Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Valakit már raboltak el az...

Valakit már raboltak el az idegenek?

Figyelt kérdés

Én egyszer arra keltem hogy egy karmolás volt a jobb kezemen, és tiszta lila-zöld folt volt a lábam. A doktornőhőz elmentünk, de ő azt mondta csak megütöttem magam 😕

A karmolás pedig kikarmoltam magam álmomba!?


De hogy mikor a körmöm volt 1 milliméteres??? 😦



2018. nov. 9. 20:54
1 2
 1/18 anonim válasza:
14%
Mit ittál lefekvés előtt? :DD
2018. nov. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
73%

Egy kicsit hihetetlen lessz a sztori, de eskü full igaz.

Kolis voltam, volt egy haverom. Na most jön a furi rész, vissza értem suliból koliba, haverral elmentünk mászkálni. Kajáltunk, vásároltunk. 14től 18ig nem voltam koliba és végig haverral voltam.

Vissza értem koliba szoba társam rám néz furcsán, hogy én mikor öltöztem át?? Mondtam neki, hogy ebbe voltam egész nap. Ő meg mondta, hogy most mentem ki fél perce a szobábol és egy tök másik ruha volt rajtam. Mondtam most jöttem vissza, kint voltam eddig haverral. Ő meg csak néz, hogy azt meg hogy, mikor egész nap vele voltam. Rá hagytam mondom tuti hülyének néz. Másnap kellett vennem tollat, kérdeztem tőle, hogy papír írószer nem e tudja, hogy holvan?? Mondta, hogy tegnap kísért ki, ne izéljek már hogy nem tudom. Mondta, hogy vettem valami 20 ezer forintos tollat, ilyen gravirozottat. Mondtam magamba, hogy ez hülye. Mindegy, csak ki kísért és mondta a boltos csaj, hogy sziasztok, most mért jöttetek?? Tetszik a tol?? Én meg csak pislogok, hogy mi van.

Meg volt olyan, hogy egy egy nap vagy 1 hét is totál kiesett. Pl hétfőre még emlékeztem, csütörtökön meg nem tudtam megmondani, hogy mi volt tegnap. Akár a suliba vagy a koliba.

2018. nov. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Érdekes! Lehet téged is elraboltak 😞
2018. nov. 9. 21:21
 4/18 User-Agent ***** válasza:
63%

"Valakit már raboltak el az idegenek?"

Valakit biztos, és azóta sem hozták vissza, hogy válaszoljon pár kérdésre. Átkozott csészealjak!

2018. nov. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
De akkor engem most megvernek? Úgy gondolom körbe állják az ágyam becsomagolnak egy lepedőbe, és megrugdosnak és egy kicsit megkarmolgatnak majd vissza visznek, vagy nem tudom...
2018. nov. 9. 21:30
 6/18 User-Agent ***** válasza:
66%
Nem probléma, úgyis mazochista vagy. Szereted amikor vernek.
2018. nov. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ilyet a démonok között filmnek az első részbében láttam. Az anyukát kiszemelte magának egy abban a házban nagyon rég megölt boszorkány, sebeket ejtett rajta éjszaka a szelleme vagy démona, mittomén. És akkor most ember módjára gondolkodva:Ez szerintem hülyeség hogy elrabolnak, rakjunk ebbe egy kis logikát. Hogy tudnának bemenni a házadba? Valaki beengedi vagy mi? Átmennek a falon? Hagyjuk már! Én azt mondanám erre amit te is gondolsz, hogy magadat bántalmaztad. Ez a valószínűbb. Hisz létezik alvajárás (most ezt pont egy alvajáró írja, de csak mások elmondásából tudok erről, meg a legtöbb fura helyen ébredésből, pl folyosón, másik szobába, vagy durvább esetbe a padláson), alvási paralízis is például. Ez azt bizonyítja hogy a testünk akkor is végez cselekvéseket, amikor az agyunk épp nyugalmi állapotban van. Az alvási paralízis meg ugye pont fordítva, az agyunk felébred de a testünk nem. Pici körömmel is lehet karmolást csinálni.
2018. nov. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Érdekes!
2018. nov. 9. 22:33
 9/18 anonim válasza:
72%
Igen. Pataki Attilát :D - Edda
2018. nov. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
63%

Én egyszer majdnem kinyomtam a szememet álmomban, arra ébredtem fel. Aztán meg be is vertem már az ujjamat a régi ágyam támlájába, ami fából volt, az éle pedig viszonylag éles, és hát lámpánál láttam, hogy vérzik az ujjam. A fájdalomra ébredtem fel. Szóval nagyon kicsi az esélye, hogy téged idegenek raboltak el, ráadásul ők tuti figyeltek volna, hogy ne maradjon rajtad nyom.

Amúgy 2-es válaszoló, az ilyen szintű emlékezetkiesés durva dolog, keress fel egy orvost!

2018. nov. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!