Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek majd ha már több...

Szerintetek majd ha már több más bolygóról származó lénnyel folytatunk kapcsolatot lesz majd olyan Parafília hogy Xenofil?

Figyelt kérdés
Most is vannak eléggé érdekes parafíliák, köztük ott van például a zoofília, az arachnofília, és a dendrofília. Szerintetek lesz majd olyan hogy valaki más bolygóról származó lényekhez vonzódik majd? Vajon a törvény bünteti majd? Ha lesz szerintem az lesz majd a neve hogy xenofília. Ti folytatnátok más bolygóról származó lénnyel nemi életet?

2012. nov. 20. 20:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
74%
Az arachnofília nem a pókkal való közösülés, te! A hemofília akkor meg a vérrel való közösülés? Nem csak szexuális vonzódások vannak.
2012. nov. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Nenus válasza:
42%
végignéztem a ...-fíliagyűjteményt. sokkot kaptam. Majd rádöbbentem, az emberek hülyék.... menthetetlenül....
2012. nov. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem hülyeség, és a xenofília elnevezés is korrektnek tűnik. Ha találkozunk ilyen lényekkel, biztos lehetsz benne, hogy lesznek, akik szexelni akarnak velük.

örvényi szabályozásról kár gondolkodni, túlságosan messze van még ez.

2012. nov. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

először is fontos a testi különbség.nem szívesen is feküdnék le egy olyan űrlénnyel,akinek savas a váladéka és akkora mint 1 IFA teherautó.

egyébként is,miből gondolod h az űrlények is úgy pároznak mint az emberek.lehet h náluk több nem is létezik és teljesen más a szaporodás módja.

de ha hasonlítanának ránk,és egy űrlénnyel kialakulna valamiféle kötödés és a helyzet is úgy hozná....

végülis egyszer mindent ki kell próbálni. :D

2012. dec. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
88%
biztos hogy lesz olyan. a avatárban, meg a star warsban is vannak xenofilok xd, amm mi az a necromorph?????
2013. febr. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 alf válasza:
49%
Ha van lyuk rajta...
2014. jan. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
94%
Igen, lesz. Miért ne lenne?
2014. jan. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
# 11 Nem volt szó arról, hogy az arachnofília pókkal való közösülés ...
2015. jún. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

A xenofília elnevezés elméleti szinten (sci-fikben) már létezik, de nem parafíliaként. Mert hát miért lenne az betegség, ha egy másik lényhez vonzódsz?


[link]


A Necromorph-ok iránti vonzódás szerintem nekromorfília lenne (a 'nekroxenofil' pedig azok gyűjtőneve, akik általában vonzódnak a halott földönkívüliekhez (bármilyem fajból), míg a 'xenonekrofil' azon földönkívülieket jelölné, akik halottakhoz vonzódnak).

2017. nov. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!