Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek majd ha már több...

Szerintetek majd ha már több más bolygóról származó lénnyel folytatunk kapcsolatot lesz majd olyan Parafília hogy Xenofil?

Figyelt kérdés
Most is vannak eléggé érdekes parafíliák, köztük ott van például a zoofília, az arachnofília, és a dendrofília. Szerintetek lesz majd olyan hogy valaki más bolygóról származó lényekhez vonzódik majd? Vajon a törvény bünteti majd? Ha lesz szerintem az lesz majd a neve hogy xenofília. Ti folytatnátok más bolygóról származó lénnyel nemi életet?

2012. nov. 20. 20:22
1 2
 1/19 anonim válasza:
100%
Hogy mi?
2012. nov. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
....hogy vajon lesz e majd olyan parafília hogy valaki idegenekkel akar kufircolni.
2012. nov. 20. 20:27
 3/19 anonim válasza:
100%
Attól függ, hogy mekkora a farka. Mert egy 3 cm-essel fölösleges elkezdeni is
2012. nov. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Dalek Traak ***** válasza:
100%
Nem tudom. Az embereket ismerve biztos lesz ilyen, bár más fajok is szokták néha keresztezni egymást na de azért nem közvetlen, szexuális módon(főleg úgy, hogy legtöbb fejlett fajnál már rég nincs ilyen szaporodási forma).
2012. nov. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
94%
Siman lecumiznek egy UFO-t.
2012. nov. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
95%

Én a megszokások rabja vagyok.

Ha egy vonzó földi nő alakjában tudna megjelenni és elfogad engem; nem vagyok semmi jónak elrontója.

Ha annyi telne tőle, hogy valamelyik háziállat alakjában jelenne meg, akkor csak annyi történhetne köztünk, hogy udvariasan elkísérném a disznóólba, tehén istállóba stb.

Ha például légy, szúnyog forma lenne, akkor halálos szerencsétlenség miatt nem alakulhatna ki semmi köztünk.

Sok növény tagadhatatlanul tetszik, de ha ilyen formát öltene, akkor legjobb esetben is csak gyönyörködve nézném és beszívnám az illatát.

Ha egy élő Picasso kép jönne felém, biztosan nem keltene bennem szexuális vágyat.

2012. nov. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Ha valaki egy Necromorphal akar pározni az nekrofil vagy xenofil? Vagy Xenonekrofil?
2012. nov. 20. 20:55
 8/19 anonim ***** válasza:
32%
Arachnofília?XDD Tehát szexuális vonzódás a pókokhoz ?XD Ilyen tuti nincs.
2012. nov. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Pedig van!

[link]

2012. nov. 20. 21:03
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Neeee :D Ez már nagyon durva...
2012. nov. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!