Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Kik építették a nagy piramisokat?

Kik építették a nagy piramisokat?

Figyelt kérdés
Tényleg az akkori emberek? De akkor hogy? Vagy más idegen civilizáció?

2015. júl. 28. 17:47
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
18%
Atlantisziak építették a dinoszauruszok idejéből fennmaradt, de aztán részben az Altair 4. bolygójára kivándorolt, részben pedig homoszexuális svájci bankárrá átvedlett szuperértelmes gyíkemberek útmutatása alapján.
2015. júl. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
90%
Többféle bizonyíték is van, hogy tudtak olyan emelőt készíteni, amivel fel lehetett vinni a köveket a rendeltetésszerű helyére. Néhány piramisnál az árasztásos, tehát úsztatásos módszer is felmerült. Nem kell mindenhova űrlényeket képzelni, azokat hagyjátok meg Pataki Attila ánuszához.
2015. júl. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
14%

Először is a válaszokat végig olvasva azt tudom mondani mint Niel Armstrong amikor kilépett a Holdra "Istenem ezek itt vannak" és én most a trollokra gondoltam akik primitív válaszokat adnak,igen!!! ezek a "jó szándékú ,jóindulatú" emberek mindenütt ott vannak!!!


Másodszor a kérdésre válaszolva:


van egy szuper videó ami még a legbugyutább embert is elgondolkodtatja arról,hogy valami nem stimmel az iskolában oktatottakkal itt a linkje:


https://www.youtube.com/watch?v=38fGIg4-NGk


Valamint rendszeresen beszélnek ilyen dolgokról a hatoscsatornán a hihetetlen műsorban,pár műsorral ezelőtt meghívtak egy magyar csókát ( Sörös Istvánt) aki előad egy elméletet,miszerint hajókkal emelték be a köveket úgy hogy a piramis vízzel volt feltöltve,véleményem szerint nem rossz az ötlet de több sebből vérzik itt a videó linkje:


https://www.youtube.com/watch?v=eutF5UD-Bis


tehát a több sebből vérzésről:egyrészt arra nem tér ki,hogy a legfelső köveket amikor már a hajó nem fér el a piramisban azt hogyan tették a helyére,valamint arra sem tér ki hogy azokat a hatalmas köveket,mivel faragták ki ráadásul annyit és nem kis gyorsasággal.És még számos dolog sántít,úgyhogy személy szerint én nem hinném ,hogy így építették.

Az hogy idegen civilizáció építette-e azt nem tudjuk,de hogy olyan technikával építették ami a mai ember számára nem adatott meg (legalábbis nem tudunk róla) az biztos,gondolok itt lézertechnikára anti gravitációs dolgokra stb stb.

Lehet ember építette ,de sokkal komolyabb eszközökkel amik ma a rendelkezésünkre állnak,ebből nagy valószínűséggel az következeik,hogy egy a mai civilizációnknál jóval fejlettebb civilizáció műve.

Mint az első filmből is kiderül a piramisok nem csupán egyszerű kőgúlák,hanem információk tömkelegét hordozzák magukban pl.méter,aranymetszés,pí értéke, stb ,olyan mintha egy egykori civilizáció egy olyan építménybe akarta bele kódolni az információit a tudását ami sok sok ezer éven át hordozza azokat és átadja az utókornak,vajon tudtak az időszakos armageddonokról az időszakos özönvízről a pusztító meteorokról és azért próbáltak olyan dolgot építeni ami földrengés biztos és időtálló?

A világ számos táján vannak piramisok vajon mi lehetett a szerepük? ezt ma még csak találgatjuk,tippelgethetjük,mert senki sem tudja biztosan,egyes elméletek szerint a sok energia piramis össze volt hangolva és képes volt a Föld bolygónk nap körüli pályáját korrigálni (ez is természetesen csak egy feltételezés) de kizárni nem tudjuk.

2015. júl. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
31%
Nekem azt mondta a szomszéd, hogy ufók voltak. Meg nagy, görbge orruk is volt, csak eltitkolják.
2015. júl. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
74%
Ja és betonból öntötték a Pi értékének, és a Sirius csillagkép együttállása alapján.
2015. júl. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
7%
Én építtem a puszta két kezemmel. Evvel ni: [link]
2015. júl. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
75%

"Először is a válaszokat végig olvasva azt tudom mondani mint Niel Armstrong amikor kilépett a Holdra "Istenem ezek itt vannak""


Armstrong ilyet nem mondott.

Valaki kitalálta, te bevetted. Gyere le az ufós-blogokról!

A holdraszállás hanganyaga meghallgatható a weben.


"van egy szuper videó ami még a legbugyutább embert is elgondolkodtatja arról,hogy valami nem stimmel az iskolában oktatottakkal itt a linkje"


Aztán ha ez az ember megnézte, és esetleg utánanéz a film állításainak, rájön, hogy micsoda csúsztatásokkal, hazugságokkal és manipulációkkal van tele.

Keveri a szezont a fazonnal, a Húsvét sziget szobrait a középkori dél-amerikai, ázsiai és egyéb emlékeket ókori építményekkel hoz egy kalap alá. Ráadásul nem válaszol meg az égvilágon semmit. Szokás szerint a tudományos adatokat próbálja támadni. Sikertelenül.


