Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ez már bizonyíték az UFO-k...

Ez már bizonyíték az UFO-k létezésére?

Figyelt kérdés

1967-ben a Montana állami Malmstrom légibázison különös dolog történt . A rejtélyt még jobban fokozza az, hogy ez egy nukleáris telep is egyben ahol atomtöltetű rakétákat is tárolnak, tehát megközelíthetetlen mindenféle nem katonai légi jármű számára .

Az egyik napon a külső őrök telefonáltak be egy ott dolgozó légiirányítónak (Robert Salas), hogy UFO-kat láttak elrepülni a terület felett . Eleinte a Robert lecsapta a kagylót és nem foglalkozott vele . Öt perc elteltével ismét megszólalt a telefon és közölték, hogy az az ismeretlen valami a bázis kapuja fölött lebeg . Ekkor különös dolog történt . A hívás közben megszólalt a vészjelző és az atomtöltetű rakéták elkezdtek kikapcsolni és az összes rakéta egyszerűen bedöglött . 12 órával később egy másik nukleáris telepen az Echo bázison szintén ugyanez az eset játszódott le. Itt is az egyik kint lévő őr figyelmeztette az ott dolgozó Donald Crawfordot . Az itteni UFO is túlságosan alacsonyan és közel repült a bázis felett . Crawford azonnal kiadta a tüzelési parancsot, de teljesen hatástalanok voltak az objektummal szemben . Ezután 3 óra elteltével a rakéták ismét működni kezdtek . A hadsereg szakértői később egy elektromágneses impulzust állapítottak meg a hibák forrásaiként, de máig nem tisztázott mi állította elő ezt . Azt ne felejtsük el, hogy jelen esetben egymástól független katonák voltak a szemtanúk, mert mindkét bázison ugyanarról számoltak be . Azt, hogy ez egy titkos amerikai kísérlet lett volna kizárható, mert egy ilyen kísérletet sem végeznek nukleáris telepek közelében, főleg hogy az ott dolgozókat nem is értesítik róla, kockáztatva ezzel egy válaszcsapást . Te mivel magyarázod a dolgot ?

[link]


2013. nov. 19. 15:41
1 2 3 4
 31/34 Információ Kapitány ***** válasza:
Szerintem kvantumfizika, esetleg rezgés, netalántán az emberi botorság teljes betetőzése.
2013. nov. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 nemelfogult ***** válasza:

@Grielean


Mostanra már annyira elfajult a vita köztetek, hogy jobb lenne leállni. Úgyse győzitek meg egymást.

Utánanéztem, hogy mitől estetek ennyire egymásnak. OK. A youtube-ra tényleg minden felkerülhet, de tény, az általad nem hitelesnek tartott NASA felvételek hosszú ideig amerikai TV műsorokban is vitát indítottak és a vitában mindig volt egy meghívott NASA szakértő (többnyire a 45 perces, másodszorra belinkelt videón is szereplő J.Oberg).

Tehát, ha nem igazi NASA videók lettek volna, akkor Oberg bele sem ment volna a vitába, hanem jogosan kikérte volna a maga részéről. De nem így volt. Ezt most nem tudom youtube, stb. linkkel bizonyítani, de saját szememmel láttam, fülemmel hallottam, nem egyszer, nem kétszer. Persze, ha nagyon elfáradtál, akkor engem is besorolhatsz a paranoidok, vagy hazugok közé. Az is lehet, hogy csak Annácskának akarok tetszeni, bár valószínű ő csak nickjében lány:(

Szóval láttam ezeket a TV vitákat és Oberg a NASA hivatalos szóvivője volt akkoriban. Úgy is hívták, hogy a NASA bólogató kutyája, szóval minden csak nem ufo hívő. Nem is mondta, hogy ufok voltak, de nem is tagadta, hogy nem nagyon tudják, hogy mi más. vagy felállítottak hipotéziseket amik annyira voltak elfogadhatóak amennyire nem.

A két legtöbbet vitatott téma ott van Annácska linkjei között (a „tether” dolog és a hirtelen fényvillanásra megálló, majd irányát változtató valami, amire eddig tényleg kielégítő magyarázatot nem adtak).

Annyit azért el kell ismerni, hogy, ha nincs is rájuk írva, hogy idegen űrhajók (mert lehet, hogy az ufo egyáltalán nem az, vagy csak nagyon ritkán az), de tényleg különleges és elgondolkoztató felvételek.

Egyébként elméleted, hogy egy no name űrhajós ezzel akarjon egy kis reklámot csinálni magának... itt kicsit túllőtted a dolgot. Tényleg. De akkor megemlíteném, hogy érdemes pl. Edgar Mitchellnek egy kicsit utánanézni googleban. Ő a 9-ik ember volt a Holdon és kicsit kevésbé feketén-fehéren látja ezeket a dolgokat mint az itteni szkeptikus-hívő viták. Tényleg érdekes.

Plusz a múltkor téged érdekelt zimbavei gyerekekkel kapcsolatban elég komoly kutatást folytattak, pl. John Mack, aki a Harwardon volt pszichológus személyesen hosszú ideig foglalkozott a gyerekekkel, doku film is készült róla. Mindegy, ez nem a NASA téma.

2013. nov. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:
32# Köszönöm a levezetésed, de kár a fáradtságot, nem fogja elhinni .
2013. nov. 19. 22:21
 34/34 Grielean ***** válasza:

Dehogynem, hisz nemelfogult tudott olyat mutatni, amire téged tíz komment alatt sem lehetett rávenni: leellenőrizhető adatokat, kapcsolatot a valósággal, ami alapján már el lehet indulni valahová, nem csak egy helyben toporogni.

Szóval nemelfogult, bár nem az én kérdésem, de neked köszönöm a válaszod, és megfogadom a tanácsod!

Bocs a kifakadásomért, és viszlát, Annácska!

2013. nov. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!