Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Kik építették a nagy piramisokat?

Kik építették a nagy piramisokat?

Figyelt kérdés
Tényleg az akkori emberek? De akkor hogy? Vagy más idegen civilizáció?

2015. júl. 28. 17:47
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
17%
ellentétben* estek*
2015. júl. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
87%

Nyúl viszi a puskát eset. Rengeteg teljesen érthető információ lelhető fel. Ezzel foglalkozó PDF-ek, Nat Geos, Spektrumos szórakoztató dokumentumfilmek, angol és magyar Wikipedia tucatnyi szócikke, történelemkönyvek. Sok mindent összeszed az ember, de mivel ez nem éppen hasznos tudás, tehát nem tudom a fejemből pontosan előrángatni a dolgokat, zagyválva-keverve pedig kevés értelme lenne elmondani (max. ha nincs más, aki leírja rajtam kívül). Amúgy is van egy tucat elfogadható elmélet. Még abban sem állapodtak meg, hogy mennyire voltak rabszolgák, akik építették ezeket; vagy hogy vizet, vagy mondjuk speciális faszerkezeteket használtak-e, esetleg semmi ilyet, egyszerűen csak rámpán felhurcolták a köveket.


Itt van egy rövid összefoglaló, szakirodalmi jegyzékkel, akit érdekel jobban utánanéz a könyveknek is:

[link]

2015. júl. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
82%

Igen, amikor két buta újságíró a Hihetetlen magazintól egymásnak bólogat az Enigma tévén az nem médiás agymosoda. Az színtiszta igazság.


A Youtube-on csak az igazság látható. A tévék és rádiók gonoszak. Meg a tanárok és a tudósok is.


Ezt az "egyre többen vagyunk" dumát rendszeresen, minden témában elsüti egy megkeseredett ezós tini.

Ja, a legyek is egyre többen vannak a szardarab körül.

2015. júl. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
7%
Előző: mert te aztán tudod az igazságot! Úgy írsz itt, mintha a zsebedben lenne a bölcsek köve! Már éppen írni is akartam, hogy mindjárt jön a 78%-os piramisos megmondóember, aki majd szépen elmagyarázza a "tudományos igazságot", ami persze csak egy képzelt áligazság.
2015. júl. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
77%

Tudom hát!

Miért, bánt a dolog?


Linkelsz valami youtube videót valamelyik unatkozó bloggertől, akiről még nem tudod, hogy átvert téged, vagy csak duzzogsz tovább, hogy micsoda agyhalott materialista, aki utánaolvasott a dolgoknak.

2015. júl. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
8%
25-ös!! Jól látod a dolgot én is ezt figyelem a 78%os ember valóban ilyen,időt és írásmennyiséget nem sajnálva minden (ufo,piramis,stb)kérdést ellehetetlenít,megcáfol...ez felettéb érdekes,lehet ez a feladata az emberkének!Plusz még kb 5-8ember van aki ugyanezt csinálja.Mintha azt figyelnék mikor tesz fel valaki Ufo jellegű kérdést és egyből rárepülnek.Az enigma műsorvezetője már többször kitért erre,hogy a facebookon is ezt csinálják a hozzászólásoknál,több mint valószínű,hogy nem véletlenül!Az rendben van, hogy valaki nem ért egyet velünk,de miért cáfol és lehetetlenít el egy kérdést mindig hangsúlyozom MINDIG, már évek óta, mi készteti arra, hogy évekig ezt tegye?Ezen tessenek elgondolkozni,aki nem vak és süket az látja mi miért van!
2015. júl. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
77%

Ellehetetlenít?

Legfeljebb számodra, ha nem tudsz a válaszaimra értelmes ellenválaszt adni.


Ahogy látom nem sikerült, csak a személyemen való találgatás megy, gyerekes konteó paranoiával nyakon öntve.

2015. aug. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
71%

>miért cáfol és lehetetlenít el egy kérdést mindig hangsúlyozom MINDIG, már évek óta

>aki nem vak és süket az látja mi miért van!


Haha, kényelmes az alufólia-sityak, koneteós makkváladék?

2015. aug. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
64%
28-as, ha nem értetted meg, leírom én is: nem nem tud normális válaszokat írni, hanem nem akar, mert az ilyen magadfajtákat nem tekinti normális vitapartnernek.
2015. aug. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!