Aki linkeli, arról rendszeresen be is bizonyosodik, hogy ez a film a legmélyebb ismerete a kérdéses korról. Ezért veszi alapnak.


"olyan technikával építették ami a mai ember számára nem adatott meg (legalábbis nem tudunk róla) az biztos,gondolok itt lézertechnikára anti gravitációs dolgokra stb stb."


Nem adatik meg mai technikával, hogy bármilyen követ faragjunk, amikor gyémántot is csiszolunk? Ne viccelj már!

1-60 tonnás köveket nem tudunk felemelni és egymásra pakolni? Feltétlenül antigravitációra lenne szükség?


"Mint az első filmből is kiderül a piramisok nem csupán egyszerű kőgúlák,hanem információk tömkelegét hordozzák magukban pl.méter,aranymetszés,pí értéke,"


A filmből ez nem derül ki, csak az, hogy vettek egy rakás értéket a Nagy Piramisról, és addig osztották szorozták, amíg kaptak egy nagyjából közelítő ismerős értéket, például a fény sebességét (nem) pontosan, és ebből következően a métert. Ráadásul nem is pontos adatok, csak közelítőek.


Egy félig ügyes matematikus a te születési dátumodat, vagy cipőméretedet is megtalálná benne, ha elosztaná az alapterület négyzetét, a magasság kétszeresével és az építő anyósa hajszálainak gyökével.


Apropó. A fény sebességét vagy a méter értékét a piramis alapján fedeztük fel? Nem.

Akkor kicsit félrement az nagy elődök kódja.


Pi-t ismerték (közelítve) az ókori egyiptomiak is, ahogy az aranymetszést is. Nem kell hozzá csúcs-matek.


"stb ,olyan mintha egy egykori civilizáció egy olyan építménybe akarta bele kódolni az információit a tudását ami sok sok ezer éven át hordozza azokat és átadja az utókornak,vajon tudtak az időszakos armageddonokról az időszakos özönvízről a pusztító meteorokról"


Ja. Ismerjük ezeket az armageddon kódokat. 150 éve riogatnak vele a ráérős számbűvészek. A Nagy Piramis kódolt adataiból megállapították már, hogy a világvége tuti 1874-ben, 1911-ben és 1920-ban lesz. Ja, hogy ezek a tippek nem jöttek be? Pedig nem kisebb név állított ilyeneket, mint Charles Piazzi Smyth, skót királyi csillagász és matematikus. Mondjuk ő még úgy vélte, hogy a zsidó-britek pakolták össze. Nem is lett belőle elismert egyiptológus, de jó alapul szolgált olyan hülyeségeknek mint ez a film.


A filmedet is 2012 elé időzítették, ügyesen. Pont a nagy maja világvége hiszti elé. Be is talált sokaknál. Nem kellett rajta gondolkodni csak ámulni a nagy megfejtésen. Tényleg, mi is a megfejtés?


"és azért próbáltak olyan dolgot építeni ami földrengés biztos és időtálló?"


Olyan földrengésbiztos azért nem volt a piramisok nagy része. Időtálló sem.

Többségükről már csak tippeljük, hogy mekkorák lehettek, úgyhogy a kód elveszett.

Ja, a Nagy Piramisra gondolsz? Annak a borítását a középkorban egy földrengés lazította meg (nem volt rengésbiztos a csúcstech?), aztán elhordták a helyiek (olyan nagyon időtálló sem volt).


Egy kicsit gondolkodtak volna még azok a csúcs-agyak, és kifaraghatták volna az egészet egyetlen hegy sziklatömbjéből. Az időálló lenne, vagy földrengésbiztos. Egy darabig.

De tényleg, miért kellett 230 méteres építménybe kódolni azokat a titkos számokat? Nem lehetett volna egy 2,3 méteresbe? És miért kellett kódolni? Belevéshették volna egy nagy gránittömbbe, hogy "Helló! Világvége dátuma: 2012. december 21. Csók, a maják."

2015. júl. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
4%
Én meg azt mondom, hogy a piramisok önmagukat építették fel. Na erre varrjatok gombot! :D
2015. júl. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
74%
A zsidók biztos nem, hiszen Mózes azért lécelt le velük. Az UFÓ-k se, hiszen semmi értelme nincs annak, hogy a számukra végtelenül primitív ember kedvéért ilyen monumentális épületeket húzzon fel.
2015. júl. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
11%

Valahogy ezt vártam,de most nem megyek bele az értelmetlen vitákba.

A Niel Armstrongos mondást ,temészetesen csak hülyéskedésből írtam :D (bár valójában,hogy akkor mit mondtak és hogy volt-e valóban Holdra szállás azt mi nem tudhatjuk biztosan) valójában a tv-ben láttuk vagy a rádióban hallottuk,és ugye ezek a dolgok sem szentírások,csak sajnos sokan annak veszik a tévével mossák át a legtöbb ember agyát (akinek nem inge...).

Lehet a youtube is ilyen meg az összeesküvés elméletek nagy része is,de ebbe a vitába most nem mennék bele.

Én próbáltam a kérdésre válaszolni valamint hasznos videókat linkeltem veletek ellentétbe akik egyből nekem estem szokásukhoz híven,de No Problemo eddig sem tudtatok meggyőzni ezután sem fogtok és szerencsére egyre többen vagyunk akik "hülyék-bolondok" :D:D

2015. júl. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!