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

nemnelfogult: jo tema, kar, hogy nem folytattatok.

bob lazarrol hol olvashatok valami reszleteset?

A link nem jon be, van mas elerhetosege??

Privibe is elkuldheted.

Szerinted tenyleg lelonek azt aki oda beteved:), de komolyan

2013. jan. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 nemelfogult ***** válasza:

Google tele van vele csak írd be a nevét. Van egy magyarra fordított Youtube video, ott is elég beütni a nevét.

A link itt van mégegyszer, nekem működik:

[link]


Hogy mi történne veled, ha be akarnál jutni... talán ne próbáld ki:) Mondjuk a kecskeméti katonai repülőtérre sem tudnál csak úgy besétálni.

2013. jan. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
nemelfogult,koszonom a linket es a masikat it megkaptam. Angol... remelem megertem... magyarul semmi? mi az a masik projekt amirol irsz, hogy lehet valami bizarabb mint ez a kiserleti tamaszpont????
2013. jan. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 nemelfogult ***** válasza:
Szia! Ezt a projektet CARET-nek hívják. El akartam küldeni a linket, de az eredeti szöveg már nem található az interneten. Nekem megvan, de pár napig nem vagyok a saját gépemnél így majd csak jövő héten fogom küldeni.
2013. jan. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 nemelfogult ***** válasza:
A webről levették az infót amit küldeni akartam. Nekem megvan PDF-ben, ha megadsz egy e-mail címet akkor el tudom küldeni.
2013. jan. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:
Szerintem hihető. Ha tudnánk, hogy a 115-ös elem mely izotópja stabil, meg lehetne állapítani, hogy igaz-e, amit mond, de én így is hiszek neki.
2013. márc. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 nemelfogult ***** válasza:

"Szerintem hihető. Ha tudnánk, hogy a 115-ös elem mely izotópja stabil, meg lehetne állapítani, hogy igaz-e, amit mond, de én így is hiszek neki".


Én úgy hallottam, hogy nem stabil, de létezik. Ez az egész Lazar dolog olyan, mint a legtöbb desinfo ügy, ahol valós és valótlan információ úgy vegyül, hogy szinte lehetetlen kibogozni. Valakiknek érdekükben áll ezt a témát nagyon megkavarni és szerintem sikeresen csinálják.

2013. márc. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Abszolút nem hihető, félrevezetés az egész. Olyan ellentmondások vannak, hogy hihetetlen. Ő a kormány embere, akinek az volt a feladata, hogy előálljon egy ilyen történettel, mert mindenki tudja, hogy az emberek a hülyeségre a legjobban kaphatóak. Fizetési papír, meg adóügyi bizonylat? Ugyan már, szerinted a kormány nem tud kiállítani akármilyen bizonylatot? Ha jobban utánanézel, vannak olyan fizikusok, akik utána néztek az ipsének és amit ő állít, hogy ott tanult az hamis, mert senki nem ismeri, senki nem tud róla semmit. Sőt, gyenge tanulmányi eredményei voltak. Szerinted egy szupertitkos projekt kifecsegését csak így végignézték volna, szankciók nélkül? Már rég eltették volna láb alól a palit, vagy sitten lenne a titoktartás megszegéséért. Függetlenül attól, hogy igazat mondott vagy sem. Sőt, ha még jobban utána nézel, nyilatkoztak olyan emberek is, akiknek a 90-es évekig tartott a titoktartási kötelezettségük és egyik sem számolt be arról, hogy látott volna földönkívüli repülőt vagy technológiát, noha az egész körzetben bejárása volt. Pusztán repülőket teszteltek. Az én véleményem az, hogy ez az UFO história pusztán elterelés, mert egy normális ember tisztában van azzal, hogy a hülyeségre kapható a legjobban az ember. Így mindenki ezzel foglalkozik, nem pedig azzal amivel valójában foglalkoznak az 51-es körzetben. Én elhiszem azt, hogy sok ember látott a környéken olyan repülő tárgyat, ami számára ismeretlen volt. De ez teljesen egyszerűen megmagyarázható: amit először látsz, az neked idegen. Aki még pl. életében nem látott lopakodót, az rásüti, hogy földönkívüli, pusztán azért, mert még nem látott olyat. Holott nem az. Ott olyan gépeket fejlesztenek, tesztelnek, ami még számunkra teljesen ismeretlen és azért övezi titok, mert a hadseregnek soha nem érdeke, hogy más ország tudomást szerezzen róluk. Ha bárki egy kicsit végiggondolja logikusan, rájön, hogy a legjobban eltereléssel lehet megtéveszteni valakit. És a hülyeségnél semmire sem kaphatók jobban az emberek.
2013. jún. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!