Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Egy orosz titkos földönkívüli...

Egy orosz titkos földönkívüli könyv szerint alattunk élnek a polipfejűek (idegen faj). Lehetséges ez?

Figyelt kérdés

Orsz UFO katasztrófa amelyről a KGB titkos aktákat készített valamikor a 70-es években, akkor találtak a roncsok közt egy idegen könyvet, amit lefordítottak. Benne vannak az összes idelátogató idegen fajok


A kékek, szürkék stb. Említést tesz egy Tengrinek nevezett polipfejű fajról is, amely az idegenek szerint itt él a Föld alatt. Az űrből jöttek kolonizálni a Földet, de egy háború során szétlőtték az űrhajóikat és lemenekültek a Föld alá. 8:40-nél van http://www.youtube.com/watch?v=uw_WyuJV_8w


Egyébként a könyv szerint komoly háborúk folynak az űrben, de a Földön is a pozitív és negatív idegenek közt, melyek a föld alatt zajlanak és a felszínen elhagyatott helyeken. Gondolom a halottakat a győztes eltakarítja csata után, ezért nem találunk nyomokat.


Lehetségesek ezek ?? Élhetnek alattunk emberszerű polipfejűek, hogy nem is tudunk róla ? Lehet, hogy háború zajlik a Földért és a pozitív fajok védelmének köszönhetjük, hogy a Greyek és a Dracoiak nem foglalták el a bolygót?



#idegen #UFO #polip #polipfejű
2014. dec. 8. 16:21
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
22%
Túl sok South Park.
2014. dec. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A harmadik szem ***** válasza:
71%
Nem, kizárt.
2014. dec. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
69%
Igen, ez így van.
2014. dec. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
46%

Lehetetlen, hogy ne hagyjanak nyomot maguk után olyan lények, amik alattunk élnek. És véleményem szerint, ha lenne a földben egy civilizáció, akkor a mi óriási építményeinket a talaj már nem bírná el, vagyis (például) London egy pillanat alatt a föld alatt élő civilizáció fejére zuhanna.


Tökéletes példa erre a bányák. Nem ásunk túl mélyre, és szerintem egy városhoz képest nem olyan bonyolult szerkezetűek, még is hallani, hogy összeomlanak.

2014. dec. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
6%
Ezek igazak. Én is láttam. A nyolcadik utas a HALÁL. Ezt nem szabad megkérdőjelezni. Az oroszok meg különösen jól tudják ezeket bizonyítani is. Ők már előttük bejöttek. Az oroszok már a spájszba is beszivárogtak. Csak igy lehet.
2014. dec. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 Shai-Hulud ***** válasza:
70%

"találtak a roncsok közt egy idegen könyvet, amit lefordítottak."

Lefordították. Hát persze! Milyen nyelvről is? És ki is volt a fordító?


"Benne vannak az összes idelátogató idegen fajok"

Tulajdonképpen ez egy ismertető volt földieknek, nem?


"egy háború során szétlőtték az űrhajóikat"

...aminek az égvilágon semmi nyoma nem maradt, ugye? Sehol egy roncs, vagy egy törmelék... Vagy egy becsapódási kráter, egy bombatölcsér... Ők viszont megúszták, és kényelmesen beköltöztek a földfelszín alá. Mikor is? Mert 3,5 milliárd éves fosszíliákat már találtunk, de ilyen polipfejű maradványokat nem...

Roppant érdekes!


"Gondolom a halottakat a győztes eltakarítja csata után, ezért nem találunk nyomokat."

Meg az összes okozott kárt is helyreállítják, a bombatölcséreket betemetik, a vegyi robbanószerek maradványait redukálják, az atomfegyverek maradvány sugárzását megszüntetik, és csodák csodája már el is tüntették a nyomokat.


"Lehetségesek ezek ??"

