Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak férfiak, akiknek bejön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak férfiak, akiknek bejön a rövid haj (pixie)?

Figyelt kérdés

Olyanok akiknek tényleg tetszik, vagy olyanok, akiknek ez mindegy, hogy hosszú-e vagy rövid?

Kb mint Natalie Portman, vagy Halle Berry haja volt.

Mert most egy pár napja meggyulladt a hajam, és le kellett vágni. Kb 3 cm hosszú, de tetszik is igazából, mert megy hozzá a fejem és jó az alakom, meg nőies a stílusom, szóval gondoltam így hagyom, csak kíváncsi vagyok, vajon így is megtetszem-e majd valakinek, vagy levon-e a vonzerőmből.

A hátam közepéig ért szóval szeretném pozitívan felfogni a dolgot, de nyilván az igazságra vagyok kíváncsi, és ha ettől a férfiak szemében kifejezetten visszataszítóvá válok, akkor nyilván előbb utóbb megnövesztem.


24/N



2019. okt. 26. 20:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, vannak, ha jól áll a nőnek.

Bocsi az off-ért, de hogy tudott meggyulladni a hajad?:O

2019. okt. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%
Nekem személy szerint nagyon tetszik a pixie stílus. Nagyon elegáns meg jelenést is tud biztosítani ha a hölgy úgy öltöuik fel. E mellet szerintem bele túrni is isuonyat jó érzés.
2019. okt. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
35%
Kinek hogy áll, valakinek borzalmas valakinek meg elmegy, de ha simán hosszú az fixen szebb lenne mint ez. Az hogy neked hogy áll nem tudhatjuk. De ha jól érzed magad vele az már jó pont.
2019. okt. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
12%

Ahhoz tényleg elég szép arcúnak kell lenni, van jópár híres hölgyemény, akik nagyon bejönnek így.

Örök klasszikus:

[link]

2019. okt. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%
Szép arccal, nőies stílussal nagyon vonzó és feltűnő tud lenni.
2019. okt. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
43%
Ezt kép nélkül senki nem fogja megmondani, ha nők 1%-nak jól áll, lehet sokat mondok. Ha tippelnem kéne, te nem tartozol közéjük
2019. okt. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
33%

Pixie?


Inkább Karen lol

2019. okt. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
50%

[link]

10/10

2019. okt. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ha összességében vonzó nő vagy (jó alak, jó arc), akkor lehet rövid is a hajad, akkor is fognak kívánni a férfiak.


De ez inkább olyan, hogy a rövid haj ellenére, nem pedig azért. Amolyan mindegy alapon, mert a külsőre legfontosabb részeid (arc, alkat) rendben vannak. Nekem is szoktak tetszeni rövid hajú nők, de nem kifejezetten azért, mert rövid a hajuk.

2019. nov. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
27%
Nekem iconyat.. 😉
2019. nov. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!