Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Elrabolnak engem a földönkívül...

Elrabolnak engem a földönkívüliek?

Figyelt kérdés
Azt szeretném kérdezni, hogy megőrültem képzelődök vagy tényleg rendszeresen elvisznek az idegen lények? Ritkán történik ez meg velem ilyenkor erős fényes villanást látok este ami pár másodpercig tart, és olyan fényes hogy majd meg vakulok a fényétől. Utána rosszul leszek és össze esek nem tudok lábamra állni de nem ájulok el ébren vagyok, csak nem tudok mozogni és alacsony termetű kék és szürke bőrárnyalatú lények amiknek nagy fekete mandula alakú szemük van odajönnek hozzám és kezemnél fogva kihúznak az ablakon át és repülünk a levegőbe felfelé egészen az ufóba és ott leveszik a ruhám feltesznek egy asztalra és nyomkodnak szurkálnak, belenéznek a szemembe és a számba mélyen, és ezt kicsit szégyellem de ki kell mondanom a nemi szervem is megnézik én pedig nem tudok védekezni mert képtelen vagyok mozogni. Fájdalmat csak akkor érzek ha mélyen megszúrnak egy tűszerű vékony átlátszó hegyes tárggyal de az is csak akkor fáj ha mélyen szúrják belém ha kicsit akkor nem érzem. Mindenre emlékszem minden vizsgálatra csak azért írom mert sokak beszámolójában olvastam más emberektől hogy nem emlékeznek semmire, én viszont mindenre emlékszek. Tisztán emlékszek minden alkalommal mikor elvisznek megvizsgálnak és visszahoznak. Anyukám ajánlotta hogy menjünk el szakemberhez pszichológushoz és el is mentünk az azt mondta depressziós zavaraim vannak és képzelődök. Viszont a szakember nem tudta megmagyarázni a karomon a szúrás nyomokat, szerinte én szúrom magam pedig ez nem igaz! Néha olyan erősen fogják meg a karom és annyira erősen szorítják hogy bekékül belilul a karom és azt hiszik az emberek hogy megvertek mert lilás foltok vannak a karomon. Tudna valaki használható, földönkívüliekkel kapcsolatban levő ufológust ajánlani ?
2013. aug. 20. 22:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
54%

:D


Nem rossz... de kihagytál egy klisét... vagy direkt hagytad ki ?!


Gondolom s3ggbe raktak a földönkívüliek... mert ugye általában azért rabolják el az ufók az embereket, hogy sexuális kapcsolatot létesítsenek vele.


De gondolom ezt te is tudod... nem szokott fájni a valagad, amikor visszahoznak ?

2013. aug. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
44%
Milyen szert használsz? kipróbálnám :D
2013. aug. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
60%
El lehetne bagatellizálni, de sajnos ez igaz lehet. Akkor is, ha nagyon sok hangadó emberkével ez nem fordul elő. Ez egyelőre egy sablon történet, azzal az említett kivétellel, hogy mindenre emlékszel. Konkrétan nincs személyes kapcsolatom ufológusokkal, de tudok néhány nevet.
2013. aug. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
45%

Küldtem egy privát üzenetet, de érdekes módon, mintha magamnak küldtem volna, azonnal visszakaptam, csak a saját szövegemmel.

Megkaptad?

2013. aug. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
87%
kezdek félnixDDDDDDDD
2013. aug. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
46%

Tutira elraboltak a reptoidok és a lumbulábiak, és megbecstelenítettek


azt javaslom beszélj 404el, őt már minden létező faj elrabolta: reptoidok, krixkraxiak, motherbookdriverek még a poloskoidok is!

2013. aug. 21. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 BlackSword ***** válasza:
100%
Egyszerű a dolog, hogy megállapítsuk igazad van, vagy igaznak hiszed, amit állítasz... Mint minden kisérletet ezt is megfigyeléssel kell kezdeni... Kamerázd be a szobádat éjszakánként, és nappal nézd vissza... Ha rakta lesznek az ufók, akkor igazad van, ha nem, és valami mást látsz, akkor az is egy megoldás...
2013. aug. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
0%
hány éves vagy? és fiú vagy lány? és, h hol laksz a is fontos lenne, én tartom a kapcsolatot a jó idegenekkel, szólhatok nekik az érdekedben.
2013. aug. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Dalek Traak ***** válasza:
100%

Akit elvisznek az idegenek az nem szokott emlékezni a teljes incidensre. Főleg nem minden alkalommal.

Csak az általános eltérítési dolgokat írtad le, amik így ugyebár semmit nem bizonyítanak.

Következtetés: Minden bizonnyal nem éltél át ilyeneket, ez a történet csak kitaláció.

2013. aug. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést itt is feltette valaki:

[link]

2013. aug. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!