Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Valakit már raboltak el az...

Valakit már raboltak el az idegenek?

Figyelt kérdés

Én egyszer arra keltem hogy egy karmolás volt a jobb kezemen, és tiszta lila-zöld folt volt a lábam. A doktornőhőz elmentünk, de ő azt mondta csak megütöttem magam 😕

A karmolás pedig kikarmoltam magam álmomba!?


De hogy mikor a körmöm volt 1 milliméteres??? 😦



2018. nov. 9. 20:54
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
De az magamat agyonverem?
2018. nov. 9. 22:55
 12/18 anonim ***** válasza:
45%
Többször megerőszakoltak.
2018. nov. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Mi? De most komoly válaszokat kérnék!
2018. nov. 10. 01:03
 14/18 anonim ***** válasza:
40%

Ha az ember stresszes, és nagyon nyugtalan akkor gyakran van ez :D Ha álmodban folyamatosan forgolódsz, akkor amúgy kisebb véraláfutás is lehet rajtad.

Ismerősömnek nagyon száraz a bőre, de egyik este lefekvés előtt nem testápolózta be, reggelre véresre vakarta a viszketés miatt, pedig nem volt hosszú körme. Ez is lehet. Vagy ha van olyan háziállatod, ami a hálószóbába is mászkálhat (macska pl.) akkor simán elképzelhető hogy akár véletlenül megkarmolt. Nem kell nagy dolgokra gondolni, nem raboltak el az Ufók sem O.o

2018. nov. 10. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
De nincs macskám és nem tudok róla hogy alvajárók...
2018. nov. 10. 17:14
 16/18 anonim ***** válasza:
40%

Az, hogy nyugtalan vagy éjszaka nem azt jelenti hogy alvajársz :D Csak aránylag éber vagy, simán megvakarod a kezed, és sebes lesz. Vagy a nagy forgolódásban megütöd magad véletlen álmodban. Nem új dolog, elég gyakori.

Nem kell bolhából elefántot csinálni. Ez olyan mint hogy lekapcsolódott a villany amikor fürödtem, most biztos démonok laknak a házban:D Én is karmoltam már meg magam álmomban, szerintem mindenki.

2018. nov. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Akkor nincsen UFO a dologban?
2018. nov. 11. 10:09
 18/18 anonim válasza:
ez azért nem megválaszolható, mert lehet h EBBEN a dologban nincsen UFO de amúgy meg létezik...
2018. dec. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!