Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért várják el a szkeptikusok...

Miért várják el a szkeptikusok, hogy a földönkívüliek úgy cselekedjenek, ahogy ők azt elvárnák?

Figyelt kérdés

A szkeptikusok szerint az lenne a helyes cselekedet, hogy ET leszáll a fehér ház gyepén vagy bárhol és lepacsizna az elnökkel és a katonasággal.

Miért gondoljátok azt, hogy a földönkívülieknek csak az lehet az ésszerű cselekedet, amit a szkeptikusok elvárnak tőlük, míg más dolog (pl emberek kísérletezése sunyiban) teljesen logikátlan? Egyáltalán miért várják el, hogy egy idegen lény ugyanúgy gondolkozzon mint az ember? Ami számotokra logikátlannak tűnik , lehet számukra nagyon is logikus, attól függetlenül nem értjük a miértjét.



2014. nov. 18. 18:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
8%

Továbbá kiegészíteném, miért gondolják azt, hogy tudnánk róluk ha itt vannak? Mert van pár kezdetleges technikai berendezésünk, szondánk aki/ami figyeli éjjel nappal az eget?!

Miért szerintetek ami kezdetleges sz@**r kis civilizációnk elég ahhoz, hogy mi észleni tudjuk a fénynél gyorsabb utazásra képes civilizáció űrhajóit? Esetleg tudják magukat álcázni?


Persze biztos csak sok star treket néztem, biztos... :D

2014. nov. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
68%
Honnan gondolják a nem - szkeptikusok, hogy itt vannak? És miért kellene a szkeptikusoknak elhinni ezt?
2014. nov. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
63%
Hát mert ha vendégségbe mész, akkor viselkedni kell!
2014. nov. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
72%

Szia!

Nem várnak el ilyesmit.

Minden kérdést amit tényként kommunikálnak(pl.: UFO hívők) alá kell támasztani bizonyítékokkal amik lehetőleg minden esetben ellenőrizhető és/vagy rekonstruálható hitelt érdemlően.

2014. nov. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Hogy rekonstruálsz egy véletlenszerűen bekövetkezett estet, jelenséget? Sehogy! Az ufók nem fognak besétálni a műtőasztalra.


Nem mellesleg, az semmit nem jelent, hogy nem szállnak le nyíltan....az őz sem látja a rá célzó vadászt ;)

2014. nov. 18. 20:19
 6/20 Ozmium42 ***** válasza:
61%
Leírták a lényeget. Ha állítasz valamit, bizonyítsd. Ha az a legjobb érved, hogy létezésük felfedhetetlen, mert annyira jó a technológiájuk, akkor te sem vagy képes rá, hogy felfedezd őket. Ha neked sikerül, akkor nekünk is sikerülnie kell ugyanúgy. Egyébként messziről jött ember azt mond amit akar.
2014. nov. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
39%
Hát amiket én itt olvasok - mindenféle ufo-szappanoperákat, amiket egyes unatkozó nagyon nagyon élénk fantáziával rendelkező emberek egyártanak - nos az alapján inkább rájuk jellemző az ilyesmi.
2014. nov. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Persze nem akarok mindenki egy kalap alá venni, félreértés ne essék.
2014. nov. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
42%

Ez egy jó kérdés.

Én is imádom, mikor komolyan azt várják, h majd vasárnap az esti hírekben bejelentik, h itt vannak meg majd lesz nyílt nap amikor kérdéseket tehet fel bárki.

Ezzel most nem azt mondom, h itt vannak, de nagy a valószínűsége, h egy szűk vezetői réteg hamarabb fog tudni a létezésükről vagy h elsőként velük veszik fel a kapcsolatot, mint Ozmium42-vel....

2014. nov. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

" Ha állítasz valamit, bizonyítsd. "


Mi az hogy állítok valamit? Én teszek rá, hogy te elhiszed-e Nekem, hogy itt vannak-e vagy sem, én most a reakciókról és cselekedetekről beszéltem, nem pedig másról.

2014. nov. 19. 00:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!