Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Aki látta már a negyedik...

Aki látta már a negyedik típusú találkozást annak vélemények?

Figyelt kérdés
gondoltam megnézem ezt a filmet mert érdekelnek ezek az UFÓ s dolgok de ki mit gondol rolla?
2011. júl. 20. 14:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Unalmas egy film...
2011. júl. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Smartguy86 ***** válasza:

Dögunalom. Az is kamu, hogy igaz történet alapján készült. Nincs ilyen UFO ügy, nem is volt soha. Az egész csak a hatás kedvéért van.


A film se nem látványos, se nem feszült, se nem megható. Egy szürke posvány az egész.

2011. júl. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, én jó pár napig nem tudtam aludni miatta... MOndjuk én nagyon beleélem magam az ilysmikbe.


Az, hogy kamu-e vagy sem meg nem itt fogod megtudni, kedves kérdező.

2011. júl. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Smartguy86 ***** válasza:
Én anno utánanéztem neten, és UFO blogok is foglalkoztak a filmmel, ők állítják, hogy kamu. Márpedig ha egy UFO blog állítja, hogy kamu, akkor az kamu és kész :D
2011. júl. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Természetesen ez egy áldokumentum film. Több helyen is olvasni a neten és tényleg, ezt az UFO hívők többsége is tudja, akik rendesen utánajárnak a témának. Van egy-két olyan rész, amit olyan forrásokból szedtek, ami valós beszámolók alapján készült, pl. a "fedőálom" a fehér bagolyról, de alapjában véve egy hatásvadász kitaláció.
2011. júl. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én nagy sci-fi rajongó vagyok, gyerekkoromtól érdekel az UFO-téma, és nekem ez a film bizony tetszett.

Persze én akkor néztem meg, amikor itthon (Mo.) még vadiúj volt, és nem bömbölték bele minden fórumba, hogy kamu. Úgyhogy minden előzetes tudás nélkül, abban a hitben ültem le megnézni a filmet, hogy megtörtént eset.

Így egész más hangulata volt, és néhol kellemesen meg is rémisztett - amit nálam nem könnyű elérni.

Utána csak úgy tudtam elaludni (este néztem), hogy rákerestem a neten a történetre, és miután kiderült, hogy nem igaz, már jól aludtam. ;))


ui.: A "rolla", gondolom, csak elírás... a "róla" helyett.;)

2011. júl. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
igen :D rosszul írtam róla a helyes
2011. júl. 20. 15:45
 8/10 A kérdező kommentje:
am köszi a válaszokat
2011. júl. 20. 15:45
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is úgy ültem le nézni hogy semmit sem tudtam róla, eléggé féltem napokig...
2011. júl. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ha megnézed a felvételeket látszik, hogy kazettára vették fel, de mért? már akkoriban is volt jó minőségű kamera, nem csak kazettás, és egy pszichológustól ez alap követelmény, hogy normálisan tudja elemezni a felvételt.

hatásvadász film, de ha az ember tudatlanul nézni, akkor durva lehet.


az a kérdés hogy mire számítottak a készítők: nyilván nem éppen moziba illik egy "valós" történet. nem is szórakoztató. semmiképp. vagy félsz tőle, vagy unalmasnak tartod, mert tudod, hogy átverés.

2011. júl. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!