Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi van akkor ha a sok idelátog...

Mi van akkor ha a sok idelátogató lény nem földönkívüli, csak időutazó és azért kell eltitkolni, hogy ne okozzon ez paradoxont?

Figyelt kérdés

Tehát ahogy én gondolom: majd valamikor - vagy napjainkban van egy okos emberke aki az időutázáson dolgozik, de ha nyilvánosságra kerülne az, hogy lehetséges lesz, akkor másképpen történnének a dolgok. Pl. az a tudós öntelté válna és hibát hibára halmozna és soha nem születne meg a felfedezése ---> paradoxon.

Bár ha létezhet több valóság is, ez annyira nem számít, de gondolom erre azért vigyáznának.


És eleve egy önbeteljesítő sors lenne az egész: a jövőből érkező szerkezetek alapján, tanulmányozásával építik meg a ma ismert gépeket, tehát egy amolyan ördögi kör, mintha bekerülnénk egy végtelen körkörös csapdába.


2012. dec. 4. 20:37
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
*Természetesen ezt a kormányokkal sem közlik, akkor jöttek rá, amikor pl. jobban elkezdték szemügyre venni pl. a roswelli csészealjat. (Elvileg beszéltek az egyik sérülttel is.)
2012. dec. 4. 20:40
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

Annorexiás Annunaki nem téved tényleg ilyen hülye...

a kérdéssel kapcsolatban pedig tévedel

2012. dec. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Jól gondolod kérdező. És a leghíresebb, az emberiség megmentője egyszerre idegen és időutazó. Ő pedig nem más mint a Doktor.
2012. dec. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

Nem trollkodok. Azt nem értem, hogy kinek kell eltitkolnia ? A kormánynak ? Minek ? Nem csak magát a meghajtást nem tárják nyílvánosság elé. hanem az itt létüket sem !


Ha elmondanák azt hogy időutazók lennének, akkor mi van ? Csak felerősítené az időutazás kutatását és rengeteg pénzt kapnának.


Nem időutazók már tudjuk, hanem dimenzióközti lények.

2012. dec. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem léteznek idelátogató lények, se időutazók, se dimenzióközti lények.

Legalábbis egyikről sem tudunk.

2012. dec. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
23%
Legalábbis egyikről sem tudsz.
2012. dec. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
8%
Senki sem tud róluk, 1 db bizonyíték sincs rá, te irritatív troll.
2012. dec. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 nemelfogult ***** válasza:
Érdekes gondolat, de, ha egyszer kiderülne is, hogy létezne időutazás és annak fizikai megvalósítása, akkor minden amit ismerünk és megélünk ezáltal megzavarodhatna. A jövőből (ami a múltunknál hosszabb időtartam, ha szerncsések vagyunk) végtelen számú módosítást lehetne a múlton végezni. Ez pedig eddig nem mutatta jelét. Olvastam már olyan feltételezésekről, hogy bizonyos ismeretek így kerültek a múltbéli ember kezébe, de semmit igazán meggyőzően nem láttam bizonyítva.
2012. dec. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én is csak a Doktorról tudok. Még jó, hogy ö velünk van :)
2012. dec. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hmmm végül lehet mégis igaza van a kérdezönek! Az összes komment ki lett törölve, tehát lehet mégis titkolnak valamit...
2012. dec. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!