Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az UFO-k új megvilágításban,...

Az UFO-k új megvilágításban, mely számos paradox elméletet felold! Mit gondolsz?

Figyelt kérdés

Zoltánkvantumfizikus kérdése :


Az ide látogató UFO-kban mindenki szinte kivétel nélkül földönkívüli civilizáció küldötteit véli látni. Azonban lehetséges, hogy merőben más a helyzet. Most egy újfajta megközelítést vázolnék fel.


A földönkívüliekről tudjuk, hogy nagyrészt a földi génállományt viszik el, marhacsonkítások és éjszakai vizsgálatok kapcsán már megbizonyosdhattunk róla. Jönnek és mennek. Kerülik a nyílvános kontaktust és az emberiséggel való kapcsolatfelvételt. Sokszor azonban azt látjuk, hogy város vagy másfajta nagyszámú település felett órákon át röpködnek, gyakran kiválasztva egy adott országot. Mindenki előtt ismert, hogy mexikóban az ezredforduló körül nagyon gyakori volt az ufó észlelés. A környékbeliek hosszú órákon át örökítettek meg rajokat az égen. Úgynevezték a helybeliek, hogy ufójárás van a környéken. Sorolhatnám ezeket az eseteket és észleléseket napestig.


Racionálisan gondolkodva ezek nem illenek bele egy elméletbe, hiszen minek mutogatnák meg magukat az embereknek, hogy lássátok itt vagyunk, ha eleve tartózkodnak a nyilvános kapcsolatfelvételtől?


Lehetséges, hogy az ide látogató UFO-k csupán egy olyan elszeparált kisebbség kalózkodásai, melyek egy magasan fejlett civilizáció társadalmi peremére szegregálódtak. Tudjuk az űr ezen részéről, hogy nem jelet védelmet számunkra és olybá tűnik, hogy közel és távólegy fejletlen civilizáció sem él olyan életet, hogy rádiózna. Mi van, ha ez egy amolyan nyílt terep az idegenek számára, ahova nyugodtan járhatnak fosztogatni.

Gondold végig. Nagyon magas spirituális, individuális, szellemi és technikai fejlettségű fajoknak nam fűződik érdeke egy emberiség szintű fajjal felvenni a kapcsolatot és ide járkálni DNS-t venni és "mutyizni" a kormányainkkal technikát adva más kedvezményekért. Azonban tudjuk azt is, hogy a fejlett idegenek evolúciós fejlődésében is lehetnek gyengébb egyedek, olyanok mint nálunk a szellemi fogyatékosok vagy alsóbb társadalmi szinteken megrekedt egyedek.


Vess pillantást eme párhuzamra kérlek : Ha egy ilyen ember találkozna egy ősemberrel, azt hogyan látná az ősember ? Jött hozzá egy magas fejlettségi fokon személy. Olyan berregő géppel (személygépkocsi) amit Én nem tudok létrehozni és működését sem értem. Olyan fejlett technikájú ami nekem nincsen és nem értek hozzá. TV, video, mobiltelefonja, GPS-je van és ezek mind magas szintűek, Én ősember ezeket nem értem. Textíl ruhája van, ami kifinomult mintás, nekem pedig csak mamut prémem van. Ad nekem technikát pl mobilt hogy beszéljünk társaimmal és így jobban elejtsük a vadat közös kommunikációval és nem kell már füstjelekkel jelezni, ha jön a csorda. Én pedig adok neki prémet, meg hagyom hogy vizsgálgasson engem. Annyi az egész, hogy a tőrzsfőnökökkel üzletel és nem szabad megmutatnia magát a törzsi közösségnek, hiszen Így lelepleződnének és mi is.


Alkalmazd ezt a párhuzamot ránk ! Az idegenek DNS-t vesznek tőlünk és a marháktól, marhavért, amit eladnak a földönkívüli feketepiacon, mint a hasonlatban a prémet, cserébe az emberiség technikát kap tőlük és azt, hogy nem lövőldözik a kormány a csészealjaikra, akiket lehetséges, hogy időnként le tudnánk szedni, mint egyet Roswellben is, amit lehet azért sikerült, mert aki vezette nem volt teljesen bírtokában egy csészealj működésének, éppen mert lehet hogy egy ijen kitaszított kalóz látogató volt. Ők rabolják az DNS-t ásványkincseket is, tankolnak itt, a kormányok kapnak techikát és természettudományos tudást tőlük.


