Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Reptoid testőr védi obamát?...

Reptoid testőr védi obamát? Vélemények? Videó lent.

Figyelt kérdés

meghibásodott az alakváltó képessége?


http://www.youtube.com/watch?v=f5YkIaY58ng


Légyszi senki ne offoljon...



2013. márc. 24. 18:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
68%
A szkeptiksok agyát már régen elhomályosították !
2013. márc. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
54%
Azt akarják elhitetni, hogy egy kopasz ember reptoid? Én már csak a csávót sajnálom akit reptoidnak néz néhány ....
2013. márc. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nevetséges :-)

Volt egy negatív, és egy színes (olyan mintha hőkamera lett volna, de szerinted az volt?:-))

Ott ha fogod a fejét, ráteszed egy evolúciós homo sapiensre rá fog illeni.

Valóban, nem a legszebb fickó, dehát gondolom nem is ezért alkalmazzák:-)

2013. márc. 26. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

Sajnos csak a felbontás problémák miatt van ez. Bár én is csak egy vidit láttam amin elmagyarázza valaki, mitől ilyen a kép.

Amúgy van egy rész ahol szemből mutatják és úgy kapkodja a fejét mint valami velociraptor, na akkor áll mellette egy muksó szintén szemben a kamerával, és az ő orra, füle is változik. Csak annyira nem tűnik fel.biztosan hasonló a hüllőszem efektushoz ;)

2013. márc. 27. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
48%

A zsidókkal nagyon jó kapcsolatban vannak ezek a lények. Valóban, Obamát is ilyenek védik, elvégre szövetségben állnak (csak kicsit gondoljunk bele abba, miért akarnak annyi rejtélyes UFO-val és idegenekkel kapcsolatos esetet elsimítani).


Eredetileg ellenségek lennénk (én, a társaim, és ők), de nem rég tudtam meg róluk én is dolgokat, és nagyon meglepődtem, mikor kiderült, hogy már évekkel azelőtt imádtam őket. Valóban, aranyosan néznek ki.


Na, de a lényeg, hogy igen, Obamát ilyenek is védik, és ezek a lények könnyedén olyan gondolatokat keltenek bármely más emberben, akik az ellenségeiknek tudhatók be.


Pont tegnap történt valami velem, ami tapasztaltabb emberek szerint, a "reptoid" (reptilián) szolgáinak műve lehetett. Régebben több támadás ért, de érdekes, mert bármilyen pozíciót töltök be jelenleg, mint az ellenségük, úgy tűnik, nem bántanak.


Ez a képességeikből adódóan nem meglepő, ha képesek a gondolatunkba látni (remélem nem baj, hogy pár személyes tapasztalatot is leírtam).

2013. máj. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Ahogy meg néztem ezt a csávot úgy gondolom hogy ez egy boxoló csak valamikor nagyon szétverték az arcát!
2013. máj. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!