Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit gondolsz, az igazság a...

Mit gondolsz, az igazság a Holdról c. filmről?

Figyelt kérdés

ZoltánKvantumfizikus kérdése :


Milyen gondolatokat ébreszt benned, ez az érdekes kisfilm a Holdról ? Igen érdekes és tanulságos elgondolkodni rajta.


http://www.youtube.com/watch?v=ZG-duWqFNcU


2013. aug. 15. 22:30
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
79%
Nem neztem meg, de altalaban a csillagaszatrol, bolygokrol, Holdrol szolo ezoterikus filmekbol omlik a butasag es altudomany.
2013. aug. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 Szecsői Tibor ***** válasza:
87%
Én két dolgot gondolok. Az egyik, hogy ez az arc semmit nem tud az égimechanikáról. A másik, hogy orbitális nagy troll vagy.
2013. aug. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 BlackSword ***** válasza:
67%

váááá... Még jó hogy nem egy űrállomás... ÉS ott épülnek a csillagflotta defiant tipusú hajói...


De ez is lehet, h egy gigantikus borg gömb, és azért nem asszimiláltak még minket, mert félnek chuk noris-tól...


De valószínű az is, hogy a hold simán csak a hold, és ez az videó csak parasztvakítás...

2013. aug. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
79%

David Icke, egy kiégett focista beszél tudományos dolgokról.


Most komolyan, ki olyan gyökér, aki ennek egy szavát is komolyan veszi?!

2013. aug. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
59%

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__4404..


http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__4388..


De még oldalakon át tudnám írni a linkeket.EZek már vagy 20X átnyáladzott,csontig lerágott,veleéig kinyalt témák.Aki eddig nem fogadta el a másik tábort,az ezután se fogja.Szóval ez már csak amolyan unaloműzős,a másik tábort csipkelődős dolog.Mindenesetre jókat szoktam röhögni,amikor valaki elkezd David Icke-ozni,és mondja hogy a csillagászat úgy szar ahogy van,ennek ellenére még a parallaxis fogalmát se ismeri...


Na mindegy,én már láttam nem egyszer a videót,mert általában (főleg te Zoli) csak ezt szoktátok belinkelgetni.


Véleményem még mindig ugyanaz,YT-n Áron Pataki név alatt ott vannak a megjegyzéseim is,ha már nem találhatók meg akkor leírom majd újra.


Csak hogy lényegretörő legyek:Ez a videó olyan mértéktelenül sok faxságot állít,hogy ez már megzavarja az anyag-antianyag arányt,és elpusztítja a világegyetemet...Na nagyjából ez a véleményem róla.


Komolyan mondom,könnyebben tudnék nukleáris láncreakciót elindítani egy törött fogkefe nyelével ,mint kitalálni ekkora faxságokat...

2013. aug. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
54%

Törött fogkefével láncreakciót!XD


Ezen felröhögtem!


Különben előttem szólóval teljesen egyetértek.Amikor David I. még a szimpla tapasztalati úton gyűjtött dolgokat is hazugságnak bélyegzi,ott már baj van az illető mentális képességeivel.


Különben előző:Parallaxis...pff...ugyan kérlek.Ezek szerintem az olyan fogalmakkal nincsenek tisztában mint például mi a különbség a súly,és a tömeg között.

2013. aug. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

Digo ebben nincsen semmi áltudomány. Ez nem egy általánosságban vett film.


Szecsői Tibor jó humorérzéked van:-D Díjazom.


BlackSword rátapintottál, valóban űrállomás vagy inkább űrhajó is lehet. Különben hogyan lenne ott.


# 4/6 Azért mert valaha nagy focista volt, még lehet nagy gondolkodó. Egyábként amiket mond, az tudományosan alátámasztott.


# 5/6 A hold mint űrhajó elméletet amit eredetileg orosz Tudományos akadémikusok fogalmaztak meg, máig nem döntötték meg ! A Parallaxist nem tudom, hogyan kevered ide, de sztem te sem tudod.


"Ezek szerintem az olyan fogalmakkal nincsenek tisztában mint például mi a különbség a súly,és a tömeg között.



