Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Láttál már valaha számodra...

Láttál már valaha számodra olyan dolgot ami UFO volt?

Figyelt kérdés
2010. jan. 14. 15:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
9%
Nem. Tudod én normális vagyok.
2010. jan. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
43%
Hát én "nem vagyok normális" mert a 'csíkhúzó repülőket' amiket gyerek koromban nézegettem máig nem sikerült azonosítanom pontosan.
2010. jan. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
71%
számomra olyan dolog? Inkább számmora UFO 4 repülő, narancssárga fény az égen kb 10 percig majd elhalványul, miután alakzatba zár. Műhold nem lehetett azt felismerem és nem ilyen. Katonai eszkoz lehetett, mindenesetre azóta sem jöttem rá mi ez, szal unidentified... : )
2010. jan. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%
Én nem De a faterom határőr korában vmi olyasmit látott.
2010. jan. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%

igen, egyszer láttam körözni fényes fehér foltokat a város fölött, meg összevissza röpködni. Aztán egyszer ránéztem távcsővel, és kiderült, hogy a madarak (szerintem galambok) fehér seggét láttam, ahogyan visszaverik a város fényét :)


de ez is UFO-nak számít, hiszen sokáig nem tudtam azonosítani.

2010. jan. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Láttam már furcsa fényeket úgy röpködni ahogy egy átlagos repülő nem szokott, ráadásul elég nagy magasságban.

De ugye az UFO csak arra vonatkozik, hogy azonosítatlan repülő tárgy, szerintem valószínűbb, hogy valami titkos katonai project megvalósulásait láttam, nem pedig "marslakókat"

2010. jan. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
15:46 :azok égi mécsesek, vagy mi a nevük. Alá kell gyújtani, és a meleg miatt szép lassan felszáll.
2010. jan. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
92%
Még nagyon kicsi voltam, kb. 4-5 éves, az anyukámmal tartottunk hazafelé egy családlátogatásból, este 8-9 óra tájban. Azt hiszem, ősz vége, tél eleje lehetett, mert aránylag hűvös volt. Amint bandukolunk beszélgetve, egyszer csak egy óriási kör alakú "valamire" lettünk figyelmesek, ami csak úgy állt ott, majdnem felettünk, és minden előjel nélkül, spontán ott termett... legalábbis nekünk így tűnt. Tuti, hogy irtózatosan nagy volt, de azt nem tudtuk pontosan megsaccolni, hogy mekkora. A szélein kicsi kör alakú reflektorok világítottak, de egyáltalán nem erős fénnyel. Az a vicc, hogy senki nem volt az utcán rajtunk kívül - bár akkor még egy faluban éltünk. Csodáltuk egy darabig, de abban a pillanatban nem is esett le, hogy minek is vagyunk a szemtanúi. Tettünk pár lépést a célunk irányába, és amikor pár másodperc elteltével visszanéztünk rá, már nyoma sem volt, és azt sem láttuk, hogy miként tűnt/ment el. Nagyon lélegzetelállító élmény volt ez számunkra, de senki nem volt hajlandó elhinni nekünk, pedig egyszerre aligha hallucinálhattunk volna. Máig nem tudom, mi lehetett az, ezért UFO-nak könyveltem el.
2010. máj. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

mi egyszer voltunk valahol kirándulni és este volt néztük a csillagokat jó sokan voltunk m1 nem az a lényeg hanem hogy egyszer megjelent egy repülőszerűség de még se az volt világított és kivehető volt az alakja és zöld lámpája volt oldalt meg minden egy másodpercig tartott utána egy fehér folt és eltünt *mintha át ment volna egy más galakszisba* télleg ezt láttam nem vagyok bolond akiktől kérdeztem h láttátok :O

azt mondták nem láttak semmit de esküszöm h télleg láttam valamit ott nagyon durva volt

2010. máj. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én a pasimmal és anyummal együtt láttam egyszer érdekes dolgot.Nyár este volt, kint ültünk az udvaron.Egyszercsak egy kisebb fehér gömb (kb. mint az esthajnal csillag)jelent meg, elég fényes volt. Aztán mintha közeledett volna, erősebb lett a fénye és valamivel nagyobb lett, majd egyszercsak teljesen eltűnt.Aztán kezdődött előről a folyamat olyan 3-4 szer, majd végleg eltűnt. Nem tudom mi lehetett az de érdekes volt.
2010. máj. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!