Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hillary Clinton felfedné az...

Hillary Clinton felfedné az Ufók titkát? Vagy ő is csak ködösítene?

Figyelt kérdés

Szerintem mindenki azt várja, az idegenek rejtlyét mikor fedik fel a kormányzatok (USA & Szu). Az emberiség minden tagját legtöbbet ez foglalkoztatja : hány faj jön ide? Miért jönnek ? Mit tudnak ? Miért nem barátkoznak velünk ? Miért nem adják át a tudásuk kapcsolatfelvétel útján ?


Igazából azon túl, hogy pár amcsi elnök elszólta magát (Reagen & Bush) az orosz elnök Medvegyev utalt egy orosz ufós dokumentumfilmre, és hogy fel kellene fedni az emberiség előtt a sötét titkot : e világiak vagy extradimenzionálisak ? De ezen túlmenően az amerikai fél elzárkózott a dologtól és a média is csak kigúnyólta az oroszokat. Nem hiszem, hogy Clinton bármit is tenne. Te mit gondólsz?


2016. jan. 8. 23:31
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Engem egyáltalán nem érdekel, hogy Hillary Clinton mit tesz, s az elme roggyant ufológusok hagymázása sem hoz tűzbe.

De elárulom neked az is, hogy a több mint 7 milliárd ember nagyobbik fele még nem is hallott ezekről, s de még áramról sem. Szóval az a mindenki nem annyira mindenki.


Viszont még mindig nem tanultad meg helyesen leírni a gondolsz szót. Miért megy ez neked ennyire nehezen?

2016. jan. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem létezik hiszen köztudott, hogy ö is ufoleszármazott. (Keress rá az életrajzi adataira!)
2016. jan. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

"De elárulom neked az is, hogy a több mint 7 milliárd ember nagyobbik fele még nem is hallott ezekről, s de még áramról sem. "


Szövegértelmezési problémáid vannak :D Az áramról biztosan nem hallottak sok afrikai országban, meg latin amerika, ázsia jelentős részén, sőt azt is kétlen, hogy az ufómagazint olvasnák, de a földönkívüliek biztosan érdeklik őket ! ez minden ember alapvető kíváncsisága szüli, mint Isten hitét vagy hogy minek vagyunk itt még ha filozófiát nem is olvasott soha senki sem.


"Viszont még mindig nem tanultad meg helyesen leírni a gondolsz szót. Miért megy ez neked ennyire nehezen?"


Nem gondóltál arra, lehet azért mert idegen vagyok ? ;)

2016. jan. 9. 01:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Az usát még értem ,de hogy jön ide szudán?
2016. jan. 9. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%

"Nem gondóltál arra, lehet azért mert idegen vagyok ? ;)

"

Nem. Én azt gondoltam, hogy idegesítő vagy.

2016. jan. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Nem gondóltál arra, lehet azért mert idegen vagyok ? ;)


Arra gondoltam, hogy hülye vagy, okoskodsz és még a helyesírásod is rossz.


Mít gondólsz hejes a wálaszóm?

2016. jan. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!