Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért hisszük azt minden...

Miért hisszük azt minden egyes fénypontról, hogy földönkívüli űrhajó?

Figyelt kérdés

2014. febr. 2. 09:07
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
71%
mert unatkoznak az emberek
2014. febr. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
#1 Nem hiszem, hogy ez lenne az oka ennek márcsak magából kiindulva.
2014. febr. 2. 09:17
 3/28 anonim ***** válasza:
65%
Normális ember nem hiszi azt, csak azok, akiknek egyrészt nincs elég tudása, másrészt szeretne valami szenzációt!
2014. febr. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Eddig én bebeszéltem magamnak, hogy hiszek időközben rájöttem csak erőltetem az egészet persze a téma most is érdekel, de kezd idegesítni, hogy mindenhol kis zöldeket látunk azt vettem észre, hogy itt a gyik-en minden harmadik UFO észlelésben feltett kérdés kamu.
2014. febr. 2. 09:39
 5/28 anonim ***** válasza:
5%

Azért, mert nem mindenki olyan felvilágosult, hogy tudja: Idegen életformák nincsenek, nem is lehetnek! volt egy ősrobbanás, kialakult sok-sok milliárd galaxis, ezekbe (darabonként) van sok-sok milliárd napocska, és sok-sok napocska körül keringenek bolygócskák! Ahhoz, hogy idegen élőlények onnan idejussanak, többet kellene tudniuk, mint nekünk embereknek! Ez nem létezik, ugyanis a világegyetemben csak itten fejődhetett ki élet!


Ha elpusztulna az emberiség sehol nem lenne élet a világegyetemben! Milyen sivár lenne? sok-ezer milliárdszor sok-ezer milliárd bolygó lakatlanul! Nagyon kell vigyáznunk magunkra, mert ha kihalunk, utánunk sem lesz semmi, mert előttünk sem volt semmi! Csak a Föld nevű bolygón! Persze ez csak egy tyúklépésre van az istenhittől, de ez ne zavarjon meg senkit! Ha lenne isten, akkor lenne okosabb, mint a Föld legokosabb embere! Nincsen!


Az földgolyó legbutább emberének is jutna egy galaxis, ahol uralkodhatna, mert ő lenne ott a legokosabb! A Föld legokosabb embere egyben a világegyetem legokosabb lénye (A keresztény vallásosok szerint meg van még egy, de ők meg nem tudják jól, a többi vallás még rosszabb, mert ott meg több okos lény is van - több istenek!)!!!


Ami fent van az égen, az bármi lehet, de ufó nem, mert nem létezhet! Mi rendelkezünk minden olyan eszközzel, hogy ezt biztosan meg tudjuk állapítani! Majd, ha mi felmegyünk, akkor lesznek fénylő pontocskák az égen a csillagokon kívül! Most is van, csak olyan picik, hogy nem látszanak! Sok ember azzal foglalkozik, hogy ilyen trükkfelvételt készítsen a fénylő pontocskákról, hogy megtévesszék az emberiséget! Még a mexikói légvédelem is megcsinált ilyen turpisságot!


Mindenki bedrogozott az egész hadsereg, csak hogy elhitessék, vannak ufók! Még a NASA is úgy megijedt tőlük, hogy meg sem merte cáfolni! Több tízezren tömegesen behisztériáznak egyszerre Moszkva környékén, de szerencsére akad mindég egy-két olyan higgadt ember, aki ha nem látja sem tudják becsapni és felvilágosít mindenkit, hogy ilyen nincs is! Te se higgy nekik! Ha nem is te vagy a legokosabb a földgolyón, nyugtasson az a tudat, hogy ahhoz a legfejlettebb fajhoz tartozol, amely az egész világegyetemben csupán csak egy volt, van és lesz!

2014. febr. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
#5 Hülyeség azt mondani, hogy mi emberek vagyunk az egyedüli faj az egész univerzumban persze azt nem tudom, hogy a jártak-e a Földön vagy sem. De abban biztos vagyok, hogy nem vagyunk egyedül legalább is valoszinű több milliárd bolygó létezik csak a mi galaxisunkban a többiről nem is beszélve, ahogy a Földön kialakult az élet ugyanúgy kialakulhatott máshol is biztos, hogy nem a Föld az egyedüli olyan bolygó, ami életet hordoz magában.
2014. febr. 2. 10:14
 7/28 anonim ***** válasza:
26%
(#5) Persze, hogy hülyeség! Mégis a tudományos világ 80 százaléka be akarja bizonyítani, hogy ez így van! Nem akik ezt kutatják, azok nem! Akik féltik a pozíciójukat, egzisztenciájukat, azok bizonygatják! Egyébként egy privát üzenetet én küldtem, melyben a látogatókról írtam.
2014. febr. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
#7 Köszönöm a privátot megfogom nézni az oldalt a tudományos világ nem akarja bebizonyítani, hogy így van pontosan az ellenkezője igaz az ember természeténél fogva kutatja az idegenek létezését sőt sokkal több ember hisz abban, hogy nem vagyunk egyedül a világban, mint azok, akik azt állítják, hogy egyedül vagyunk a világegyetemben ez hülyeség leginkább a vallásos emberektől hallottam ezt köszönöm az eddig válaszokat.
2014. febr. 2. 10:36
 9/28 anonim ***** válasza:

Az űr végtelen.Annyi bolygó,galaxis létezik,hogy ha egymillió évig is kutatnánk,akkor se tudnánk felderíteni mindet.Mi nagyjából ismerjük a mi naprendszerünket,de ebből is csak azt tudjuk hogy milyen bolygók vannak,de at ottani dolgokat kevésbé.De a többit nem ismerjük,hisz még ember nem járt a naprendszerünkön kívül.Én úgy vagyok vele,lehet hogy van,lehet hogy nincs.Mert nem láttam egyet se még,de nem is jártam be a világűrt.tehát nem kerestem.A kérdésedre válaszolva:

Figyelemfelkeltés,az emberek butítása ennek a célja.(sztem)

2014. febr. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
A Holdra szállás ténye mindenkinek egyértelmű (nekem is)! Arról láttunk egy néhány hangyás, elmosódott klippet, mégis egyértelmű. Az ufókról millió felvétel van, de az mind hamisítvány(rengeteg a hamisítvány, nem vitatom)! Az emberek szemléletével van baj nem?
2014. febr. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!