Persze, csak tudni kell, hogy éppen melyik sci-fi-ben vagyunk. Mert ha összekeverjük a történeteket, azért nagyon meg fognak sértődni a polipfejűek, és többé nem jönnek ide háborúzni!

2014. dec. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 Spilerke ***** válasza:
68%

Egy bolond százat csinál xD Én úgy mondom, hogy lehetséges fantáziálni róla szürkék, kékek és polipok ide vagy oda síkhülye, aki ezt komolyan is tudja venni kell hozzá egy kis idiótízmus.

A troll-book szerint harc folyik a Földért, merthogy ez a szardarab olyan fontos lehet bárkinek is, mármint rajtunk kívül..:D

2014. dec. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
63%

Ez jó!

Szétlőtték az űrhajót, de az idegenek nyelvén írott valami megmarad.

Aztán jön egy akárki és az addig (és azután sem!) ismert nyelven írott valamit földi nyelvre fordítja.

Emmán döfi!

2014. dec. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

"Lehetetlen, hogy ne hagyjanak nyomot maguk után olyan lények, amik alattunk élnek"


Hagynak, de az élőterületükön amit még nem láttunk, mert a föld alatt van.


"És véleményem szerint, ha lenne a földben egy civilizáció, akkor a mi óriási építményeinket a talaj már nem bírná el, vagyis (például) London egy pillanat alatt a föld alatt élő civilizáció fejére zuhanna. "


Dehogynem, mert ha mélyen van a keény talaj révén elbírja. Olyan mint a trappista sajt, lukas de elbír. Megasztán kevés nagyváros van a Földön, lehet ők afrika vagy ausztrália alatt élnek, nem tudom


"Lefordították. Hát persze! Milyen nyelvről is? És ki is volt a fordító? "


Nem tudom. Valószínű egy kontakt aki ismerte az adott Szíriuszi nyelvet, mert rendszeresen viszegetik el az idegenek.


"Tulajdonképpen ez egy ismertető volt földieknek, nem? "


Valamilyen könyv volt, amiből ki lehetett hámozni azt kik jövögetnek ide. Nézd meg a videot


"...aminek az égvilágon semmi nyoma nem maradt, ugye? Sehol egy roncs, vagy egy törmelék... Vagy egy becsapódási kráter, egy bombatölcsér... Ők viszont megúszták, és kényelmesen beköltöztek a földfelszín alá. Mikor is? Mert 3,5 milliárd éves fosszíliákat már találtunk, de ilyen polipfejű maradványokat nem...

Roppant érdekes! "


Rengeteg kráter van a Földön ahova lezuhanhatott, án úgy olvastam az ufómagazinba, hogy a Földi tartózkodásuk alatt, amikor már tenyészni akartak, mert kolónizálni jöttek a polipfejűek, akkor támadtak rájuk és zózták szét az űrhajójukat, amelyből a támadás után kiszedték a használható készülékeket és a megmaradt csészealjat is levitték a Föld alá, hogy az anyagból rekonstruálják a dolgaikat. Így logikus.


Polipfosszília nincsen, mert a testük csontja teljesen azonos a mienkkel, a polipnyúlvány nem csontos, de a Föld alatt élnek, tehát nem tudtunk találni, mert nem találtuk meg az odujukat, szerintem


"Meg az összes okozott kárt is helyreállítják, a bombatölcséreket betemetik, a vegyi robbanószerek maradványait redukálják, az atomfegyverek maradvány sugárzását megszüntetik, és csodák csodája már el is tüntették a nyomokat. "


Úgy tudom, hogy csak laser meg energiafegyvereik vannak, nincsen bomba vagy fémes golyós fegyver, az primitív, így nincsen mit eltüntetni. Pl sivatagban nem is kell eltüntetni, mert a homok elfújja a tölcsért. De jó a kérdésed !


"Persze, csak tudni kell, hogy éppen melyik sci-fi-ben vagyunk. Mert ha összekeverjük a történeteket, azért nagyon meg fognak sértődni a polipfejűek, és többé nem jönnek ide háborúzni!"


