Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit csinálnátok, ha egy...

Mit csinálnátok, ha egy földönkívüli űrhajó a házatok elé zuhanna le?

Figyelt kérdés

A - Túszul túszul ejtenétek kinoznátok őket beteges heccből?


B - Csinálnátok róla pár felvételt és a videókat feltöltenétek a youtube-on esetleg eladnátok azokat a médiának?


C - Segítenétek nekik haza jutni?


Figyelem! Ez egy szabad ország állítólag asszem tehát a saját véleményeteket is írhatjátok nyugodtan.


2014. jún. 15. 22:52
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
Továbbra sem hinnék bennük, így egyszerűen átmennék rajta.
2014. jún. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Hát izé... kétszer irtam a túszul szót egy kicsit fáradt vagyok nézétek el nekem régóta ágyban lenne a helyem és asszem néznem kéne a TV macit.
2014. jún. 15. 22:55
 3/37 A kérdező kommentje:
#1 Ez egy jó megoldás foglalkozzon velük a szomszéd neked amúgy sincs rá időd.
2014. jún. 15. 22:57
 4/37 anonim ***** válasza:
Mindenképpen barátsággal és segítőkészséggel közelednék hozzájuk. Ha szükséges akkor elsősegélyt adnék nekik. Cserébe ők is segítenének tudással, vagy netán elvinnének egyet a bolygójukra.
2014. jún. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
Na igen. Vagy a 2 utcával arrébb lakó rapper reptoid.
2014. jún. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:

#4 Ha elvinnének innen azzal örök hálával tartoznék nekik és ezzel nemcsak az én nevemben beszélek, amikor ezt mondom.

A tudás semmit sem ér csak boldogtalanná teszi az embert nem tudom, hogy vagytok vele, de az én részemről maradok buta, mert az boldog ember, aki boldogan él nem az, aki a boldogságot kutatja.

2014. jún. 15. 23:17
 7/37 A kérdező kommentje:
#5 Ez nem egy troll kérdés érted? A trollok egy utcával arrébb laknak, ha ezt elmesélem a sakk klubban, hogy trollnak néztek halálra fogják magukat röhögni.
2014. jún. 15. 23:25
 8/37 anonim ***** válasza:
Én kihúzgálnám őket a roncsból,és tanulmányoznám a technológiát
2014. jún. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%

- az A. variációt csak egy retardált választja

- B verziót úgyse hinné el senki ha megcsinálnám, mert azt mondanák rá hogy hoax CGI, főleg ha pénzt kérnék érte

- A technológiát hiába tanulmányoznám, még ha a műszaki technológiában is jártas vagyok, mikor egy egész tudós csoport több hónapnyi munkája sem lenne elég hozzá


Én azt csinálnám hogy: fognám a kamerám, a fényképezőm. Minél gyorsabban rögzíteném a látottakat. Egyrészt, mert így tudom hogyha a kamera rögzíti akkor nem hallucinálok. Másrészt magamnak csinálom, nem pedig hogy a neten adjam el.


Itt két dolog jön a képbe sztori szempontjából, amit nem említették:

1.) Az utasoknak semmi bajuk nem lett?

2.) Az utasok súlyosan megsérültek és segítségre szorulnak?


1.) Ha nincs semmi bajuk próbálnék szót érteni velük. Ha sikerül próbálnék segíteni nekik bármilyen módon. Természetesen a kíváncsiság is úrrá lenne rajtam, így kérdőre vonnám őket: honnan jöttek? Miért vannak itt? Mióta vannak itt?


2.)Bemennék a gépbe, hogy vannak-e túlélők. Ha igen, gyorsan kihozom őket a gépből - ha esetleg az felrobbanás veszélyében van - és beviszem őket a házba és megpróbálnám őket elrejteni (ha esetleg helyszínelők, katonák érkeznének ki), miközben megpróbálnám a sebeiket valahogy ellátni, elsősegélyt nyújtani.


Túl sok dolog vághatja taccsra az egész tervet és túl sok a "ha": - kiérkeznek-e a helyszínre a szervek és átkutatják-e a házat ezáltal lelepleződsz, az idegeneknek károsak-e a mi sebfertőtlenítőink, szóba tudsz-e állni velük stb. stb.


Természetesen ha helyrehozzák a károkat és szót értek velük, megkérdezném őket nem-e visznek el egy Hold körüli körre. :)


George Adamski

2014. jún. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 nylonx ***** válasza:
Bevinném a MÉH-be tezsvír!
2014. jún. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!