Gondold el, hogy a vezetők burkoltan vagy kiszivárogtatásokon azt vallják, hogy azért nem fedik fel az ide érkező idegeneket előttünk, mert tudják, hogy pánik tőrne ki. Azt is tudjuk, hogy az ember nem egy ijedős faj, lásd mexikói ufó invázió pl. Képes feldolgozni sokmindent. Ha úgy állna a helyzet, hogy tudnánk, hogy fejlett nem bántó szándékú idegen faj látogat ide, akkor nem ijednénk meg, mert bíznánk bennük, tudnánk hogy az éjjeli vagy egyéb látogatások alkalmával tudományos vizsgálatokat és eljárásokat végeznek, megbízható hitelesített technikával, mely kárt nem okoz nekünk és a látogatók sem, mert fenntre el kell számolni keik, hiszen a vezetőik nem bántanának, nemokoznának kárt bennünk, de ha tudnánk, hogy ezek szegénysorsú, letaszított társadalmi rétegű lények egy olyan magas civilizáció peremére szorúltak, akiknek már nincsen szüksége rájuk a társadalmi világukban és nem számolnak el senkinek sem, azzal amit it csinálnak és azon körülményekröl steril, nesteril eljárásokról melyeket itt folytatnak, igencsak megijdenének az emberek !


Gyakran egy kiszivárgott földönkívüli vallomásáról szólnak úgy a szkeptikusok és Ti is, hogy milyen primitív gondolkodásra és gondolati asszociációkra vall ez, ami egyáltalán nem jellemző magasan fejlett faj egyedeire, közben pedig tudjuk, hogy hiteles amit mond és a technikája is évmilliókkal előttünk van. Így lehetséges ez egyszerre.


2013. jún. 6. 19:06
 1/10 anonim válasza:
28%
Azt hogy jó sokat írtál
2013. jún. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
szted a szokásos szkeptikusok mit szóltok ehhez, és egy paranormal link belinkelve, utána egy ilyen hosszú kérdés, és még link sincs, ki fogja mindezt elolvasni?
2013. jún. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
Én se olvastam el, átlátszó manipulatív szövegelés gyerekeknek.
2013. jún. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

>A földönkívüliekről tudjuk, hogy


Innentől kezdve hülyeség. Nem "tudunk" róluk semmit. Nem kellett volna végigolvasnom, de sajna megtettem. Nem lehetetlen, de nem valószínűbb, mint bármelyik másik elmélet.


Ignoramus

2013. jún. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%
Ez inkább egy online szerepjáték alapsztorija lehetne. Ennyi erővel a Csillagkapu sorozat is lehetne valóság, hiszen az is elég részletesen, logikusan ki van dolgozva.
2013. jún. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az UFO-k "új megvilágításában" az a paradox, hogy a videókon nem látszik mögöttük az árnyék.
2013. jún. 8. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kezdjünk neki mégegyszer :-)
2013. jún. 11. 21:30
 8/10 anonim ***** válasza:
Jó, akkor írd úgy, hogy a maradék 99% is elolvassa! Kezdd azzal, hogy bizonytalan állításokat és marhaságokat nem jelentesz ki úgy, mintha szentigaz lenne, és világos, követhető, összefüggő, logikus felépítésben tedd! (Lehet, hogy volt, ahol megfeleltél akár az összes kritériumnak, de a szörnyű eleje korán lepattintott mindannyiunkat sajnos)
2013. jún. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én sem olvastam el, de mondjuk szívesen találkoznék egy turiánnal vagy krogannal.
2013. jún. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én végig olvastam. Írásod stílusa alapján értelmesnek tűntél.. közben megláttam mi a téma itt elveszett az értelem varázsa.
2013. jún. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!