Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ez már bizonyíték az UFO-k...

Ez már bizonyíték az UFO-k létezésére?

Figyelt kérdés

1967-ben a Montana állami Malmstrom légibázison különös dolog történt . A rejtélyt még jobban fokozza az, hogy ez egy nukleáris telep is egyben ahol atomtöltetű rakétákat is tárolnak, tehát megközelíthetetlen mindenféle nem katonai légi jármű számára .

Az egyik napon a külső őrök telefonáltak be egy ott dolgozó légiirányítónak (Robert Salas), hogy UFO-kat láttak elrepülni a terület felett . Eleinte a Robert lecsapta a kagylót és nem foglalkozott vele . Öt perc elteltével ismét megszólalt a telefon és közölték, hogy az az ismeretlen valami a bázis kapuja fölött lebeg . Ekkor különös dolog történt . A hívás közben megszólalt a vészjelző és az atomtöltetű rakéták elkezdtek kikapcsolni és az összes rakéta egyszerűen bedöglött . 12 órával később egy másik nukleáris telepen az Echo bázison szintén ugyanez az eset játszódott le. Itt is az egyik kint lévő őr figyelmeztette az ott dolgozó Donald Crawfordot . Az itteni UFO is túlságosan alacsonyan és közel repült a bázis felett . Crawford azonnal kiadta a tüzelési parancsot, de teljesen hatástalanok voltak az objektummal szemben . Ezután 3 óra elteltével a rakéták ismét működni kezdtek . A hadsereg szakértői később egy elektromágneses impulzust állapítottak meg a hibák forrásaiként, de máig nem tisztázott mi állította elő ezt . Azt ne felejtsük el, hogy jelen esetben egymástól független katonák voltak a szemtanúk, mert mindkét bázison ugyanarról számoltak be . Azt, hogy ez egy titkos amerikai kísérlet lett volna kizárható, mert egy ilyen kísérletet sem végeznek nukleáris telepek közelében, főleg hogy az ott dolgozókat nem is értesítik róla, kockáztatva ezzel egy válaszcsapást . Te mivel magyarázod a dolgot ?

[link]


2013. nov. 19. 15:41
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
sztem katonai projekt keretein belül, újfajta repülőket próbáltak, ami pl lehet antigravitációs technológia is, és a többi csak mese a történtek mellé, tipikus információ, dezinformácó özön, h még véletlenül sem lehessen kiválogatni belőle, mi igaz, és mi nem!
2013. nov. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 Grielean ***** válasza:

Adamski, téged a múltkori kérdésem alatt egy értelmes, gondolkodó embernek ismertelek meg! Mindjárt csalódok benned... már te is kezded?

Hol írtam én arról, hogy akkor hinném el, ha a katonaság nagybetűkkel hirdetné ezt az eseményt?

De az, hogy a leghalványabb kapocs, egyetlen aprócska kis utalás sem létezik a valós(nak gondolt) történések, és a kizárólag UFO-hívők által emlegetett esemény között, az több, mint gyanús. Még csak olyan szintű kapcsolat sincs, hogy semmilyen hivatalos forrás nem említ semmilyen eseményt sem a cikk időpontjában. Nemhogy egy eseményt, másféle magyarázattal, hanem semmilyet!

Sőt, nem csak hogy hivatalos oldalak nem említenek ilyesmit, de semmilyen olyan oldal sem, ami ne lenne már eleve elvakult a földönkívüliek témájában.

2013. nov. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:

"sztem katonai projekt keretein belül, újfajta repülőket próbáltak, ami pl lehet antigravitációs technológia is, és a többi csak mese a történtek mellé, tipikus információ, dezinformácó özön, h még véletlenül sem lehessen kiválogatni belőle, mi igaz, és mi nem!"


Ez nem igaz, mert akkor szóltak volna az ottani légi irányítóknak, ha meg tényleg egy szupertitkos kísérletről van szó, amit még a hadseregen belül sem kötnek sok mindenki orrára, akkor kötve hiszem, hogy egy nukleáris telep körül tesztelnék ezt a fegyver, azt kockáztatva, hogy az ottani légierő válaszcsapást mér rá (mint ahogy ebben az esetben történt) .


Amúgy Grielean már hihetetlen amit leművelsz ezzel, a "semmit nem hiszek, amin nincs rajta az elnök aláírása" hozzáállással . Téged a múltkor az eredeti NASA honlapjáról linkelt dokumentumok sem győztek meg egy felvétel valódiságáról, de még ez se volt elég, leadták az USA leghíresebb tv csatornáján a FOX-on, űrhajósok, NASA szakemberek elemezték a látottakat, de még mindig nem hiszed, hogy eredeti a felvétel . Ez már komolyan a vicc kategória amit csinálsz ...

Aki nem tudná miről beszéltem az előbb :

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__egyeb-kerdesek__5056..

2013. nov. 19. 19:26
 24/34 anonim válasza:
8%

Igen Anna ! Ez már valóban bizonyíték :)


Ne is figyelj oda a sok értetlen szkeptikusra, csak szét akarják offolni a kérdést. Annyi eszük sincs, mint egy csigának :d

2013. nov. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 Grielean ***** válasza:

"Amúgy Grielean már hihetetlen amit leművelsz ezzel, a "semmit nem hiszek, amin nincs rajta az elnök aláírása" hozzáállással ."

