Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejöhet-e egy 17 és egy 41...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gangsterzrue kérdése:

Összejöhet-e egy 17 és egy 41 éves?

Figyelt kérdés
Az öcsém 17 éves és már 2 éve bele van zúgva egy jelenleg 41 éves AMERIKAI színésznőbe. Hozzátenném, hogy a nőnek 4 kapcsolata volt eddig és kb 10 éve szingli. Az öcsém tervezgeti, hogy ráír instagramon és tőlem kért tanácsot, de fogalmam sincs, hogy erre mit lehetne mondani. Mit gondoltok, szerintetek lehetséges ez? :D
2019. szept. 4. 00:14
 1/7 anonim válasza:
100%
Ráírhat igen. De mivel naponta többmillióan ráírnak, így az esélye egy a milliárdhoz.
2019. szept. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
3%

Nem. Tilos. Tiltja a '98-as Feldmayer törvény amely a hírhedt Feldmayer-Whitmarsh paktum eredménye.


Szóval sajnos nem lehet :(

2019. szept. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Ilyen szinte mindannyiunk életében volt, én még jóval idősebbként is rajongok 1-2 hírességért. El fog múlni, de írhat Neki, legfeljebb kap egy sablon választ, és rájön,hogy a rajongását meg kell tartani azon a szinten ahol annak helye van.
2019. szept. 4. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért az öcsédnek is rendben van az önbizalma, hogy számára reális esélye van ennek a kérdésnek. Mégis, egy 41 éves amerikai színésznő mit akarhatna egy 17 éves magyar sráctól?

De persze, ráírhat, szerintem sokaknak volt ilyesfajta rajongása, amit kinőttünk, talán neki is segítene, ha egy marketingesek vagy PR-osok vagy akárkik (de semmiképpen sem a színésznő) által üzemeltetett oldalon lehűtik valami semmitmondó válasszal.

2019. szept. 4. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az öcséd majd kinövi. Én is szerelmes voltam Jane Fondába, de nem bolondultam meg, hogy ráírjak. Meg űrhajós is akartam lenni.
2019. szept. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én ennyi idősen, Madison Ivy-be voltam szerelmes, még kérdést is írtam ki ide. XD


Itt is van.

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..

2019. szept. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos szegény öcsémnek egyáltalán nincs önbizalma, nem hiszem hogy lát erre reális esélyt, csak számára olyan bolondítóan szexi az a szinésznő, hogy együtt akar vele lenni😄
2019. szept. 4. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!