Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért hisszük azt minden...

Miért hisszük azt minden egyes fénypontról, hogy földönkívüli űrhajó?

Figyelt kérdés

2014. febr. 2. 09:07
1 2 3
 11/28 Szecsői Tibor ***** válasza:

#5, #7 Néha használhatnál kijelentő módot is! Elég rossz így olvasni, amit írsz! Ugyanakkor:

Hallottál már a SETI-ről? A tudományos világ is keresi a technikai civilizációkat, egyáltalán nem cél bebizonyítani, hogy egyedül vagyunk, sőt, a legtöbb kutató nem is gondolja ezt. Ez a temérdek ufóészlelés persze marhaság, nyilván nem hemzsegnek az egyéb létformák a Földön, de ettől még ilyet nem jelenthetünk ki:

"Ez nem létezik, ugyanis a világegyetemben csak itten fejődhetett ki élet! "


#10 Jó hasonlat, csak egy baj van vele: a Holdraszállás tényleg megtörtént, bizonyítottan.

2014. febr. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Igen, hiszen bizonyítják a felvételek!
2014. febr. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 Szecsői Tibor ***** válasza:
Nem csak felvételek bizonytják a holdraszállást, csak gondoltam nem emelem ki, mert egyértelmű. Ezenkívül akkoriban némileg nehezebb volt videót hamisítani...
2014. febr. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
#11- es válaszadóval teljesen egyetértek # 10 Nem minden fényjelenség kamu felvétel. De attól, hogy a jelenség létezik és valós nem jelenti azt, hogy földönkívüli űrhajóról lenne szó leginkább titkos katonai kísérlet, vagy meteorológiai ballon, hullócsillag, gömbvillám, stb. nem lehetünk elvakultak, mert hiszünk valamiben engem is nagyon érdekel a téma. De ennek ellenére nem leszek olyan elvakult, hogy mindennel, ami nem ismert jelenség földönkívüli űrhajókkal egyeztessem össze A Holdra szállás véleményem szerint valóban megtörtént nemcsak a (néhány hangyás, elmosódott klipp) a bizonyíték, hanem például:az akkori asztronauták kitűzték az amerikai zászlót, ha jól tudom.
2014. febr. 2. 13:47
 15/28 anonim ***** válasza:

Igazatok van a Holdra szállást sok minden bizonyítja:

-a fotók

-a videó felvételek

-a beszámolók és hivatalos papírok, jelentések

-az asztronauták

-a zászló a Holdon


Jajj, hogy az ufó észleléseket is ez bizonyítja? Azt a kutya fáját!

De hát ez ufó téma, úgyhogy gyorsan bagatelizáljuk is el.

Én még sosem voltam a Holdon, így nem láttam még a saját szememmel a zászlót, netán ti ott voltatok?


u.i.nem vonom kétségbe a Holdra szállást, de ezen vicces kis levezetés alapján ugyanannyi bizonyíték van az Holdra szállásra is, mint az ufó jelenségre. Asztronauta is számolt már be ilyenről, nem csak Pista bácsi a sarki kocsmából.

2014. febr. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 Szecsői Tibor ***** válasza:

#15 Tök jól hangzik, amit mondasz, azt leszámítva, hogy nem igaz.

A holdraszállás melletti legfőbb tárgyi bizonyíték egyébként meg az, hogy többszáz kg holdkőzetet is hoztak magukkal, amit viszonylag nehéz ám hamisítani... De igazán mondhatnál pár pont olyan horderejű bizonyítékot, ami az ufók létét bizonyítja, kíváncsian várom most már.

Az meg még mindig nem mellékes, hogy most már Palika a szomszédből is simán csinál 3 kattintással ufós videőt. lassan 50 éve ez viszonylag megoldhatatlan volt.

Nettó sarkítás, amit mondasz.

2014. febr. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

"A holdraszállás melletti legfőbb tárgyi bizonyíték egyébként meg az, hogy többszáz kg holdkőzetet is hoztak magukkal, amit viszonylag nehéz ám hamisítani..."


Ufó témában is volt már olyan tárgyi bizonyíték, mégis valahogy "elsüllyesztették" akiknek oda lett adva megvizsgálva, ki is derült, hogy ismeretlen összetevőkből áll egy része és azóta sem került elő.. nahát.


"lassan 50 éve ez viszonylag megoldhatatlan volt. "

Miért lett volna megoldhatatlan? A fotómanipuláció több mint 100 éves múltra tekint vissza. De ha ezt nem is vesszük figyelembe érzek egy kis ellentmondást:

-azt mondod a NASA fotói nem hamisak, mert nem lehetett volna ilyet hamisítani

-ellenben a több mint 50 éves ufó fotók és videók meg hamisak és nem lehetnek igaziak?

Egyes NASA fotók még szemcsézettebbek, pixelesebbek, mint az ufó fotók.

Érdekes :)

2014. febr. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

Senki sem állítja, hogy nincsenek UFO-k nem feltétlenül utal az UFO idegen űrhajóra csak (azonosítatlan repülő tárgyra) "Ufó témában is volt már olyan tárgyi

bizonyíték, mégis valahogy

"elsüllyesztették" akiknek oda lett adva

megvizsgálva, ki is derült, hogy ismeretlen

összetevőkből áll egy része és azóta sem

került elő.. nahát." Persze nem ismert összetevőkből állt, de könnyen lehet, hogy hullócsillag metroid volt.

2014. febr. 2. 17:54
 19/28 A kérdező kommentje:
Egyébként a kérdésemmel pont erre céloztam látunk valamit az égbolton és máris a kis zöldekkel magyarázzuk én arra lennék kíváncsi, hogy miért hiszük ezt? több mindennel lehetne magyarázni a jelenséget és mégis ezzel hozzuk összefüggésbe a múltkor láttam a gyik-en kiírva egy kérdést miszerint a mars légkörén egy UFO haladt el és máris a földönkívüliekkel magyarázták pedig könnyen lehetett metroid.
2014. febr. 2. 18:13
 20/28 anonim ***** válasza:
Mert az ember alapvetően társas lény, így idegenérzetet kelt benne az a gondolat, hogy egyedül van.
2014. febr. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!