Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Elrabolnak engem a földönkívül...

Elrabolnak engem a földönkívüliek?

Figyelt kérdés
Azt szeretném kérdezni, hogy megőrültem képzelődök vagy tényleg rendszeresen elvisznek az idegen lények? Ritkán történik ez meg velem ilyenkor erős fényes villanást látok este ami pár másodpercig tart, és olyan fényes hogy majd meg vakulok a fényétől. Utána rosszul leszek és össze esek nem tudok lábamra állni de nem ájulok el ébren vagyok, csak nem tudok mozogni és alacsony termetű kék és szürke bőrárnyalatú lények amiknek nagy fekete mandula alakú szemük van odajönnek hozzám és kezemnél fogva kihúznak az ablakon át és repülünk a levegőbe felfelé egészen az ufóba és ott leveszik a ruhám feltesznek egy asztalra és nyomkodnak szurkálnak, belenéznek a szemembe és a számba mélyen, és ezt kicsit szégyellem de ki kell mondanom a nemi szervem is megnézik én pedig nem tudok védekezni mert képtelen vagyok mozogni. Fájdalmat csak akkor érzek ha mélyen megszúrnak egy tűszerű vékony átlátszó hegyes tárggyal de az is csak akkor fáj ha mélyen szúrják belém ha kicsit akkor nem érzem. Mindenre emlékszem minden vizsgálatra csak azért írom mert sokak beszámolójában olvastam más emberektől hogy nem emlékeznek semmire, én viszont mindenre emlékszek. Tisztán emlékszek minden alkalommal mikor elvisznek megvizsgálnak és visszahoznak. Anyukám ajánlotta hogy menjünk el szakemberhez pszichológushoz és el is mentünk az azt mondta depressziós zavaraim vannak és képzelődök. Viszont a szakember nem tudta megmagyarázni a karomon a szúrás nyomokat, szerinte én szúrom magam pedig ez nem igaz! Néha olyan erősen fogják meg a karom és annyira erősen szorítják hogy bekékül belilul a karom és azt hiszik az emberek hogy megvertek mert lilás foltok vannak a karomon. Tudna valaki használható, földönkívüliekkel kapcsolatban levő ufológust ajánlani ?
2013. aug. 20. 22:26
1 2 3
 21/21 Szecsői Tibor ***** válasza:
49%

"Mégis miért van az hogy nemtől, kortól, vallástól és tartózkodási helytől függetlenül mindenki ugyanazt "képzeli"? Nagy fejű emberkéket, akik elvisznek műteni egy szobába, egy gépbe fénysugáron keresztül. Hm?

Sok mindenkit nem érdekel az UFO ügy, nem néz ilyen filmeket stb. szóval semmiféle kihatással nincs az életére. Ezzel nem lenne magyarázható, hogy ilyen képek jönnek elő MINDENKI fejében... "

Hirtelen több magyárzat is jut eszembe a felvetett kérdésedre: tömeghisztéria, tömegpszichózis, vagy csak egyszerűen mindenki ugyanazt kamuzta, mer' már a Dezső is ezt hazudta, akkor biztos nekem is jobban el fogján hinni. Valaki kitalálta 50-60-70 (saccolok) évvel ezelőtt, hogy a földönkívüliek kicsik és szürkék, jó nagy szemekkel, azóta ez megy. A 21. században meg talán ne állítsuk már, hogy olyan ember létezhet, aki még egyszer se látott véletlenül a tévében/interneten földönkívüliekkel kapcsolatos bármit, mikor mindenhonnan ez folyik. Az X akták tartalmazza az összes klisét (igen, láttam, onnan tudom), az meg több csatornán is ment, itthon is, meg gyanítom kb. minden országban.

2013. okt. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!