Annácska, ez már szánalmas... mint írtam, egyvalami kéne, hogy bármilyen szinten is érdemes legyen elgondolkozni a cikk lehetséges igazságtartalmán: akármilyen csekélyke kis összeköttetés a valósággal! Ennyi!

Nos, tudsz ilyet mutatni? Nem? Akkor meg mire fel ez a hiszti? Csak nem azért, mert bele merészeltem köpni a levesedbe, mindössze azzal, hogy rávilágítottam, semmi hitelessége a cikkednek? És ez nem kötözködés, egy egyszerű, kétségbevonhatatlan, színtiszta tény.

Vagy rajtad áll, cáfolj meg! Mutasd meg, hogy a cikkednek van bármi köze a valósághoz! Objektíven, nem elvakultan! Mire vársz?

2013. nov. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 Szecsői Tibor ***** válasza:

Adamski, ez a hozzászólásod engem is meglepett, te általában szoktál gondolkodni, és felfogod, amiket írunk. Ez most annyira azért nem jött össze, úgyhogy mégegyszer:

- Nem, nem hisszük el azt, amit a tudomány embere mond, ahogy te fogalmaztál, csak azért, mert a tudomány embere. Én személy szerint vagy ismerem az illető munkásságát, vagy utánanézek. De az is elég sokat számít, hogy mit gondolok az adott állításról az alapján, amiket tanultam x évig.

- Egy kutatónak pillanatok alatt utána lehet nézni, hogyne lehetne? Affiliáció, publikációs és hivatkozáslista alapján elég sok minden kiderül. Messziről jött ember meg azt mond amit akar, attól, hogy katonatiszt, vagy bárki, hiába a tévében állít valamit, ha bizonyíték nélkül teszi, miért higgyem el?

- Publikáció alatt _referált_ (peer reviewed) tudományos folyóiratban megjelent cikket értek. Random újságokba, honlapokra bárki írkálhat. Az ufós történetek valahogy nem ilyen helyeken szoktak megjelenni. Ha már így kiemelted ezt a részt, jelzem, hoyg ezt is sikerült félreérteni.


Lehet, hogy valamit kihagytam, amire kellett volna reagálni, most nem olvasok vissza.

2013. nov. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 Szecsői Tibor ***** válasza:
#20 Ez viszont jogos, a hadsereg úgy általában nem az igazmondásáról híres, legyen az bármilyen országé. De ez persze igazolja az "ufók" létét.
2013. nov. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:

Grielean !

Erről van szó, linkelhetek akármit, ha nem illik a világképedbe egyszerűen csak legyintesz . Még a kész bizonyítékokat sem fogadod el, vegyük például ezt a videót :

http://www.youtube.com/watch?v=8njYpyAkMp8

Ezek eredeti NASA felvételek, ezt az előző kérdésben tengernyi bizonyítékkal támasztottam alá, többek között a NASA honlapjáról linkelt fotókkal . Ennek ellenére még mindig azt hiszed hamisítvány . De most komolyan ezzel már mit lehet csinálni, hogy elhidjed ?!

2013. nov. 19. 20:12
 29/34 anonim ***** válasza:

Akkor ha már szóba jött a tudomány, meg hogy ki hol publikált aztán az ET-k mellett áll ki akkor tessék:

Minden megfelel a kritériumotoknak, le lehet ellenőrizni, egyes írásait még oldalszám alapján is hogy milyen tudományos lapban publikált.

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__5069..

2013. nov. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 Grielean ***** válasza:

"Ezek eredeti NASA felvételek, ezt az előző kérdésben tengernyi bizonyítékkal támasztottam alá, többek között a NASA honlapjáról linkelt fotókkal ."

Ja, értem már, szóval azzal van bajod, hogy nem tudod, mi is az a bizonyítás...

Nos, ha van egy politikus, aki sokszor hazudik, de egy állításáról kiderül, hogy igaz, ez nem vonja maga után a többi állításának az igazát is. Ugyanez a helyzet ezzel a videóval is.

Ezt ugyanis te azzal reklámoztad be nekem, hogy itt a bizonyíték arra, hogy földönkívüliek repkednek felettünk. Mondom bizonyíts! Ez ugye egy sokféle felvételből összevágott videó.

Na, te bizonyítás alatt annyit tettél, hogy kaptam két linket, melyek az eredeti videóból kettő részletet tartalmaztak. Na most, ahogy a politikusnál sem, úgy az összevágott youtube-os videónál sem vonja maga után egy felvétel valódisága az összes többiét. De még kettőé sem. Másrészről, amiket végülis találtál, hiteles felvételeket, azokról is kiderült, hogy semmiféle földönkívüli eredetű tárgyat nem tartalmaznak.

Szóval az, hogy 15-20 összevágott felvételrészletből kettőről találtál bármi hiteleset is, amelyek viszont épp ellentmondtak annak az állításodnak, amivel belinkelted az eredeti videót... hol itt a bizonyítás?

Mint mondtam, kapcsolat a valósággal! Ez nem az én egyéni szelektálásom kérdése, hisz nem egy szubjektív dolog. Ha olyat tudsz mutatni, ami kapcsolatba hozható a valósággal (és nem olyan szinten, hogy ez szerintem eredeti), akkor van értelme egyáltalán elgondolkozni az egészen.

2013. nov. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!