Ne magadból indulj ki kérlek :xD

2013. aug. 16. 13:05
 8/33 anonim ***** válasza:

Figyi,ha utánanézel,akkor láthatod hogy semmilyen tudományos fokozattal nem rendelkezik,nincs semmi végzettsége,és tudtommal egyetemi fizikát otthoni "továbbképzem magam" módszerrel nem igen lehet tanulni.


És linkelnéd a két szovjet bácsit aki ezt kitalálta?De különben is mit érdekeljen ez engem.Hagyhatod is a linket mert igazából csak érdekességnek lett volna jó.Miért is érdekeljen engem,hogy több évtizeddel ezelőtt mit talált ki valami túlzott kreativitású elvtárs?Képzeld,egy ideig úgy gondolták hogy létezik a vis vitalis a szerves anyagokban.Aztán csak néztek mikor Wöhler előállított szervetlenből szervest...


A tudomány nem tekintélyelvűségre épít.Az hogy annak a komcsinak mekkora tekintélye volt,semmivel se helyezi előbbre az elképzelését más elképzelésekkel szemben


De nem azért,a szovjetek felnyalásán kívül,van bármi más érved is vagy csak a szokásos "hát azt mondták..." érvelésed van?


Mert nekem van rögtön egy csomó ellenérvem:


-A Hold és a Föld anyaga lényegében megegyezik,radiometrikus úton koruk is megegyezik.Ez élből lehetetlenné teszi egy építés lehetőségét.


-A Holdnak már milliárd évek óta itt kell lennie,különben a Föld tengely körüli forgása,nem csökkent volna semmi más hatására.A kezdeti 10 óra hosszú napok állnának fenn még mindig,ha nem lkenne szinte kialakulásunk óta mellettünk a Hold.


-Ezen felül a Hold állandósítja a Föld tengelyének ekliptikával bezárt szögét is.A Hold nélkül a Föld állandó rotációja szépen ide oda döntené a tengelyt,akár csak a vénusz vagy a Mars esetében,akik vagy egyáltalán nem,vagy csak kis méretű holdakkal rendelkeznek.


-A Hold egész szerkezete tanusítja hogy még olvadtkorában is a Föld körül keringett,ugyanis a mi általunk látható oldal,és a túlsó oldal geológiailag teljesen más.Ez a Föld állandó gravitációs hatásának köszönhető,ugyanis a mi felénk mutató oldalon a bazaltláva nagyobb mennyiségben gyűlhetett össze,a másik oldalon meg nem,ez is bizonyítva azt,hogy a Hold kezdeti olvadt kora óta a Föld körül kering.


-A Holdon több olyan kráter is megfigyelhető ami egy üreges testet azonnal átütött volna.


-A Holdnak érzékelték mágneses terét,bár ez milliószor gyengébb a Földénél.Tehát van képlékeny vasmagja,igaz roppant kicsi,és nem is olyan forró mint a Földé,de ez is bizonyítja tömör,nem üreges jellemét.


-A Hold nem lehet épített,mert ha nagyobb mennyiségű fém lenne a felszínhez közel,akkor a radar és rádióhullámok is máshogy verődnének vissza róla.


Most fejből csak ennyi ugrott be,de ha átnéznék néhány újabb cikket a Holdról,tuti több is az eszembe jutna,és még gyalázatosabban kivégezhetném a hülye agymenésedet.


(bocs,te kezdtél személyeskedni)

2013. aug. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
53%
És de kérdező,digó jól látja,ez áltudományos szenny,ami max kabarénak jó.
2013. aug. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:

Íme a két szovjet tudós eredeti cikkének angol fordítása.


[link]


1970-ben jelent meg a Szputnyik magazinban. Az évszám elég beszédes. Nem sokkal az amerikai holdra szállás után, ami az USA nagy lépése volt az űrversenyben. Nem csoda, hogy a pártirányított szovjet sajtó minden véleménynek, ködös hipotézisnek teret engedett, ami picit rombolhatta az amerikaiak "örömét", vagy nimbuszát.


Nem tudom, hogy azóta milyen komoly tudományos értekezés született a témával kapcsolatban, de ez a cikk bizonyításnak semmi. Csak egy ötlet felvetése, amit a végén be is ismer.

2013. aug. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!