Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szellemek és idegen lények...

Netsi kérdése:

Szellemek és idegen lények milyen Asztrális síkban léteznek?

Figyelt kérdés
Szerintetek a szellemek melyik asztrális síkban léteznek mert azt halottam hogy 2012 december 21-én fel emelkedünk egy felsőbb rendű lényé ha ez igaz akkor szerintetek ott milyen lények létezhetnek és talán láthatjuk az elhunyt emberek lelkét vagy új idegen fajt ismerhetünk meg ha igen akkor milyen tudásra tehetünk szert?

2012. nov. 21. 20:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%
Új faj felfedezésére pedig mindig van esély mivel a tengerek és a dzsungelek élővilágát nem fedeztük fel teljesen és mivel elég nagy területekről van szó ezért szerintem biztosan fognak még új fajokat felfedezni . Egyébként pár hete is felfedeztek egy új hal fajtát egy jéghegy alatt ( bár még sajnos képet nem láttam róla )
2012. nov. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
A szellemek az emberi képzeleti síkban léteznek.
2012. nov. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ha ez igaz lenne mire szolgál az a sok videó na és persze nem létezne az UFO szó mert hogy találta volna ki az ember amikor nem is léteznek ..
2012. nov. 21. 20:34
 4/16 anonim ***** válasza:
83%

Az UFO szó idegen eredetű repülő tárgyat jelent . Tehát lehet az PL: egy új orosz repülőgép ami amerika fölött repked de nem tudják azt azonosítani mert deltoid alakja van és még nem láttak olyat .


Egyébként az ember sok mindent ki fog még találni illetve már sokmindeni ki is talált . PL.: 1500-as években ha valaki a televízióról vagy mobiltelefonról beszélt volna idiótának nézték volna .

2012. nov. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%

UFO szó-> azonosítatlan repülő tárgy, szóval ez anélkül is létezne.

Hogy találhatta ki az ember a sárkányokat, csillámvámpírokat, álommanót, fogtündért ha nem is léteznek? Úgy, hogy az emberi képzelőerő hatalmas.

2012. nov. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
hozzátok le az isteneket.
2012. nov. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
talán igazatok lehet az emberi agy néha csalóka de mire szolgálnak a sok videók mert hát én azt mondom mind nem lehet kamu mert ha az lenne akkor az egész maga értelmetlen szó lenne...
2012. nov. 21. 20:52
 8/16 anonim ***** válasza:
80%

De igen, nehéz elképzelni, de ezeknek tényleg mindegyike kamu. A szellemek és idegen lények egy népszerű téma, ezért sokan igyekeznek mindenféle fényképbe és felvételbe belemagyarázni dolgokat, és akkor még a szándékosan hamis videókról nem is beszéltünk.


Attól, hogy sokan beszélnek valamiről, még nem igaz, sőt! Éppen ettől lesz nagy valószínűséggel kamu, mert nem megbízható forrásból terjed, hanem pletyka formájában.

2012. nov. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
58%
A harmadik síkban található,pontosan a Gömbhal Sík mellett.Elektromos Gömbhalakat nem fogunk sajnos látni.
2012. nov. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
29%

kérdező itt nem érdemes ilyen témákban kérdezni, mert másról kezdenek el beszélni pár komment után(pl most az emberi képzelőerő jött szóba..)


de ez meg hogy felemelkedünk 21-én ez elég erős számomra is, pedig nagyjából eddigi tudásom szerint el tudom különíteni a valós és valótlan dolgokat


egyébként meg nem csak mi létezünk a 3. dimezióban

2012. nov. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!