Ezt ufológusok mondják, az érdekel mi az igaz ebből. Te mit gondolsz?


"Szétlőtték az űrhajót, de az idegenek nyelvén írott valami megmarad.

Aztán jön egy akárki és az addig (és azután sem!) ismert nyelven írott valamit földi nyelvre fordítja.

Emmán döfi!"


Az űrhajó úgy zuhant alá, hogy nem türt darabjaira teljesen, így a KGB kimentette és mint, minden űrhajóban vannak leírások arról a területről ahova mennek, hogy képben legyenek az utasok.


Elvileg erről az esetből származik az UFÓs könyv http://www.youtube.com/watch?v=JFGHXbvsw30 http://www.youtube.com/watch?v=JozuYLsdg0A

2014. dec. 8. 22:51
 10/24 Shai-Hulud ***** válasza:
39%

" Valószínű egy kontakt aki ismerte az adott Szíriuszi nyelvet, mert rendszeresen viszegetik el az idegenek. "

MEGVAN!!! Csakis Pataky Attila lehetett!


"Dehogynem, mert ha mélyen van a keény talaj révén elbírja."

Már elég jól ismerjük a Föld szerkezetét. Nincsenek benne olyan üregek, amelyekben egy civilizáció elférne. Meg az életkörülmények sem lennének megfelelőek.


"úgy olvastam az ufómagazinba,"

Ja, értem. Hát az aztán valóban egy tudományos lap. Csakis onnan érdemes ilyen információkat szerezni. (Mondjuk ilyeneket máshonnan nem is lehet...)


"akkor támadtak rájuk és zózták szét az űrhajójukat, "

És ezek után a támadó is összeszedte az utolsó fogpiszkálóig az összes saját hajóroncsát, hulladékát, és eltakarodtak fényes győzelmük színhelyéről.

Szerinted ez így hihetően hangzik? Szerintem még kicsit dolgozni kéne rajta.


"Polipfosszília nincsen, ... a Föld alatt élnek, "

Hol? Miből? Honnan van energiájuk, élelmük, életkörülményeik? Ha évmilliók óta ott élnek, akkor ezekkel a kérdésekkel szembe kell nézni.


"Úgy tudom, hogy csak laser meg energiafegyvereik vannak"

Akármilyen fegyver - ha roncsol, akkor nyomot hagy, amit nem lehet nyom nélkül eltüntetni, ha nem roncsol, akkor meg hatástalan, tehát nem fegyver.

Tökmindegy, hogy golyóval ütök lyukat egy hegyoldalba, vagy lézerrel, egyéb energiával, a lyuk OTT VAN.


"Pl sivatagban nem is kell eltüntetni, mert a homok elfújja a tölcsért."

Például a lézer, vagy egyéb energiafegyver olyan szép egybeolvasztott nyers üvegdarabokat készített volna a sivatag homokjából, hogy most azt mutogatnánk az összes múzeumunkban.


"Ezt ufológusok mondják, az érdekel mi az igaz ebből. Te mit gondolsz? "

Azt, hogy semmi. Jó nagy adag szenzációhajhász marhaság az egész, nemhogy nincs tudományos alapja, de egy csomó fizikai képtelenség is van benne.


"Az űrhajó úgy zuhant alá, hogy nem türt darabjaira teljesen, így a KGB kimentette és mint,"

Mondd, ez a Jura kori KGB volt, vagy a Perm-kori?

Mert a mostani nem lehet, mivel az írott történelem folyamán garantáltan nem volt lézerfegyverekkel vívott űrháború a környéken.


De OK, tételezzük fel, hogy annyira régen volt, hogy ezeknek a lényeknek sikerült a legkisebb űrhajóroncs-morzsát is összeszedni mindenhonnan a világból, tökéletesen nyom nélkül. És ekkor egy KÖNYV elkerülte a figyelmüket? Na neeeee......

2014. dec. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!