Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Vallásos emberek miért nem...

Vallásos emberek miért nem hisznek az idegenekb miért csak istenben?

Figyelt kérdés
2017. febr. 13. 11:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Most érkeztél?
2017. febr. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
hm?
2017. febr. 13. 12:10
 3/16 anonim ***** válasza:
51%
Bonyolult. Egy nagy trükk miatt van.
2017. febr. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
51%
Egyszerű megfigyelèst javaslok. Menj egy főtèrre, utcára ahol senkit sem ismersz, akkor amikor a legtöbben vannak. Állj meg ès figyeld őket, elfogulatlanul tiszta fejjel.
2017. febr. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Mert miért kéne hogy bármi összefüggés legyen az istenhit és aközött, hogy repked-e bármi itt felettünk, aminek nem itt a helye?
2017. febr. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Mert igaza van az ufóhívőnek is ès a vallásosnak is, de amíg e kèt szemlèlet nem kereszteződik, láthatatlan marad a helyzet.
2017. febr. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Miből gondolod hogy nem hiszik el hogy vannak idegen civilizációk? A kettő nem zárja ki egymást. Persze vannak akik csak egyiket vagy másikat, és vannak akik egyiket sem hiszik. :)
2017. febr. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Én római katolikus vagyok és el tudom képzelni, hogy vannak "idegenek". Persze még nem láttam, tapasztaltam ilyet. De miért ne lehetnének? Olyan hatalmas az Univerzum, bármi lehetséges.

Isten is ilyen. Nem látjuk, mégis hisznek benne sokan.

2017. febr. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Wadmalac ***** válasza:

Még olyan szekta is volt (van?), akik azt állították, Jézus utazik a Halley-üstökös csóvájában bújó űrhajóban és elviszi a megváltottak lelkeit magával.


Az emberek mindenben tudnak hinni. A tényekben a legnehezebben.

2017. febr. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

Isten ???

Minket az anunakik teremtettek "teremtés" ,bányászatra és harca meg másra is . A' reptiliánokkal ugyan ez a' helyzet csak ők tudják .

Én ennek elenére nem akarom tisztelni a' teremtőt ,mert csak szólgának kellettünk . Igaz ha az ember csinálna hasonlót ,csak a' saját céljaik érdekêben tennék ,ebben hasonlítunk ,mind önzők vagyuk !

Több faj keresztezéséből lettünk . Sok fajta ember már ki is halt .


Asszem több fajta ősember és az ők keresztezése ,meg voltak a' hosszú koponyájúak régen úgy 3000 évvel ezelött.

Találtak is párat .

Aghartában még szerintem lehet ilyen !


Üdv.: Miki

2017. febr. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!